Melbet tutvustab erinevaid preemiaid

Uudised

2022-06-23

Kihlveokontori Melbeti veebisait on spordiennustushuviliste jaoks üks uskumatumaid kohti. Mängijad saavad mängida heade koefitsientidega ja raha kiiresti välja võtta. Melbet on väga kasutajasõbralik veebisait. Pärast kiire registreerimisprotsessi lõpetamist saavad kasutajad kohe panustada. Ka esimene sissemakse pole ülemäära madal, 1 €.

Melbet tutvustab erinevaid preemiaid

Melbet Groupil on Curacao litsents ja litsentsid mitmes teises riigis. Kihlvedude vahendaja liitus esmakordselt turul 2012. aastal ja on tõusnud üheks turule valdkonna parimad kihlveod globaalselt. Külastuste arv kuus on hinnanguliselt miljonites. Kõrged koefitsiendid, kiired väljamaksed ja lai valik on Melbet Betting Company plahvatusliku kasvu kriitilised põhjused.

Melbet pakub keerukat ja ahvatlevat kihlveoplatvormi, mille järele on mängijate seas suur nõudlus. Mainekas kihlveoorganisatsioon pakub laias valikus spordiennustusvõimalusi. Ametlik veebisait on saadaval töölaua kujul, mobiiliversioonis ning Androidi ja iOS-i rakendustes. Samuti saavad kasutajad rakendusi alla laadida ja arvutisse installida.

India Melbeti igapäevaste mängude turniir

Melbet Daily Games Tournament on igapäevane loosimine aktiivsele mängule kihlveokontori sooduspakkumise osa Fast Games. Mida rohkem raha mängija panustab, seda rohkem boonuspunkte ta kogub. Need punktid on veelgi lähemal Apple iPhone 12 peaauhinna võitmisele.
See pakkumine kehtib kõikidele mängudele Fast Games piirkonnas, välja arvatud:

 • PF täringud.
 • PF rulett.
 • PF Pokerlight.
 • Pachinko.
 • Keeruta ja võida.
 • Ahvid.
 • Õnneratas.
 • Kroon ja ankur.
 • Derby võidusõit.
 • Respin pesa.
 • Rulett.
 • Aafrika rulett.
 • Greyhoundi võidusõit.
 • Pokker.

Kuidas punkte teenitakse

Melbet Daily Games Tournamentil on käimas 15 auhinnaga kampaania. 100-eurone panus on väärt 1 punkti, 200-eurone panus aga 3 punkti. Mängijad, kes panustavad 500 eurot, saavad 7 punkti, 1000 euro panustajad aga 15 punkti. Mängijad, kes teevad 2500 ja 5000 euro suuruse panuse, saavad vastavalt 40 ja 85 punkti. Suuremate panustega mängijad teenivad rohkem punkte, 10 000 euro eest 180 punkti ja 25 000 euro eest 450 punkti.

Esikoha saavutanud saab Apple iPhone 12. Teised mängijad, kes saavutavad edetabelis teise kuni viieteistkümnenda koha, võidavad 10–100 tasuta keerutust mängus Lucky Wheel.

Iga päev toimub kihlveopoes auhindade loosimine. Kasutajad saavad oma edusamme jälgida edetabelis veebis reklaamilehel. Pakkumises sisalduvate pealkirjade loend võib muutuda, seega peavad mängijad end lainel hoidma. Melbeti igapäevaste mängude turniiril osalemiseks peavad üksikisikud olema registreeritud veebiplatvormi kasutajad.

Tänane Melbeti akumulaator

Melbeti päeva koguja on väärtuslik funktsioon kõikidele kogumispanuste fännidele. Funktsioon võimaldab igal kliendil võidu korral oma sissetulekuid 10% suurendada.

Melbeti Päeva koguja reklaam on lihtne: veebiplatvorm annab kasutajatele võimaluse valida juhuslikult akumulatsioonikupong. Elektrooniline vautšer sisaldab tavaliselt viie erineva soodsa koefitsiendiga spordivõistluse tulemusi. Samuti on ettevõte omandanud täiendava koefitsiendi 1,10. Kui panus võidab, saab mängija täiendavalt 10% kogutulust.

Kuidas osaleda päeva Melbeti akumulaatoris

Mängijad peavad sisse logima Melbeti veebisaidile. Kui kellelgi sellel saidil kontot veel pole, peavad nad looma mängukonto. Päeva koguja asub saidi avalehe paremas servas. Kui kellelegi kihlveokontori valik ei meeldi, tuleb tal klõpsata täringu sümbolil, et kuvada mõni muu akumulaatori alternatiiv. Mängijad saavad kupongi muuta nii mitu korda kui soovivad, kuni nad leiavad sobiva. Kollektsioone uuendatakse iga päev.

Kogumispanuseid saab anda mängueelse sündmuse ja otseürituse ajal. Mängijad klõpsake nuppu Lisa panussedelile, kui nad näevad neile meeldivat allahindlust. Seejärel tuleb minna veidi kõrgemale, sisestada panuse summa ja seejärel klõpsata suvandil Aseta panus. Kasutajad peavad olema kannatlikud, et võimaldada akumulaatori panuse arvutamist. Kui see osutub võitjaks, saab inimene täiendavalt 10% oma sissetulekust, mis on täiendav koefitsient 1,10.

Keenia ärimees võitis Melbeti kampaania raames 500 000 KShs (4300 USD)

#TwendeEuroNaMelbeti kampaania võitis ärimees Ismael Mohammed Ibrahim. Ismaelile kingiti 500 000 KShs (ligikaudu 4000 eurot) tšekk 17. märtsi 2022 hommikul. Võit oli eelmise aasta aprillist maini toimunud reklaamikampaania eest. Võitja pidi saama reisi kahele euroturniiri vaatama. Kuid see ei olnud võimalik COVID-19 pandeemia tõttu reisipiirangute tõttu.

Melbet Kenya sõnul otsustasid nad Ismaeli euroreisi asendada AFCON-i reisiga. Samuti oli pidu reisipiirangute tõttu sama võimatu. Lõpuks langetaksid nad otsuse leppida rahalise preemiaga. Pakkujad jõudsid Ismaeli pärast juhuslikku loosimist.

Ismael oli alguses skeptiline. Kuid pärast Melbetilt kõne saamist kinnitas ta, et see on tõsi ja lubas raha kasutada oma äri edendamiseks. Ta rõõmustas võidu üle, mida ta kirjeldas kui uskumatut, kuna kahtlustas algselt, et tegu on pettusega. Pärast Melbetilt kõne saamist veendus ta aga, et see on tõsi.

Viimased uudised

Esporti kihlveokoefitsientide põhialused
2022-12-01

Esporti kihlveokoefitsientide põhialused

Uudised