Parimad e-spordimängud Mr. Greenis 2022. aastal

Uudised

2022-04-14

Ehkki hr Green on alustanud kasiinost, on sellest saanud ühtne hasartmängukeskus. Lisaks kasiinomängudele on sellel saidil spordiennustuste turud, mis hõlmavad traditsioonilisi ja virtuaalseid spordialasid. Mr. Green on ka 2022. aasta parimate e-spordi kihlveosaitide seas.

Parimad e-spordimängud Mr. Greenis 2022. aastal

Viimastel aastatel on e-spordi kihlveod olnud online-hasartmängude areenil kõige kiiremini kasvav turg. Viimase statistika kohaselt on e-spordi kihlveotööstuse väärtus 66 miljardit dollarit. Sellele uuele turule pääsemiseks asus hr Greeni emaettevõte William Hill PLC tegelema e-spordi kihlvedudega.

2022 saab olema fantastiline aasta Mr. Green eSpordi kihlveod fännid, sest saadaval on turud kõigile kõige konkurentsitihedamatele mängudele. Tutvuge selles kokkuvõttes mõne parima e-spordi mänguga, millele Mr. Greenil sel aastal panustada.

Multiplayer Online Battle Arena (MOBA)

Pole kahtlust, et MOBA mängud on e-spordi kihlvedude seas kõige populaarsemad. Alustuseks on MOBA videomängud strateegiamängud, mis panevad kaks meeskonda eelnevalt määratletud lahinguväljale. Need on populaarsed, kuna on sotsiaalsed ja soodustavad ka meeskonnatööd, tuues kokku mängijaid üle kogu maailma. Mr. Greenis on eSpordi kihlveohuvilistel 2022. aastal mitu MOBA mängu, millele panustada.

Esimene on Dota 2. Arendanud ja välja andnud Valve, Dota 2 on populaarseim videomäng kihlveo stseenis. See paneb lahingusse kaks viieliikmelist meeskonda, kus igal meeskonnal on kaitstav baas ja samal ajal hävitada vaenlase laager. Dota 2-l on aastaringselt kümneid turniire, kus The International on crème de la crème.

Riot Gamesi kassahitt League of Legends (LoL) on veel üks hea mäng, millele Mr. Greenil panustada. See mitme mängijaga võrgulahinguareeni videomäng hõlmab kahte viieliikmelist võistkonda Mängija vastu mängija (PVP) võitluses. Iga meeskond kaitseb oma poolikut, püüdes samal ajal tungida vastase kaardipoolele. LoL-il on aastaringselt palju turniire, nii et mängijad ei jääks kihlveoturgudest ilma.

Heroes of the Storm on Blizzard Entertainmenti teine kõrgeima reitinguga eSports MOBA mäng. See on üsna sarnane teiste MOBA mängudega ja sellel on mitu mängurežiimi. Selle mängu fännid võivad leida ka Heroes of the Storm kihlveoturud Mr. Green eSportsist.

Tulistamismängud

Laskmismängude huvilistele on ka Mr. Green sobiv koht. Tulistamismängud on põnevusvideomängud, kus mängijad kasutavad relvi ja muid relvi eesmärgiga vaenlasele lõpu teha. Enamik e-spordi tulistamismänge on esimese inimese laskurid (FPS).

Mr. Green ehitab aeglaselt oma e-spordimängude portfelli. Sellel kihlveokontoril on palju Counter-Strike: Global Offensive turge. Selle FPS-mängu fännid saavad panustada sellistele tulemustele nagu matši võitja, õige tulemus, viik ilma panuseta, püstolivooru võitja, händikäpid, kaardivõitja jne. 2022. aastal laieneb Mr. Green kindlasti ka teistele divisjonidele, näiteks Valorant ja Tom Clancy Rainbow Six Siege.

Strateegia mängud

Mängijad, kes naudivad strateegiamänge, pole 2022. aastal kõrvale jäetud. Mr. Green on lisanud oma e-spordi kihlveoturgude portfelli kaks populaarset strateegiamängu.

Ulmelise reaalajas strateegiamängu StarCraft II: Wings of Liberty fännid saavad Mr. Greeni kihlveosaidil oma raha panna parimatele e-spordimeeskondadele. StarCraft on endiselt üks enim vaadatud ja sponsoreeritumaid e-spordialasid maailmas. Siin on jällegi palju panustamisvõimalusi.

Teine Mr. Greeni strateegiamäng on Hearthstone, kogutav kaardimäng ettevõttelt Blizzard Entertainment. Hearthstone on samuti aktiivne e-spordi kihlvedude saidid, sealhulgas hr Green.

Spordisimulaatorid

Nagu nimigi ütleb, on spordisimulatsioonimängud need, mis jäljendavad tõelist sporti. Siiani on spordisimulaatoreid muu hulgas jalgpallis, korvpallis, motospordis, Ameerika jalgpallis ja kriketis. E-spordi ja kihlvedude areenil on jalgpall ja korvpall klassikalised spordisimulatsioonimängud.

Muidugi on FIFA parim jalgpallisimulaatori videomäng selle kihlveokontori pakutavatel kihlveoturgudel. Peale FIFA on ka PES-i turniire, mida Mr Green kajastab. Jalgpallikihlvedude turud on 2022. aastal ühed kõige nõutumad, nii et härra Green tõstab siin kindlasti oma mängu.

Lisaks traditsioonilistele korvpalliennustusturgudele on hr Greenil ka palju NBA 2K kihlveoturge. Hiljuti välja antud NBA 2K22, frantsiisi 23. osa, on NBA 2K e-spordi areenil põhirõhk. Eelseisvatel turniiridel on palju korvpalliennustusvõimalusi.

Tõepoolest, hr Green on jõud, millega tuleb arvestada 2022. aasta e-spordi kihlvedude osas. Ennustuste sait hõlmab kõiki kõrgeima reitinguga e-spordi mänge ja e-spordi sündmusi. See teebki sellest tänapäeval ühe parima e-spordi kihlvedude saidi. Huvitaval kombel on hr Greenil palju e-spordi boonuseid, alates tervitusboonusest ja lõpetades taaslaadimisboonusega. Selle eesmärk on kinnitada end e-spordi kihlvedude turuliidrina.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised