Uudised

November 23, 2023

Fortnite Eminem Crossover: Suure Paugu sündmus ja mängusisene jõudlus

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Fortnite valmistub oma järgmiseks otseürituseks ja see saab olema ristmik kellegi muuga kui Eminemiga. Hiljutised plaastrimärkmed andsid meile vihjeid selle kohta, mida oodata, ja tundub, et meid ootab ees maiuspala.

Fortnite Eminem Crossover: Suure Paugu sündmus ja mängusisene jõudlus

Suure Paugu sündmus

Pärast pikka ootamist tulevad kontserdid Fortnite'is Big Bangi üritusega tagasi. Seekord on kõik Eminemis. Ta mitte ainult ei esine mängus, vaid on ka Eminemi nahk ja potentsiaalselt rohkem sisu.

Uus Eminem Skin

Tänu mõnele pühendunud andmekaevandajale Twitteris teame nüüd, et avastati uus Eminemi nahk. Epic on isegi oma olemasolu kinnitanud. See nahk on poes saadaval mitmes stiilis, võimaldades mängijatel riietuda Slim Shady'ks. Kuid see pole lihtsalt esemepoe tavaline lisand; see on osa Fortnite'i Suurest Paugust, mis tähistab käimasoleva hooaja lõppu.

Mängusisene jõudlus

Hooaja lõpuürituse raames esineb mängus Eminem. Fännid ootavad ees põgus räppkontsert, mis jätab kindlasti püsiva mulje. Kui aga lootsite mõnele süžee arengule, ärge muretsege. Lekitajad on mängijatele rahustanud, et kontsert on vaid üks sündmuse aspekt. Seal on ka pärimus, mis paneb aluse järgmiseks hooajaks.

Raadio ülevõtmise jälgimine

See ristsündmus on järg Eminemi varasemale osalemisele Fortnite'is. 2. peatükis võttis ta raadio üle, kuid nüüd viib ta selle järgmisele tasemele, olles ise osa mängust.

Valmistuge Fortnite Eminemi crossover-ürituseks, kus mängimine ja muusika põrkuvad eepiliselt!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised