Uudised

February 12, 2024

Päästke 20 kadunud inimest mängus Persona 3, laadige uuesti ja taotlege preemiaid

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Programmis Persona 3 Reload on 20 kadunud inimest, keda peate juulist jaanuarini leidma. Need isikud on lõksus vangikongis nimega Tartarus ja teie ülesanne on neid päästa.

Päästke 20 kadunud inimest mängus Persona 3, laadige uuesti ja taotlege preemiaid

Kadunud isikute leidmiseks peate leidma korruse, millel nad on, ja nendega suhtlema. Kui olete need leidnud, on teil kaks võimalust: saate nad põrandalt välja saata, saates nad tagasi Tartaruse algusesse, või lasta kellelgi need üles korjata, et saaksite uurimist jätkata.

Kadunud inimese leidmise eest tasu saamiseks külastage politseijaoskonda pärast ühe Tartaruse peamise inimese päästmist. Poodi sisenedes saate auhinnad kätte ilma ostu sooritamata. Siiski on oluline teada, kust ja millal iga kadunud inimest leida.

Kui soovite oma Tartaruse reise minimeerida, on soovitatav Kadunuid otsida eelviimasel päeval enne iga tähtaega. Kuigi see võib tunduda tühjenemisena, on nende ülesannete täitmise eest saadav tasu seda pingutust väärt.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised