Uudised

February 13, 2024

Kohandage oma piraadistiili pealuu ja luude osas: vahetage riideid ja avage rohkem valikuid

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Skull and Bones on mäng, mis pakub rohkelt kohandamisvõimalusi, võimaldades mängijatel riietuda nagu parim piraadi, kes üle mere purjetab. Kui soovite Skull and Bonesis riideid vahetada, on siin kõik, mida peate teadma.

Kohandage oma piraadistiili pealuu ja luude osas: vahetage riideid ja avage rohkem valikuid

Kus riideid vahetada

Skull and Bonesis riiete vahetamiseks peate külastama Vanity Atelier'd. Esimene Vanity Atelier asub Saint Anne'is. Kui te pole veel sellesse asukohta jõudnud, jätkake õpetust, kuni jõuate sellesse punkti. Vanity Ateljee saate oma kaardil tuvastada, otsides peegliikooni. Kui olete sees, suhtlege NPC-ga, et pääseda juurde oma välimuse või riiete muutmise võimalustele.

Rohkemate rõivavalikute avamine

Mängu algfaasis ei pruugi teil olla palju riideid, mille vahel valida. Kui aga ostsite Premium Editioni ettetellimisboonuste eest, saate end kiiresti muutuda närusest hädikust ähvardavaks piraadiks. Lisaks saate teenida muid rõivaesemeid, tõstes oma Infamy taset, täites missioone ja ostes poest esemeid.

Stiili muutmine

Kui soovite tulevikus oma stiili uuesti muuta, minge lihtsalt tagasi Vanity Atelier'sse. Nende muudatuste tegemiseks ei pea te alati Saint Anne'i külastama, kuna Vanity Ateliersi leiate erinevatest kohtadest üle maailma ja neid saab alati peegliikooni järgi tuvastada.

Järeldus

Riiete vahetamine Skull and Bonesis on lõbus ja lihtne viis oma piraaditegelase kohandamiseks. Külastage Vanity Atelier'd, avage rohkem rõivavalikuid ja muutke oma stiili millal iganes soovite. Võtke oma sisemine piraadi omaks ja asuge stiilselt purjetama!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised