Uudised

February 12, 2024

Fortnite'i Reaper's Showtime Emote: austusavaldus Hazbini hotellile

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Aeg-ajalt võtab mängu üle uus Fortnite'i emotsioon. Täpselt selline on "Reaper's Showtime". 300 V-Bucksi tantsuemoot ilmus Fortnite’i poodi 11. veebruaril ning kõik, kes on seda mängu mänginud ja poes näinud, on otsinud lisateavet. Reaper's Showtime on ilmumisele järgnenud tundide jooksul ilmunud, kuid mis see on ja mis see on?

Fortnite'i Reaper's Showtime Emote: austusavaldus Hazbini hotellile

Emote päritolu

Reaper's Showtime'i emotsioon Fortnite'is on austusavaldus Prime Video animatsioonisarjale Hazbin Hotel ja tegelasele nimega Alastor AKA "Raadiodeemon". Hazbin Hotel esilinastus pilootversioon 2019. aastal ja terve hooaeg debüteeris 2024. aasta jaanuaris. Emotis esinev laul on fännide loodud Black Gryph0ni ja Baasiku laul nimega "Insane", mille saate looja on heaks kiitnud .

Hotelli Hazbin kirjeldus

"Hazbin Hotel on lugu põrgu printsessist Charlie'st, kui ta taotleb võimatuna näivat eesmärki rehabiliteerida deemonid, et rahumeelselt vähendada ülerahvastatust oma kuningriigis," seisab saate Fandom Wiki kirjelduses. Saate esimene hooaeg lõppes finaaliga 2. veebruaril 2024 ja teine ​​hooaeg on juba kinnitatud. Saade on pärast esimese hooaja ilmumist populaarsust kogunud ja kõiki kaheksat osa saab nüüd Prime Video kaudu voogesitada.

Järeldus

Fortnite'i emotsioon "Reaper's Showtime" on austusavaldus animasarjale Hazbin Hotel ja selle tegelaskujule Alastorile. Emote, mis on saadaval 300 V-Bucksi eest, sisaldab fännide loodud Black Gryph0ni ja Baasiku lugu "Insane". Hotell Hazbin räägib põrgu printsessist Charlie'st ja tema eesmärgist deemoneid rehabiliteerida. Saate esimene hooaeg lõppes hiljuti ja teine ​​hooaeg on kinnitatud. Sarja fännid saavad rohkem osasid oodates nautida emotsiooni ja laulu. Voogesitage kõiki kaheksa Hazbini hotelli jagu teenuses Prime Video.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised