FIFA eWorld Cup 2022 e-spordiennustuste juhend

Uudised

2022-04-28

Üks selle aasta kauaoodatud e-spordi sündmusi on FIFA eWorld Cup 2022, mis on FIFA e-spordi areenil kõige prestiižsem turniir. Jah, on palju muid FIFA turniire, millele panustada, kuid need ei tõmba FIFA eWorld Cupiga kaasnevat mõjuvõimu. Sellest artiklist saavad mängijad teada kõike, mida selle eelseisva turniiri kohta teada saada.

FIFA eWorld Cup 2022 e-spordiennustuste juhend

Mis on FIFA eWorld Cup?

FIFA eWorld Cup on suurim e-sporditurniir ja FIFA e-spordis ihaldatuim. Võistlust alustati 2004. aastal kui FIFA Interactive World Cup (FIWC), enne kui see muudeti FIFA eWorld Cupiks. Turniiri korraldab EA Sports koostöös FIFA-ga.

Kahjuks on fännid viimase kahe aasta jooksul pettunud, sest nii 2020. kui ka 2021. aasta FIFA eWorld Cup turniirid jäeti pandeemia tõttu ära. Kuid nüüd, kui asjad on jahtuma hakanud ja isegi tavalist sporti tehakse, peaks FIFA eWorld Cup 2022. aastal tagasi tulema.

Millal on FIFA eWorld Cup?

Korraldajatelt pole ametlikku suhtlust e-spordi kihlvedude saidid selle kohta, kas sel aastal toimub FIFA eWorld Cup. Sellegipoolest pole ametlikke kuupäevi sündmuse toimumise kohta. Korraldajad, EA Sports ja FIFA, teatavad sellest tõenäoliselt peagi, et täiendada Kataris plaanitava jalgpalli maailmameistrivõistluste turniiri ümber käivat kõmu. See saab olema panustajatele suurepärane aeg, kuna jalgpalliennustusvõimalusi on palju.

FIFA eWorld Cupi kihlveod

FIFA on spordiennustuse maastikul üks populaarsemaid e-spordialasid. See on ka kõige populaarsem jalgpallisimulaatorimäng, mis edestab Konami Pro Evolution Soccerit (PES). Kihlveomaastikul on see lemmik mitte ainult FIFA-entusiastidele. Traditsiooniliste jalgpallikihlvedude fännid on samuti kaasa löömas.

Huvitav on see, et panustajad leiavad, et FIFA panustamine on palju parem kui virtuaalsele jalgpallile panustamine. Seda seetõttu, et FIFA videomängul on inimlik puudutus. Teine põhjus, miks FIFA on populaarne, on graafika ja realistlik mänguviis. See on erinevalt virtuaalspordist, millel on igav graafika ja mänguviis. Kolmandaks on jalgpalli maailmameistrivõistluste FIFA kihlveo puhul palju online-ennustusvõimalusi. Mängijad saavad panustada turniiri võitjale, mängu võitjale, poolaja/täisaja võitjale, kogusummadele (väravad, kaardid, nurgalöögid jne), händikäppidele jne. Viimaseks on live-ennustus, mida tuntakse ka mängusisese panustamise nime all. võimaldab mängijatel panustada käimasolevatele matšidele

Parimad FIFA meeskonnad, kellele panustada

FIFA e-sporditööstus on meelitanud kümneid inimesi FIFA e-sport meeskonnad, kes kõik vaatavad trofee tõstmise au. Kuid nagu päriselus jalgpallis, on ka kõrgeima reitinguga võistkonnad ja keskmised meeskonnad. Panustajana on fookuses suure tõenäosusega võistkonnad, A+ pro mängijatega meeskonnad. Millised on siis parimad meeskonnad, kellele FIFA eWorld Cup 2022 panustada?

Panustada saab paljudele parimatele FIFA e-spordimeeskondadele. Praeguse edetabeli järgi on esikohal Londonis asuv riietus Fnatic, millele järgneb samuti Londonis asuv Tundra Esports. FIFA e-spordi parimate meeskondade nimekirjas on kolmandal kohal compLexity Gaming, millele järgnevad Rogue, Team QLASH, Ninjas in Pyjamas, VfLWolfsburg, Vitality Ajax Amsterdam eSports ja The Imperial.

Ülaltoodud meeskonnad on praegu parimad, kuid enne seda võib juhtuda üleminekuid, et asju pisut raputada. Seetõttu on soovitatav hoida kursis toimuvate arengutega.

FIFA eWorld Cupi kihlveo näpunäited

Nii nagu traditsiooniliste jalgpallikihlvedude puhul, saavad ka panustajad oma võiduvõimaluse suurendamiseks kasutada mõnda näpunäidet. Niisiis, millised on mõned leidlikud näpunäited FIFA eWorld Cupi kihlveo puhul?

  • Esiteks on oluline jälgida kõiki tipptasemel turniire, mis eWorld Cupi ettevalmistamisel mängitakse. Need sündmused annavad mänguritele ülevaate FIFA meeskondade hetkeseisust. Selle teabe abil saavad panustajad iga meeskonna tugevust täpsemalt mõõta.
  • Teine oluline näpunäide on kriitiliselt hinnata e-spordi meeskonna, mitte selle reaalse meeskonna võimekust, keda e-spordi riietus kasutab. FIFA eSpordis on kõige olulisem FIFA profimängija oskused.
  • Samuti on nutikas idee jahtida veebipõhiseid e-spordi ennustusboonuseid. Parimad eSpordi kihlveosaidid pakuvad uutele mängijatele tulusaid tervitusboonuseid. Samuti on saadaval laadimisboonused, raha tagasimakse ja muud pakkumised.
  • Lõpuks vaadake, mida eSpordi kihlveonõuannete saidid räägivad. FIFA panustajate ennustused ei pruugi olla 100%, kuid need võivad aidata panustajatel teha paremaid otsuseid. Põhiline on ka koefitsientide analüüsimine.

Pakkimine

See on kõik, inimesed, parim FIFA eWorld Cup 2022 e-spordi kihlvedude juhend. Arvestades, et kaks viimast turniiri on pidamata, tuleb 2022. aasta FIFA eWorld Cup taas suure pauguga. Oodake suurt talentide kogumit ja tõenäoliselt ka suuremat auhinda. Vahepeal on käimas ja tulemas mitmed FIFA võistlused ja turniirid, millele enne FIFA eWorld Cupi väljakuulutamist panustada.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised