Dafabet kui e-spordiennustuse turuliider

Uudised

2022-05-26

Dafabet, üks parimaid spordiennustusbrände, on täna tuntud oma domineerimise poolest e-spordi kihlvedude areenil. Ettevõte on juhtiv e-spordi kihlveoturgude pakkuja kõigil e-spordi võistlustel ja turniiridel.

Dafabet kui e-spordiennustuse turuliider

Kuid tuleb rõhutada, et edu pole tulnud kergelt. Dafabetil on olnud pikaajaline strateegia, et kinnitada end mitte ainult võrguhasartmängude jõujaamana, vaid ka e-spordi kihlvedude turuliidrina.

Et mõista, miks Dafabet keskendus e-spordi kihlvedudele, on esmalt oluline mõista, kui suur on e-spordi kihlveotööstus.

Esport ja e-spordiennustused

E-sporditööstus õitseb. Värskeima statistika kohaselt oli e-sporditööstuse väärtus 2021. aastal 1,28 miljardit dollarit ja kasvab 2025. aastaks 2,89 miljardi dollari suuruseks tööstusharuks.

Huvitaval kombel on eSpordi panused suuremad kui eSports ise. Grand View Researchi aruanne näitas, et e-spordi kihlveotööstuse väärtus oli 2020. aastal 66,98 miljardit dollarit ja kasvab aastatel 2021–2028 CAGR-ga 10,1%. Samuti on kasvanud e-spordi panustajate arv, viimaste aruannete kohaselt on üle 6,5 miljoni inimesed tegelevad e-spordi kihlveoga.

Ülaltoodud statistika on nurgakivi Dafabeti huvile keskenduda e-spordi kihlvedudele. Kuid elevant toas on, mis on toonud kaasa Dafabeti kui ühe parima e-spordi kihlveosaidi edu? Noh, siin on paar tegurit, nagu allpool arutatud.

2015. aasta Dafabet Fnaticu sponsorleping

Dafabet oli üks kihlveokontoritest, kes nägi e-spordi kihlveo potentsiaali. Hetke ärakasutamiseks sponsoreeris ettevõte Fnaticut, mis on praegu üks parimaid e-spordi meeskondi. Tehingus kuvati Dafabeti kaubamärgi logo Fnaticu mängija t-särkidel. Kuigi tehing lõppes, mängis see olulist rolli Dafabeti haarde suurendamisel nüüd, kui Fnatic on e-sporditööstuses levinud nimi.

Põhjalik e-spordi leviala

Dafabeti kui e-spordi kihlvedude turuliidri edu peamine tõukejõud on e-spordi turniiride ja võistluste igakülgne kajastamine. Palju e-spordi kihlveod keskenduda ainult tipptasemel e-spordile. Kuid Dafabet on ühekordne kihlveovahend, kus mängijad saavad panustada kõikidele e-spordis esinevatele videomängudele. Nende hulka kuuluvad Dota 2, Valorant, FIFA, Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, FIFA, Apex Legends jne.

Põhjalik e-sporditurniiride kajastus

Lisaks tavapäraste e-spordialade kajastamisele pakub Dafabet turge kõikidele e-spordiüritustele, alates 1. taseme üritustest kuni prestiižsemate turniirideni. See on midagi, mida paljud kihlveokontorid ei tee. Enamiku e-spordi spordiennustuste puhul saavad panustajad leida kihlveoturge ainult suurturniiride jaoks, kuid Dafabeti puhul see nii ei ole. See tähendab, et panustajatele on aastaringselt tagatud eSpordi kihlvedude turg.

Espordiennustuse boonused

Üks heldemaid spordiennustusbrände on Dafabet; pole kahtlustki. Ettevõtte turundusstrateegia keskmes on tulus edu boonuseid ja tutvustusi. Et olla üks turuliidreid e-spordi kihlveotööstuses, on Dafabet kohandanud eksklusiivseid boonuseid ja pakkumisi e-spordi panustajate jaoks.

Dafabetil on uutele e-spordi panustajatele palju tervitusboonuseid. Uued mängijad, kes soovivad e-spordis kihla vedada, saavad kohe pärast registreerimist oma esialgsetele sissemaksetele tohutult raha. Lisaks tervituspaketile saavad olemasolevad e-spordi kihlveotegijad boonuseid uuesti laadida. Alustuseks vastavad uuesti laadimisboonused summadele, mille eSportsi mängijad teatud päevadel, kui kampaania on aktiivne, sissemaksetavad juba registreeritud summadele.

Mobiiliennustuse roll

Möödas on ajad, mil mängurid pidid panustamiseks arvuti ees istuma. Tänapäeval muutub maailm mobiilseks. See on trend, mida Dafabet mõistab. Mobiilitrendiga sammu pidamiseks on Dafabet teinud mobiilile panustamise lihtsaks, arendades mänguritele mobiilisõbralikke platvorme. See on aspekt, mida ei saa ignoreerida, kui hinnata tegureid, mis on tõuke andnud Dafabeti kui e-spordi kihlvedude saidi kasvule.

Tänu Dafabeti mobiilile optimeeritud platvormile, millele pääseb ligi mis tahes mobiilibrauseri kaudu, saavad Dafabeti eSpordi panustajad liikvel olles mängida. Lisaks brauserile on Dafabetil iOS-i ja Android-platvormidele saadaval ka algrakendused. Need mobiiliplatvormid pakuvad mängijatele sujuvat ja sujuvat panustamiskogemust.

Paindlik pangandus

Mängurid tahavad alati kihlveosaiti, millel on paindlik ja turvaline pangandus. Seda mõistab Dafabet selgelt. Sait on teinud koostööd juhtivate veebimaksemeetoditega, et hõlbustada lihtsat, kiiret ja turvalist sisse- ja väljamakset.

Lisaks kõikidele populaarsetele makseväravatele võimaldab Dafabet mängijatel mängida hasartmänge, kasutades kõiki populaarseid fiati valuutasid, aga ka krüptovaluutasid nagu bitcoin. Kuna paljud e-spordi kihlveohuvilised eelistavad krüptovaluutasid, on bitcoini kättesaadavus olnud hindamatu lisand.

Pakkimine

Kuigi eSpordi kihlveosaite on kümneid, paistab Dafabet silma. Operaator on välja töötanud tõhusa turundusstrateegia, et domineerida e-spordi kihlvedude valdkonnas. Kuna eSport muutub iga päevaga suuremaks, jääb Dafabet tõepoolest üheks parimaks e-spordi kihlveokontoriks.

Viimased uudised

Esporti kihlveokoefitsientide põhialused
2022-12-01

Esporti kihlveokoefitsientide põhialused

Uudised