Uudised

November 7, 2023

Kogege MW3 zombide põnevust: Operatsioon Deadbolt Urzikstanis

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Modern Warfare 3 tutvustab põnevat uut zombide režiimi nimega "Operation Deadbolt". See avatud maailmas, meeskonnapõhine, mängija ja keskkonna eepos leiab aset Urzikstanis ja pakub ainulaadset väljavõtmiskogemust. Mängijad peavad täitma ülesandeid, hävitama surnud õudusunenäod ja edukalt kaardist välja võtma. See on kõikehõlmav zombide kogemus, mis sisaldab uhiuut mehaanikat, värskeid mänguviise ja mitmeid põnevaid funktsioone.

Kogege MW3 zombide põnevust: Operatsioon Deadbolt Urzikstanis

Ainulaadsed omadused

MW3 Zombies võimaldab mängijatel luua laadimisi salakaubaveo ja mängijale kuuluvate relvade seguga, sarnaselt DMZ-ga. Mängijad saavad valida ka operaatorid ja kasutada esemeid, mis kanduvad mängust mängu, näiteks hüved, võimsused, väljakuuuendused, kotid ja muud seadmed. Lisaks on mängijate taseme tõustes avanevad ainulaadsed väljakuuuendused, sealhulgas Energy Mine, Frenzied Guard, Healing Aura, Frost Blast, Aether Shroud ja Tesla Storm.

Omandamine ja skeemid

Kaks uut MW3 Zombies elementi on "Acquisitions" ja "Schematics". Mängijad saavad COD Zombies läbi haarates need esemed üles korjata ja kasutada neid spetsiaalsete esemete meisterdamiseks, mis täiustavad Pack-a-Punched relvi, muutes need võimsamaks. Spetsiaalseid esemeid nimetatakse Aetheriumiks ja Aetheri tööriistadeks.

Perk-a-Colas

MW3 Zombies toob Call of Duty: Black Opsilt tagasi populaarse Perk-a-Colase. Need Perk-a-Colad pakuvad mängijatele erinevaid eeliseid ja täiustavad nende mängu. MW3 Zombies Perk-a-Colade loendisse kuuluvad Deadshot Daquiri, Death Perception, Elemental Pop, Jugger-Nog, PHD Flopper, Quick Revive, Speed ​​Cola, Stamin-Up ja Tombstone Soda.

Ammo Mods

Sarnaselt eelmistele COD Zombiesi mängudele sisaldab MW3 Zombies mitmesuguseid laskemoona modifikatsioone, mis pakuvad elementaarseid uuendusi, kui mängijad tapavad Urzikstanis elutuid.

Mängu käik ja eesmärgid

Mängu MW3 Zombies põhieesmärk on täita ülesandeid, missioone, tasemeid ja tegusid, kui mängijad avastavad Zombie apokalüpsise ajal Urzikstani avatud maailma. Maailm on jagatud erineva intensiivsuse ja ohutasemega piirkondadeks. Mängijatel on vabadus uurida ja valida oma rada, kuid nad peavad olema ettevaatlikud, et vältida elutute hammustamist.

Edu teie zombide vastu võitlemisel!

Rohkemate Call of Duty uudiste saamiseks külastage veebilehte Esports.net.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised