Uudised

February 14, 2024

Hankige oma preesterruuni jaoks esivanemate mõõk mängus World of Warcraft Classic

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Esivanemate mõõk on World of Warcrafti klassikalise avastushooaja teise faasi kahe käega mõõk. See ei pruugi iseenesest olla muljetavaldav relv, kuid sellel on preesterruuni põhielemendina ülioluline roll.

Hankige oma preesterruuni jaoks esivanemate mõõk mängus World of Warcraft Classic

Esivanemate mõõga saamine

Esivanemate mõõga saamiseks peate täitma Valu summutamise ruuni ülesande. See ülesanne on osa Scarlet Monastery kongidest Tirisfal Gladesis, mis asub Ida kuningriikide põhjaosas. Scarlet Monastery on erinevate tiibadega vangikongide keskus, mis ulatub surnuaiast raamatukogudeni. Need koopad on mõeldud lõppmängu mängijatele, tasemetega 25–45.

Kust leida esivanemate mõõk

Esivanemate mõõga võib leida Scarlet Monastery vangikongidest. On teada, et see langeb erinevate Scarlet Crusade vaenlaste eest nii koopasse kui ka väljastpoolt. Mõned mobid, kes võivad mõõga maha visata, on järgmised:

  • Scarlet Diviner
  • Scarlet Gallant
  • Scarlet Scryer
  • Scarlet Adept
  • Scarlet kaplan
  • Scarlet Monk
  • Scarlet Beastmaster
  • Scarlet Sentry
  • Scarlet sõdur

Pange tähele, et Scarlet kloostri ülemused ei viska esivanemate mõõka maha. Kuigi paljudel erinevatel prügikastidel on võimalus mõõk maha visata, on kukkumisprotsent suhteliselt madal. Seetõttu võib selle üksuse hankimiseks vaja minna mitu korda.

Scarlet Monastery kongide haldamise eelised

Scarlet Monastery vangikoobaste jooksmine on väga soovitatav mitte ainult esivanemate mõõga saamiseks, vaid ka muude väärtuslike preemiate saamiseks. Lisaks Preester Rune Pain Suppression'ile võite leida ka erinevaid oskusteraamatuid, mis võivad teie tegelase võimeid parandada. Käitage neid koopasse regulaarselt, et suurendada oma võimalusi nende võimsate esemete hankimiseks.

Pidage meeles, et esivanemate mõõk on preesterruuni jaoks hädavajalik ese, nii et ärge jätke kasutamata võimalust seda hankida!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised