Uudised

February 12, 2024

Looge Aadam ja Eeva lõpmatus käsitöös: vabastage kombinatsioonide jõud

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Infinite Craftis on teil võimalus luua erinevaid kombinatsioone, lohistades ühte hiirt. See võimaldab teil luua elemente, tööriistu ja fantastilisi olendeid. Esimese mehe ja naisena tuntud Aadam ja Eeva mängivad mängus olulist rolli. Nende loomiseks tuleb aga erinevaid esemeid ja elemente omavahel kokku segada.

Looge Aadam ja Eeva lõpmatus käsitöös: vabastage kombinatsioonide jõud

Aadama ja Eeva loomiseks vajate vaid üheksat erinevat kombinatsiooni. Alates esimestest saadaolevatest elementidest saate ühendada vee ja tule, et luua auru, tuult ja tuld, et tekitada suitsu ning maa ja tuult, et tekitada tolmu. Auru, suitsu ja tolmu abil saate seejärel luua kolm uut elementi, kombineerides neid teiste üksustega. Maa ja aur loovad muda, vesi ja suits loovad udu ning maa ja tolm loovad planeedi.

Viimased kolm kombinatsiooni nõuavad konkreetset tellimust ja ei nõua alustavaid elemente. Veenuse loomiseks peate ühendama planeedi ja udu, Aadama loomiseks Veenus ja Muda ning Eeva loomiseks Aadam ja Veenus.

Kui olete Aadama ja Eeva lukust lahti teinud, on inimese loomine lihtne. Lihtsalt ühendage Aadam ja Eeva kokku, et inimkonda käivitada. Pärast seda saate katsetada Inimese kombineerimist teiste esemetega, et saada erinevaid tulemusi, nagu ametinimetused või tulnukad teisest maailmast. Võtke aega, et uurida ja avastada veelgi paremaid kombinatsioone.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised