Uudised

February 13, 2024

Kuidas ühendada Daisoujou funktsiooniga Regenerate 3 in Persona 3 Reload

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Programmis Persona 3 Reload määrab Elizabeth mängijatele rea taotlusi ja taotluses 72 on mängijate ülesandeks ühendada Daisoujou oskusega Regenerate 3. See taotlus on Elizabethi fusiooniseerias seitsmes ja on teistega võrreldes suhteliselt lihtne. Selle taotluse täitmiseks peavad mängijad omama kahte õiget isikut ja olema vähemalt 59. tasemel.

Kuidas ühendada Daisoujou funktsiooniga Regenerate 3 in Persona 3 Reload

Daisoujou ühendamiseks Regenerate 3-ga saavad mängijad persoonid otse ühendada või kasutada oskuskaarti. Regenerate 3 oskuskaardid leiate Tartarusest või saate osta Mayoido Antiques'ist. Soovitatav on oskuskaarti enne kasutamist päevasel ajal Naganakis asuvas Inari pühamus paljundada.

Kui mängijad otsustavad Personasid otse ühendada, on soovitatav kasutada Suzaku (55) Personat. Suzaku õpib Regenerate 3 tasemel 56, nii et mängijad saavad selle oskuse hõlpsalt omandada, kui nad on Bebega rääkinud ja Temperance'i sotsiaalse lingi järjestanud. Suzaku saab Rangda ja Succubuse liitmisel. Kui mängijatel neid täpseid Personasid pole, võivad nad proovida kasutada teisi sarnasel tasemel samast Arcanast.

Kui mängijad on Daisoujou mänguga Regenerate 3 edukalt kokku sulatanud, peaksid nad Velvet Roomist lahkuma ja rääkima Elizabethiga enne järgmise taotluste komplekti jätkamist.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised