Uudised

February 15, 2024

Optimeerige oma kuldmärkide kollektsiooni Granblue Fantasy: Relink

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Kui soovite koguda Granblue Fantasy: Relinki kuldseid Dalia märke ja pileteid, siis siin on parim viis seda teha.

Optimeerige oma kuldmärkide kollektsiooni Granblue Fantasy: Relink

Kuldmärgi piletite kogumine

Granblue Fantasy: Relinki kuldsete Dalia märkide saamiseks peate kulutama Gold Badge'i piletid veebipõhistes kiirülesannetes. Iga pilet tagab teile ühe Gold Dalia märgi, kuid saate ühe ülesande kohta kasutada ainult kolme piletit. Kui teil on rohkem pileteid, peate rohkemate märkide teenimiseks mängima täiendavaid Quick Questi ringe. See tähendab, et teie esimene samm on piletite kogumine ja seejärel saate neid kasutada Quick Questi märkide hankimiseks.

Siin on kõik võimalused kuldmärgi piletite saamiseks:

  • Teenige need erinevate bossiülesannete esmakordsete preemiatena.
  • Hankige iga päev üks pilet kiirülesannete menüüs sisseregistreerimisboonuse kaudu.
  • Täitke kolm kiirülesannet, et hankida lisapilet kiirülesannete menüü Play Bonus funktsiooni kaudu.

Kuldsed Dalia märgid

Kui teie eesmärk on kasvatada kuldseid Dalia märke, on teie parim strateegia kuldmärgi piletite nimel pidevalt kiirülesandeid mängida. Kuigi märkide piletite kasutamiseks peate osalema võrgus, võite siiski teenida pileteid, mängides mänguboonuse kaudu võrguühenduseta kiirülesandeid, eeldusel, et teie tehisintellektipidu on väljakutseks valmis. Kuid mäng taandab teid ülesande tasemele, takistades teil madalama raskusastmega ülesandeid kiiresti alistamast, nagu võiksite neid otse loendist valides. Isiklikult arvan, et võrgumäng on tõhusam, kuna isegi madala tasemega mängijad kipuvad paremini toimima kui tehisintellekt, seega soovitan keskenduda põllumajanduse jaoks mõeldud veebipõhistele kiirülesannetele.

Pidage meeles, et Gold Dalia märgid on haruldased ja neid on raske koguda, kuid neid strateegiaid järgides saate suurendada oma võimalusi neid hankida ja Siero's Knickknack Shackis väärtuslike esemete vastu kaubelda.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised