Uudised

March 28, 2024

Olge valmis ülimaks jõukatsumiseks: World of Warcraft Plunderstorm Creator Royale

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Peamised pakkumised:

Olge valmis ülimaks jõukatsumiseks: World of Warcraft Plunderstorm Creator Royale
  • Eepiline lahing ootab: World of Warcrafti Plunderstormi laienduse väljalaskmist tähistatakse Creator Royale turniiriga.
  • Tähtede koosseis: 60 tunnustatud sisuloojat löövad kokku ja võistlevad ilmatu 50 000 dollari suuruse auhinnafondi nimel.
  • Haara tegevust: Häälestuge 30. märtsil, et olla Blizzardi ametlikel Youtube'i ja Twitchi kanalitel kõrgete panustega võistluse tunnistajaks.

Mängukogukond on ootusärevuses, sest Blizzard Entertainment valmistub mängu väljaandmist tähistama World of Warcraft Röövitorm laienemine suurejooneliselt. Märkige oma kalendritesse 30. märts, sest turniir Plunderstorm Creator Royale on seatud mängumaailma tormiliselt vallutama. See ei ole lihtsalt suvaline turniir; see on lahinguväli, kus 60 mänguvaldkonna mõjukaimat sisuloojat võistlevad au ja helde osa 50 000 dollari suurusest auhinnafondist.

Turniiri jaotus

Plunderstorm Creator Royale on midagi enamat kui lihtsalt võistlus; see on vaatemäng. Loojad liidetakse dünaamilisteks duodeks, kes võitlevad viie pingelise matši jooksul. Punkte jagatakse nende soorituste põhjal, alates strateegilisest väljalangemisest kuni lõpliku edetabelini. Turniiri edenedes lähevad tippmeeskonnad vastamisi naelutavas finaalis ning kui konkurents on piisavalt tihe, selgitab lõplik meister välja kõigile tasuta jõuproov.

Kust vaadata

Põnevus avaneb 30. märtsil algusega kell 12:00 CT. Teil on luksus jäädvustada iga hetke otse otse mugavalt oma kodust. Blizzard Entertainment voogesitab kogu turniiri oma ametlikul lehel Youtube ja Tõmblused kanalid. Teise võimalusena võite liituda oma lemmikstriimerdajatega, kui nad navigeerivad läbi konkurentsi avamerel.

Streamer Duod, mida vaadata:

  • Varjatud Toast & Shiphtur: duo, kes on tuntud oma strateegilise osavuse ja meelelahutusliku mängu poolest.
  • Zepla & Asmongold: Oodake sellelt meeskonnalt energiat ja läbinägelikke kommentaare.
  • Shylily & Boeska: Selles paaris on ühendatud oskused ainulaadse võluga, millele on raske vastu seista.
  • Nobbel ja jutlus: Lore kohtub strateegiaga, duoga, mis pakub oma mängus ja analüüsis sügavust.

(Esmakordselt teatas: Dot Esports)

Miks seda peab vaatama

See turniir on enamat kui lihtsalt auhind; see tähistab World of Warcrafti kogukonna kirge ja loovust. Kogenud veteranidest ja tõusvatest tähtedest koosnev Plunderstorm Creator Royale lubab pakkuda võrratut meelelahutust. Olenemata sellest, kas olete WoW-i kõva fänn või armastate lihtsalt võistlusmänge selle parimas vormis vaadata, on sellel üritusel igaühele midagi.

Viimased mõtted:

Plunderstorm Creator Royale on kujunemas World of Warcrafti kogukonnas unustamatuks sündmuseks. Asi pole ainult selles, kes võidab või kaotab; see tähendab koos mängimise vaimu tähistamist. Niisiis, haarake oma suupisted, valige oma lemmikduo ja liituge tuhandete fännidega kogu maailmas, kui oleme tunnistajaks ajaloo kujunemisele. Kes sõidab võidule? Häälesta 30. märtsil ja saa teada!

[Märkus. Kuigi olen jaganud oma isiklikke lemmikuid, ärge unustage uurida ja toetada kõiki sellel põneval võistlusel osalevaid andekaid sisuloojaid.]

Pidage meeles, et see on teie võimalus saada osa olulisest sündmusest mängumaailmas. Teeme sellest päeva meeldejäävaks!

Dot Esportsi toetab selle publik. Võime teenida väikese sidusettevõtte komisjonitasu meie linkide kaudu tehtud ostude eest.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised