Uudised

February 15, 2024

High Evolutionary jõu vabastamine Marvel Snapis

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Mõned Marveli universumi populaarseimad ja võimsamad kurikaelad on Marvel Snapi Big Bad kaardid. Need pakuvad mängu muutvaid efekte, mis võivad matšid tagurpidi pöörata. Enamik nende võimetest põhinevad nende koomiksitegelastel või filmitõlgendustel, sealhulgas High Evolutionaryl.

High Evolutionary jõu vabastamine Marvel Snapis

Kõrgevolutsiooniline teoses Guardians of the Galaxy Vol. 3

High Evolutionary on Guardians of the Galaxy Voli peamine kaabakas. 3. Filmis on ta tsivilisatsioonide ja olendite looja. Ta arendab olendite intelligentsust, jõudu ja palju muud.

Kõrge evolutsiooniline Marvel Snap

Marvel Snapis on High Evolutionary nelja kulu ja nelja võimsusega kaart, mille efekt on järgmine: "Mängu alguses avage oma võimeteta kaartide potentsiaal." See mängu muutev efekt avab kõigi vaniljekaartide salajased võimed, luues mitu oma paki arhetüüpi, mis võivad metat muuta.

Kõik vaniljekaartide salajased võimed

Enne kui sukeldume parimatesse kaartidesse, mida kasutada koos High Evolutionaryga, mis on uusim Marvel Snapi Big Badi kaartidest, on siin kõik vaniljekaartide salajased võimed, mille kaabakas ise avab:

  • Herilane (0-kulu, 1-võimsus): paljastamisel: tabab siin juhuslikku vaenlase kaarti -1 võimsusega.
  • Misty Knight (1-kulu, 2-võimsus): kui lõpetate käigu kulutamata energiaga, anna veel üks sõbralik kaart +1 võimsus.
  • Shocker (2-hinnaline, 3-võimsus): paljastamisel: anna oma käes olev vasakpoolseim kaart -1 hind.
  • Kükloobid (3-kulu, 4-võimsus): kui lõpetate käigu kulutamata energiaga, kannatage siin kahte juhuslikku vaenlast -1 võimsusega.
  • The Thing (4-hinnaline, 6-võimsus): paljastamisel: tabage siin 3 juhuslikku vaenlase kaarti -1 võimsusega.
  • Jälgimine (5-Cost, 9-Power): maksab ühe vähem iga mängus oleva vaenlase kaardi eest, mis on kahjustatud negatiivse jõuga.
  • Hulk (6 kulu, 12 võimsust): pidev: kui lõpetate pöörde kulutamata energiaga, +2 võimsust. (Kui käes või mängus).

Parimad kõrgarengu tekid

Puhas kõrgevolutsiooniline

Kaitse on solvumine. Ekraanipilt Untaped.gg kaudu

Standardne viis High Evolutionary mängimiseks on pakis enamiku praeguste vaniljekaartidega. Sellel tekil on kaks peamist mehaanikat, mille ümber keerleb selle ründe- ja kaitsemootorite üldine strateegia – energia säästmine mitme võimsa kaardi väljastamiseks ja vastase kaartidele negatiivse jõu andmine võimsate efektide avamiseks.

Kükloobid, The Thing ja Abomination saavad kasu vastase kaartidele negatiivse jõu avaldamisest. Skorpioni ja Spider-Womani saab lisada veel ühe võimsa debuffivaliku jaoks.

Mis puudutab "kasutamata energia säästmise" (ujuv) strateegiat, siis Misty Knighti, Abominationi ja Hulki võimed kasutavad mehaanikut, eriti kui Hulk on teie hilises mängus teie asukohtade peamine toiteallikas. Päikeselaik võib olla ka potentsiaalne toiteallikas tänu oma võimele saada igal sammul energiat, mis võrdub teie kulutamata energiaga.

InSheNaut

Võim on kõik. Ekraanipilt Untaped.gg kaudu

Teine tekk, kus saab kasutada High Evolutionary loomingut, on InSheNaut tekil. Siin on peamine strateegia luua She-Hulki ja The Inifinauti abil võimalikult palju jõudu, kasutades samal ajal ära High Evolutionary loomingu varajase ja keskpaiga võimeid.

Selle teki peamiseks ründemootoriks on kuue pöörde vahelejätmine, mis võib sillutada teed She-Hulki ja Infinauti mängule seitsmes kurvis. Sellepärast on Magik oluline pöörata asukoht Limbo poole, mis pikendab mängu ja annab teile rohkem aega potentsiaalse massiivse kombinatsiooni seadistamiseks viimases pöördes.

Energiasääst, mida vajate She-Hulki nullkuluga 10 võimsusega seadmeks seitsmendal käigul, tuleb kasuks selliste kaartide kombinatsioonile nagu Sunspot ja Misty Knight, aga ka kükloopide võimele, mida saab muuta teie poole rünnakuks. . See seadistus kogub energiat vähemalt kahte asukohta, seega püüdke seda stsenaariumit igas mängus nii palju kui võimalik kasutada.

Katke pakk kaartidega, mis võivad teie üksusi kaitsta, näiteks Armor (selleks, et teie kaardid ei saaks mis tahes kujul hävitada) ja Caiera (teie ühe ja kuue hinnaga kaartide kaitsmiseks). Samuti saab lisada Cosmo, kuna see võib häirida On Reveali võimeid, muutes selliste kaartide nagu Shang-Chi ja Killmonger võimed ebaefektiivseks.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised