Uudised

February 13, 2024

Püüdke Enamorus Incarnate Forme mängus Pokémon Go: Särav väljaanne peagi!

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Mis puutub Pokémonide püüdmisse Pokémon Go's, siis pole midagi paremat kui otsida üles särav vorm ja lisada see oma kollektsiooni. Kuid mitte igal mobiilimängu Pokémonil pole säravat vormi ja võite mõelda, kas saate selle Enamorus Incarnate Forme'i jaoks püüda.

Püüdke Enamorus Incarnate Forme mängus Pokémon Go: Särav väljaanne peagi!

Enamorus Incarnate Forme'i läikiv versioon

Enamorus Incarnate Forme ilmub Pokémon Go ürituse Carnival of Love ajal. Sellel sündmusel pole aga läikivat vormi. Mängijatel, kes proovivad seda piiratud Elite Raidi lahingute ajal vaidlustada, pole võimalust säravat versiooni püüda. Pokémon Go arendaja Niantic keeldub tavaliselt Pokémoni läikiva vormi avaldamisest aasta või kaks, mõnikord isegi kauem. Enamorus Incarnate Forme'il peaks tulevasel üritusel ilmuma Shiny väljalase.

Raid Pokémoni erand

Kui enamik Pokémone peab ootama oma särava vormi ilmumist, on mõnel spetsiaalsel reidil Pokémonil, näiteks Hisuian Decidueye'l, olnud Shiny väljalase samal päeval. Kahjuks ei saanud Enamorus Incarnate Forme sellest erandist mööda. On tõenäoline, et Enamorus avaldab oma särava versiooni järgmisel korral, kui see reididel, eriti tavalistel viietärnilistel kohtumistel, ilmub.

Enamorus Incarnate Forme'i püüdmine

Kui soovid oma meeskonda lisada võimsa Fairy-tüüpi klaaskahuri Enamorus, on üritus Carnival of Love õige aeg seda teha. Teil on Elite Raidsis selle püüdmiseks piiratud aeg. Kui aga eelistate oodata, kuni see muutub laiemalt kättesaadavaks, peaks see ilmuma Pokémon Go viie tärni reidides. Sarnaselt teistele Elite Raid Pokémonitele nagu Regidrago ja Regieleki, ei eeldata, et Enamorus oma läikivat versiooni selle teise reidivooru jooksul välja laseb. Tõenäoliselt ilmub tulevikus unikaalse sündmuse kõrval ka Enamoruse Shiny versioon.

Järeldus

Kokkuvõtteks võib öelda, et Enamorus Incarnate Forme'il pole Pokémon Go ürituse Carnival of Love ajal saadaval säravat versiooni. Mängijad peavad ootama tulevast sündmust, et saavutada selle särav vorm. Kui soovid Enamorust oma meeskonda lisada, osale kindlasti Carnival of Love ürituse ajal Elite Raidsil või oota selle ilmumist viie tärni reidides.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised