Leo Vegas võtab spordiennustuse üle

Uudised

2022-04-21

Pole kahtlust, et Leo Vegas on tänapäeval üks parimaid online-kasiinosid. Rootsi ettevõte on tuntud oma fantastiliste kasiinomängude portfelli poolest tänu suurele kasiinotarkvara tarnijate võrgustikule. Nii et olenemata sellest, kas tegemist on uusimate veebikasiinomängude või autentsete reaalajas diileri mängudega, Leo Vegas pakub kõike.

Leo Vegas võtab spordiennustuse üle

Kuigi ettevõte alustas kasiinona, laiendas ettevõte oma tooteportfelli, lisades 2016. aastal, vahetult enne UEFA Euro 2016 jalgpalliturniiri, spordiennustuse nimega Leo Vegas Sport. See oli samm, mis tasus end tõesti ära nüüd, kui kasiinomänguritel, kes samuti kihlveoga tegelevad, on hasartmängusait, kus nad saavad mängida kasiinomänge ja panustada ühel platvormil.

Spordiennustuse eduga lisandus ettevõttele ka virtuaalsport. Mängijad said nüüd panustada muuhulgas virtuaalsele jalgpallile, virtuaalsele motospordile, virtuaalsele hobuste võiduajamisele, virtuaalsele tennisele ja hurtadele. Kuid virtuaalne sport ei ole igale panustajale nii ahvatlev, kuna neil puudub inimlik puudutus.

Esportkihlvedude tulek

Pandeemia haripunktis, kui sulgemised ja ohjeldusmeetmed sundisid spordi peatama, haaras Leo Vegas hetkest kinni, keskendudes e-spordi kihlvedude turgudele. See oli nüüd strateegiline samm, kuna tol ajal polnud ühtegi matši, mille peale panustada, välja arvatud mõned riigid, kus spordiüritusi ära ei jäetud.

Mängud, millele Leo Vegases panustada

Üks parimaid omadusi Leo Vegas on lai valik e-spordi mänge, millele panustada. Mängud läbivad erinevaid žanre, nagu FPS-mängud, mitme mängijaga võrgulahingu areeni (MOBA) mängud, strateegia, spordisimulatsioon jne.

Esimese isiku tulistamismängud (FPS).

FPS-mängud on e-spordi areenil väga populaarsed, samuti kihlveod. Leo Vegas on koduks paljudele FPS-mängudele koos kihlveoturgudega aastaringselt.

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) on selle kihlveokontori üks populaarsemaid e-spordialasid. Hidden Path Entertainmenti ja Valve'i poolt välja töötatud mitme mängijaga esimese isiku tulistamismäng mängib erinevates mängurežiimides kaks meeskonda, millest igaühel on oma eesmärgid. a

Teine kõrgeima reitinguga FPS-videomäng, millele panustajad saavad Leo Vegas Spordis panustada, on Valorant. See on Riot Gamesi uusim väljalase ja vaatamata sellele, et Valorant on olnud areenil vaid kaks aastat, on Valorant kihlveod maad tabanud. Mängus on lähitulevikus kaasaegses võitluses kaks meeskonda.

Teised esimese isiku tulistamismängud, millele Leo Vegases panustada, on Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Call of Duty ja Overwatch.

Multiplayer Online Battle Arena (MOBA)

MOBA mängud on strateegiamängude sari, mis panevad kaks meeskonda lahingusse järjest kahanevas ettemääratud lahinguväljal. Leo Vegas pakub ka panustajaid, kes on huvitatud MOBA mängudest.

Dota 2 on üks populaarsemaid MOBA mänge Leo Vegase kihlveoturgudel. Valve poolt välja töötatud Dota 2 on mitme mängijaga võrgumäng, milles osaleb kaks viieliikmelist meeskonda. Eesmärk on kaitsta baasi ja hävitada vaenlase baas.

Panustajatel on ka võimalus panustada teisele kõrgeima reitinguga MOBA videomängule League of Legends. League of Legendsis mängivad kaks viiest mängijast koosnevat meeskonda välja, kusjuures kummagi meeskonna ülesandeks on kaitsta pool oma kaarti, püüdes samal ajal hõivata vastase pooli.

Muud MOBA mängud, millele sellel kihlveosaidil panustada, on Smite ja Heroes of the Storm.

Spordisimulatsioon

Leo Vegas Sportil on ka kihlveoturud mitmetele spordisimulatsioonimängudele tavalistele spordisõpradele, kes ei ole FPS-i ja MOBA-mängudega seotud. Nagu nimigi ütleb, on need esport mängud mis jäljendavad tõelisi spordialasid, näiteks jalgpall, korvpall ja motosport.

Parim spordisimulaator, millele Leo Vegases panustada, on FIFA. EA Sportsi poolt välja töötatud jalgpallikihlvedude fännid armastavad seda realistlikkuse tõttu, mille arendajad on mängu süstinud. FIFA-s on ka palju kihlveoturge, näiteks turniiri võitja, matši võitja, poolaja/täisaja võitja, kogusummad, händikäp jne.

Lisaks FIFA-le hõlmab Leo Vegas ka Pro Evolution Soccer (PES) turniire.

Leo Vegase e-spordiennustuse boonused

Nii nagu enamikul eSpordi kihlveosaitidel, on ka Leo Vegas Sportsil palju stiimuleid oma kliendibaasi säilitamiseks ja loomulikult uute panustajate meelitamiseks.

Uutele panustajatele on tulus tervitusboonus, mis pakub mängijatele esimest korda sissemakse summat. Näiteks $100% sissemakseboonuse taotlemine ja 100$ sissemakse tegemine annab kokku 200$. Lisaks tervitusboonusele on Leo Vegasel taaslaadimisboonused, mis vastavad panustajate teatud päevadel sissemaksetele.

Leo Vegas Sport on üks parimad e-spordi kihlvedude saidid kuna panustamisvõimalusi on palju. Olgu selleks Dota 2 panustamine, League of Legends, Hearthstone, Call of Duty, CS: GO või Valorant, sellel saidil on kõik, mida e-spordi panustajad soovivad. Leo Vegas võitis neljandat korda järjest Londonis 2021. aasta Global Gaming Awards jagamisel "Aasta online-kasiino". Eeldatavasti on see häiriv ka 2022. aasta "Aasta Interneti-kihlveotegija" kategoorias tänavusel tseremoonial.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised