Kuidas panustada Apex Legendsile 2022. aastal

Uudised

2022-03-31

Apex Legendsi kihlveod hakkavad tasapisi hoogu koguma, kuna üha rohkem battle royale hero tulistamismängu fänne panustab sadadel turniiridel ja võistlustel üle maailma. Kui panustamine tundub ideena, on see koht, kus olla. Uurige kõike Apex Legendsi kihlveo 2022 kohta, alustades selle põhitõdedest Apex Legendsi võrguennustused suurimatele võistlustele ja meeskondadele.

Kuidas panustada Apex Legendsile 2022. aastal

Mis on Apex Legends?

Apex Legends, mille on välja töötanud ja avaldanud vastavalt Respawn Entertainment ja Electronic Arts, on e-spordi areenil üks suurimaid battle royale mänge, millel on üle 13 miljoni iganädalase aktiivse mängija. Seda võrgus mängitavat mitme mängijaga videomängu iseloomustavad uuenduslikud kaasaegsed võitlused ja regulaarsed hooajad, kus kaks kolmeliikmelist meeskonda mängivad pidevalt kahaneval saarel.

Apex Legends on laiendanud oma haaret ka e-spordi kihlveotööstusele. Kuigi see ei ole CS: GO, Dota 2, FIFA ja League of Legendsi tasemel, on see aeglaselt tõusnud alates Apex Legends Global Seriesi avamisest 2019. aasta detsembris, mil loovutati 3 miljoni dollari suurune auhinnafond. Tohutu auhinnafond oli äratajaks nii e-spordimeeskondadele kui ka kihlveokontoritele. Tänapäeval saavad panustajad panustada mitmesugustele Apex Legendsi võistlustele ja turniiridele paljudel veebipõhiste e-spordi kihlvedude turgudel.

Panused Apex Legendsile

2022. aastast tuleb Apex Legendsi kihlveokaardil kindlasti tegus aasta. Kuid mängijana on oluline olla kursis kõigega, mis puudutab Apex Legendsi panuseid. Neile, kes Apexi kihlveoga alustanud, on allpool kolm peamist asja, mida tähele panna.

Apex Legends Markets

Kihlveoturud viitavad Apex Legendsi matši või turniiri erinevatele võimalikele tulemustele. Enne alustamist peavad mängijad veenduma, et nad tunnevad saadaolevaid turge. Paljud mängijad teevad selle vea, panustades turgudel, millest nad vaevu aru saavad. Apex Legendsil on palju turge. Panustajad saavad panustada kogumis-, kogusumma-, rahaliini panuste, otsepanuste ja eripanuste peale. Populaarsete Apex Legendsi kihlveoturgude näidete hulka kuuluvad muu hulgas matšivõitja, turniiri võitja, enamik tapmisi, kaardi võitja, pikimad tapmised ja kaarditulemused.

Apex Legendsi koefitsientide mõistmine

Lisaks turgudele on oluline mõista ka koefitsiente, mis käivad käsikäes kihlveoturgudega. Koefitsiendid näitavad sündmuse (tulemuse) toimumise tõenäosust. Mida suurem on koefitsient, seda väiksem on selle sündmuse möödumise võimalus.

Nagu teisteski spordiennustustes, panustamise koefitsiendid Apex Legends on saadaval kolmes vormingus, nagu allpool kirjeldatud.

  • Kümnendkohad - See on kõige populaarsem koefitsientide vorming, mis on esitatud kümnendkohtades. Tuntud ka kui Euroopa koefitsiendid, kümnendkoefitsientide võidud arvutatakse koefitsientide korrutamisel panusega.
  • Murdkoefitsiendid- Seda nimetatakse ka Briti koefitsientideks, see on veel üks populaarne koefitsiendivorming. Vasakpoolne arv (lugeja) murdarvudes on see, mille mängijad peavad panustama, et võita parempoolne arv (nimetaja).
  • Rahaliinid - Muidu tuntud kui Ameerika või USA koefitsiendid, Moneylines võivad olla lemmikud (-) või allajäänud (+). Lemmikud tähistavad summat, mis tuleb panustada 100 dollari võitmiseks, samas kui allajääjad on iga 100 dollari eest võidetud summa, millele lisandub panus.

Parimad Apex Legendsi kihlveosaidid 2022. aastal

Aastal 2022 on neid sadu veebipõhised e-spordi kihlvedusid, mõned on ehtsad, teised aga ajaraiskad. Valides liitumiseks kihlveosaiti, hinnake kindlasti, kas see on litsentsitud või mitte. Kontrollige ka funktsioone, nagu mobiilirakendused, klienditugi, sisse- ja väljamaksed, turvalisus ja boonused. Oluline on kontrollida, kas saidil on Apex Legendsi kihlveoturge.

Apex Legendsi 2022. aasta hooaeg

Mis puudutab peamisi tipphetki, siis millised on 2022. aasta suurimad Apex Legendsi turniirid ja meeskonnad? See on panustajatele väga oluline, kuna varasema ajakava teadmine annab mängijatele parema positsiooni, et jälgida osalevate meeskondade vormi ja muud dünaamikat, mis võib mõjutada võistluste ja turniiride tulemusi.

Sarnaselt eelmisele hooajale on Apex Legendsi võistlusmängude kalender tihe. Seal on kvalifikatsioonid, A-taseme sündmused, B-taseme sündmused, C-taseme sündmused, D-taseme sündmused ja S-taseme sündmused. Mõned parimad turniirid, millele panustada, on Apex Legends Global Series, Pro League Regular Season, Challenger Circuit, ALGS Championship, RAGE PARTY, ACADEMIA Cup, Apex Legends Winter Circuit ja Japan Series.

Lisaks kalendri tundmisele on oluline teada e-spordi areaali parimaid meeskondi, iga meeskonna saavutusi ja nende hetkevormi. Seal on kümneid Apex Legendsi meeskondi. Muidugi on mõnedel sahtlite jõudlus kõrgeim, nii et nad peaksid olema panustajate lemmikute nimekirjas. Parimad Apex Legendsi meeskonnad, kellele 2022. aastal panustada, on NRG, Complexity Gaming, G2 Esports, Spacestation Gaming, Team Liquid, Sentinels ja Counter Logic Gaming.

Kus tegevust jälgida

Kust saavad panustajad tegevust jälgida? Noh, see oleneb sündmusest. Paljusid Apex Legendsi eSportsi matše voogesitatakse sellistel saitidel nagu Twitch ja YouTube. Parimatel kihlveosaitidel on ka reaalajas voog, et panustajad saaksid tegevust jälgida otse kihlveokontori saidilt.

Sellega see kokkuvõte lõppeb. Ärge unustage tutvuda mõne eSpordi kihlveo näpunäidetega, kuna need suurendavad Apex Legendsi võrguennustuste võiduvõimalusi.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised