Betssoni spordiennustuste maailm

Uudised

2022-10-27

Aitama Betssoni grupp laiendada oma online-spordiennustust Ameerika Ühendriikidesse, on maksete töötleja Nuvei teinud koostööd Rootsi hasartmängufirmaga. Colorados on Betsson asutanud ettevõtte, mis kannab nime Betsafe. Mängijad saavad Nuvei vahetu pangaülekande funktsiooni abil oma pangakontodelt automaatselt raha oma mängukontodele sisse kanda.

Betssoni spordiennustuste maailm

Kiired väljamaksed, mis võimaldavad mängijatel oma võidud koheselt ja ööpäevaringselt oma pangakontole kanda, on mängijate jaoks veel üks eelis. Kui esialgne tehing on lõppenud, märgistab Nuvei ka mängijate finantsteabe, et nad saaksid raha sissemakse või väljamakseid taotleda, kasutades "ühe klõpsuga" maksemehhanismi.

Koostööga liitub Betsson kasvava spordiennustussaitide ja teiste kihlveokontorite rühmaga, kes kasutavad oma maksenõuete täitmiseks Nuvei. Tänu Nuvei integratsioonile The Clearing House'i reaalajas maksete võrguga saavad mängijad selle suhte kaudu oma mängurahakotti raha koheselt sisse kanda ja sealt raha välja võtta.

Nuvei juhataja ja tegevjuhi Philip Fayeri sõnul on kiired, lihtsad sissemaksed ja reaalajas maksed eluliselt vajalikud, et rahuldada Ameerika mängijate vajadusi nende parimate spordiennustussaitide järele. 2022. aasta seisuga põneval ja kiiresti areneval USA mänguturul on makseteenuse pakkuja teinud koostööd mõne silmapaistvama operaatoriga, sealhulgas Betssoniga.

Betsson võitis 2022. aasta Rootsi hasartmänguauhindade jagamisel suure võidu

Rootsi hasartmänguauhindade jagamisel, mille otseülekandeid tegid tööstuskontsernid SPER ja BOS, anti Betssonile üle uus Kliendirahulolu – Turunduse auhind. Need tunnustused tunnustavad kiiduväärt projekte, rühmitusi ja juhte, kes on suurendanud vastutust ja jätkanud hasartmängusektoris pidevat kasvu.

Kuigi see sektor pakub paljudele Rootsi inimestele rõõmu ja lõbu, vajavad konkreetsed probleemid siiski lahendamist. Hasartmängude reklaamimise maht ja agressiivsus on asjad, mis pälvivad sageli palju kriitikat. Seetõttu on Rootsi hasartmänguauhinnad esmakordselt lisanud uhiuue kategooria: klientide rahulolu – turundus. 

Betsson võitis selle auhinna tänu nende veebisarjale Fimpen's Resa, mis tõlkes tähendab Fimpens Journey, mis on tõeliselt võitnud Rootsi spordisõprade südamed.

Miks Betsson võitis?

Žürii tsiteeris Betssoni võitjaks kuulutades järgmist. Maailmas, kus turundus on sageli samaväärne reklaamide ja lühinägeliku konversiooniga, mis võib suurendada reklaamide ülekoormust, otsustas Betsson toota kvaliteetset sisu, mida keskmine vaataja vaatab. muljetavaldavad 17 minutit järjest. 

Arvestades, et saade toimub nüüd neljandat aastat, on selge, et tegemist on pikaajalise strateegiaga, millest on kasu nii Betssonile kui ka selle vaatajatele. Lisaks kiiretele võitudele ja boonustele soodustab see emotsionaalset sidet Betssoniga. Pärast mulje jätmist valis Betsson žürii võitjaks hokiklubi. See on põhjus, miks parimad spordikihlvedude arvustajad on Betssoni kohta nii palju positiivseid arvustusi.

Mida see auhind kihlveokontorile tähendab?

Võitja Robin Olenius, Betssoni suhtekorraldusjuht, väljendas oma õnne, et sai kõva konkurentsi tingimustes auhinna koju kätte. Nende arvates paistab see, mille nad koostöös Fimpens Resaga välja pakkusid, tõeliselt parima tavana, kuidas kihlveokorraldaja võib peenelt suheldes väärtust pakkuda. 

Ettevõte toodab kvaliteetseid materjale, mis köidavad ja köidavad hokisõpru üle riigi. Seetõttu on neil au saada selline tunnustus Rootsi hasartmänguauhindade jagamisel sageli kritiseeritud sektoris selle agressiivse reklaamimise eest.

Bettson emiteerib võlakirju, et koguda 90 miljonit eurot

Kolmeaastased 90 miljoni dollari väärtuses võlakirjad emiteeris Betsson, Rootsi võrgumängu- ja spordiennustus. Nende tähtaeg oli 2025. aasta juunis. Betsson ei täpsustanud, kuidas vahendeid kasutatakse, kuid need tulevad, kuna ettevõte soovib kasvada hiljuti reguleeritud Põhja-Ameerika turgudel.

Võlakirjade intressimäär on fikseeritud 6,5% pluss kolm kuud ühise intressimäära, EL-i pankadevahelise standardmäära (EURIBOR) intressimäära. Finantsdirektor Martin Ahman väljendas rahulolu laia investorite ringi, sealhulgas Põhjamaade ja rahvusvaheliste institutsioonide suure huvi üle ettevõtte uue võlakirja vastu. 

Finantsdirektor leidis, et tegevus näitab usaldust nende ettevõtte strateegia vastu, mis tagab jätkuvalt järjepidevad rahavood ja kasumliku kasvu.

Lisaks avalikustas Betsson oma pakkumispakkumise tulemused ettevõtte 1 miljardi Rootsi krooni (79 miljonit naela, 97 miljonit dollarit või 93 miljonit eurot) väärt võlakirjade omanikele, mille tähtaeg peaks lõppema septembri lõpus. Pakkumine, mille lõpptähtaeg on 15. juuni 2022, on võrdne 100,5% iga võlakirja nimiväärtusest pluss kogunenud ja maksmata intressid.

Pontus Wernbloom saab Betssoni liikmeks

Betsson palkas jalgpallitähe Pontus Wernbloomi oma uueks kaubamärgisaadikuks, et jätkata parima sisu tootmist Rootsi mängusektoris. Wernbloom, kelle karjäär oli just lõppenud, on osa Betssoni jätkuvast investeeringust Rootsi ja jalgpallispordisse. Hoki, tennise ja padeli vallas töötab Betsson juba koos Christian "Fimpen" Eklundi ja Jonas Björkmaniga.

Pontus Wernbloom mängis Hollandis AZ Alkmaaris, Venemaal Moskva CSKA-s ja Kreekas PAOK-is, kuni otsustas 2021. aastal IFK Göteborgis seda karjääriks nimetada. Nüüd on tal Betssoni partnerina uus ametikoht, kus ta osaleb muuhulgas ettevõtte tegevuses jalgpalli ja paljudes teistes spordiga seotud algatustes ja lavastustes.

Viimased uudised

Esporti kihlveokoefitsientide põhialused
2022-12-01

Esporti kihlveokoefitsientide põhialused

Uudised