Uudised

February 15, 2024

Kuidas hankida isoleerivat gniodiini WoW Classicu eepiliste varustuse meisterdamiseks

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Isoleeriv gniodiin on väärtuslik meisterdamismaterjal World of Warcrafti klassikalisel avastushooajal. Seda kasutatakse eepilise kvaliteediga varustuse loomiseks nahatöötlemises ja rätsepatöös. See juhend pakub teile kaks meetodit isoleeriva gniodiini saamiseks.

Kuidas hankida isoleerivat gniodiini WoW Classicu eepiliste varustuse meisterdamiseks

1. meetod: ostke oksjonimajas

Üks võimalus isoleerivat gniodiini hankida on selle ostmine oksjonimajjalt. Siiski on oluline märkida, et see meetod võib olla üsna kallis, kuna Crusader Strike'i valdkonna (EL) hinnad ulatuvad 40 kulla ümber. Lisaks peate koguma ka muid haruldasi materjale, nagu hüperjuhtiv arkaankiud ja nõrgalt hõõguv nahk, mis võib kulusid veelgi suurendada.

2. meetod: meisterdage see ise

Teine võimalus on hankida retsept ja meisterdada isoleerivat gniodiini ise. Retsepti saab osta Ziri "The Wrench" Littlesprocketist, mille leiate Gnomeregani puhtast tsoonist. Temani jõudmiseks sisenege Gnomeregani ja liikuge sissepääsu juurest vasakule. Sisenege teise käiku ja järgige treppi, mis viib alla. Suures toas, mis on täis päkapikke, leiate Ziri. Rääkige temaga ja ta müüb teile retsepti 15 kulla eest. Kui teil on retsept, saate valmistada isoleerivat gniodiini, kasutades ühte pliiga viaali ja viit kasti rikutud gniodiinilahust.

Järeldus

Isoleeriv gniood on ülioluline materjal võimsate varustuse loomiseks WoW klassikalisel avastushooajal. Olenemata sellest, kas ostate selle oksjonimajjalt või valmistate selle ise, viib isoleeriva gniodiini hankimine teid lähemale parimate esemete hankimisele. Kaaluge oma võimalusi ja tehke valik, mis vastab teie vajadustele ja ressurssidele kõige paremini.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised