Casumo Esports uuendab oma boonuspakkumisi

Uudised

2022-08-25

Casumo Esports, mille omanik ja haldaja on Casumo Services Limited, on üks populaarsemaid e-spordi kihlveosaite. Selle heakskiitmise peamiste põhjuste hulgas on see, et see pakub muljetavaldavat valikut e-spordi kihlvedude turge. Lisaks on kihlveo pakkujal litsents mitmes jurisdiktsioonis, mis muudab selle kättesaadavaks mitte ainult panustajate jaoks kõigist maailma nurkadest, vaid ka usaldusväärse e-spordi mängude sait

Casumo Esports uuendab oma boonuspakkumisi

Kihlveofirma on aga viimasel ajal läbi elanud mitmeid väljakutseid, millest enamik tuleneb selles valdkonnas kasvanud konkurentsist. Konkurentsist silma paistmiseks on ettevõte pakkunud välja mitmeid uusi boonuspakkumisi, parandades samal ajal olemasolevaid.

Registreerumise boonus

Registreerumisboonus on peamine stiimul, mida kasutab Casumo meelitada oma platvormile uusi mängijaid. Registreerumisboonus, tuntud ka kui tervitusboonus, oli suhteliselt väiksem kui konkurendid. Selle tulemusena pidas Casumo Services Limited parimaks oma pakkumist täiustada ja astuda sammu edasi, et muuta see paremaks, kui enamik eksperte seda valdkonna standardiks peab.

2022. aasta juulis tegi Casumo oma tervitusboonuse pakkumine 100% esimesest sissemaksest kõikidele uutele mängijatele. Selle boonuse ülempiir oli aga 100 naela. Boonust saab kasutada panustamiseks praktiliselt kõikidel platvormil pakutavatel eSpordi kihlveoturgudel. Uuel registreerumisboonusel on läbimängimisnõue vaid x30.

Boonuse taotlemine on nüüd sama lihtne kui registreerumine, vastavate sammude järgimine, boonuse aktiveerimine ja vähemalt 10 naela sissemakse tegemine. Seejärel kantakse boonus otse boonuskontole. Tuleb märkida, et tervitusboonuse summa võib erineda riikides, kus Casumo kihlveo pakkuja tegutseb.

Teise sissemakse boonus

Teine sissemakse boonus on üks uutest Casumo eSportsi boonuspakkumistest. Kihlveo pakkuja on üks väheseid selles valdkonnas, kes pakub e-spordi kihlveo jaoks sellist boonust. Pakkumise eesmärk on meelitada uusi panustajaid, kellel poleks võib-olla vedanud, jätkama õnne proovimist uue sissemakse tegemisega. Boonuse summa on isegi parem kui tervitusboonus. 

Mängijad võivad saada 100% oma sissemaksest, mille ülempiir on 300 naela. Panustamistingimused on aga sarnased tervitusboonuse tingimustega. Boonuspakkumine aegub ka 30 päeva jooksul pärast auhinna saamist.

Koefitsiendid suurendavad

Teine veidi ebatavaline boonus, mis on tavaliselt levinud parimatel e-spordi kihlveosaitidel, on Casumo eSportsi kihlveosaidile tutvustatud, on suurendatud koefitsiendid. Ideaalis viitavad suurendatud koefitsiendid sellele, et teatud võimaluste korral suurendatakse matši tõenäosust, mille tulemuseks on suurenenud potentsiaalsed võidud. Pakkumine antakse panustajatele, kes teevad kindlaksmääratud ennustused kindlatele mängudele, mis kvalifitseeruvad võimenduse saamiseks.

Tõhustatud koefitsiente pakutakse ainult piiratud aja jooksul. Muudest boonuspakkumistest saadud raha ei saa kasutada suuremate koefitsientidega matšidele panuste tegemiseks. Suurenenud koefitsiendid ei saa kuuluda ka akumuleeritud e-spordipanuse hulka.

Muudetud boonuse tingimused

Lisaks uute boonuspakkumiste tutvustamisele ja mõne olemasoleva täiustamisele muutis Casumo Services Limited ka boonuste tingimusi. Näiteks saavad panustajad boonuseid saada ainult siis, kui neid saab jälgida pakkumiste jaoks saadetud algse sidusettevõtte lingini. Enamikul juhtudel pääseb vastuvõetavatele sidusettevõtete linkidele juurde foorumite, linkide jagamise, e-kirjade ja heakskiidetud sidusettevõtete veebisaitide kaudu. Samuti tuleb kasutajakontod kontrollida enne boonused saab premeerida.

Millised on olnud muudatuste tagajärjed?

Casumo juhtkonna hinnangul on muudatused olnud positiivsed ja annavad oodatud tulemusi, kuigi aeglase tempoga. See stiimul meelitab veebisaidile rohkem panustajaid ja tagab teise sissemakse boonusega uutest panustajatest pikaajalised püsikliendid.

Casumo Services Limited süüdistab uute klientide hankimise aeglases kasvus teadmiste puudumist viimaste pakkumiste kohta. Boonuspakkumised on suhteliselt veel liiga uued, et neil oleks suur mõju. Ettevõte on siiski optimistlik, et tema turundusstrateegiad toimivad ja aitavad suurendada turuosa e-spordi kihlvedude valdkonnas.

Muud Casumo turundusstrateegiad

Uute boonuspakkumiste tutvustamine ei olnud ainult Casumo turundusstrateegia. Teine kanal, millega nad pidevalt töötavad, on sidusettevõtte turundus. Casumo on oluliselt suurendanud nende sidusettevõtete turundajate pakutavaid komisjonitasusid, ahvatledes neid veelgi rohkem pingutama selle nimel, et suunata liiklust kihlvemissaidile. Praegune vahendustasu määr ulatub 45%-ni enam kui 41 hoiustaval kliendil kuus tehtud hoiustest.

Teine strateegia hõlmab kasutajate suunamist, kus kasutajad saavad atraktiivseid boonuseid iga sissemakse teinud kasutaja eest, kelle nad kihlvemissaidile viitavad. Ideaalis muudab see kõik olemasolevad kasutajad potentsiaalseteks ettevõtte turundajateks. Kahjuks ei ole ettevõte veel avaldanud teavet oma sidusettevõtte turundusstrateegia tõhususe kohta. Enamiku Casumo foorumite põnevuse põhjal aga tundub, et sidusettevõtete turundajad on komisjonitasude heaks tööle meelitatud.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised