Uudised

November 7, 2023

Liituge Fortnite Reboot Rallyga ja teenige tasuta kosmeetikat!

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Fortnite Reboot Rally on järjekordseks ringiks tagasi! Selle aeg-ajalt toimuva Epicu sündmuse eesmärk on tuua aegunud mängijad mängu tagasi. Kui teete koostööd uue või naasva mängijaga, saate Fortnite OG hooajal teenida tasuta kosmeetikat ja nautida eripreemiaid.

Liituge Fortnite Reboot Rallyga ja teenige tasuta kosmeetikat!

Taaskäivitamise väljakutsed

Reboot Rally on väljakutsete komplekt, kus mängijate ülesandeks on "taaskäivitada" teine ​​mängija. See kampaania algas viimase hooajaga 3. novembril. Osalemiseks peavad mängijad täitma mängusiseseid ülesandeid, et avada uus kosmeetikakomplekt.

Kuidas osaleda

Reboot Rally Fortnite OG versiooniga liitumiseks peate tegema koostööd mängijaga, kes on Fortnite'i mänginud vähem kui 2 tundi 30 päeva jooksul enne 2. novembrit. Kui teate kedagi, kellele see arve sobib, julgustage teda mängu käivitama ja teie peoga liituma.

Preemiate teenimine

Kui olete peo loonud, saate koos mängudesse laskuda ja eriülesandeid täita. Nende ülesannete lõpetamine autasustab mõlemat mängijat tasuta kosmeetikavahenditega. Fortnite Reboot Rally auhinnad on seekord järgmised:

  • Infernal GG Emoticon (50 punkti)
  • Burning Dragon Wrap (100 punkti)
  • Skerran Glider (150 punkti)
  • Knight's Treachery Pickaxe (200 punkti)

Kuidas teenida punkte

Nende üksuste avamiseks peate teenima punkte. Iga ülesanne Fortnite Reboot Rally vahekaardil annab teile teatud arvu punkte. Kui mõned ülesanded osutuvad liiga keeruliseks, võite keskenduda lihtsamatele, et koguda piisavalt punkte, et kõik avada.

Järeldus

Novembrikuu Fortnite Reboot Rally on suurepärane võimalus mänguga kaasa lüüa ja tasuta kosmeetikat teenida. Kuna mängijate arv tõuseb rekordtasemele, on kindlasti sobivaid mängijaid, keda saate värvata Reboot Rallyga liituma. Ärge jätke kasutamata võimalust nautida mängu ja koguda eksklusiivseid auhindu!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised