Betssoni domineerimine e-spordiennustustes

Uudised

2022-02-10

Betsson on üks traditsioonilisi kihlveokontoritest, kes on keskendunud e-spordi kihlvedudele, mis on üks kiiremini kasvavaid turge online-hasartmängutööstuses.

Betssoni domineerimine e-spordiennustustes

Eilers & Krejcik 2020. aasta raporti kohaselt panustas e-spordivõistlustel üle 6,5 miljoni mänguri. See arv on veelgi kasvanud, kuna e-sport on 2021. aastal plahvatuslikult kasvanud.

Arvestades, kui suur ja võimas on e-spordi kihlveotööstus, soovib kihlveosaidi operaator BML Group Ltd e-spordi kihlvedusid domineerida, nagu ka traditsiooniliste spordiennustuste puhul. Nelja samba strateegia pakub mängijatele palju panustamisvõimalusi ja mugavust.

Lai e-spordi leviala

Betsson ei ole tavaline e-spordi kihlveovahendaja, kes katab ainult e-spordi eliitturniire; see hõlmab kõiki konkurentsivõimelisi e-spordi mänge kogu maailmas. Olgu selleks siis madala tasemega kvalifikatsiooniturniiri Dota 2 lahing või LoL-i maailmameistrivõistlused, Betsson on panustajate eest kaitstud. Praegu on mõned võistlused, millele mängijad saavad panustada, näiteks Dota 2: DOTA PRO CIRCUIT DIVISION 1, Dota 2: DOTA PRO CIRCUIT DIVISION 2, CS: GO: IEM WINTER ja FIFA eSports Battle.

Suured kihlveoturud

Lisaks e-spordi turniiride ja võistluste laiaulatuslikule katvusele läheb Betsson veelgi kaugemale, pakkudes laia valikut turge. Spordisimulatsiooni e-spordi jaoks, näiteks FIFA, on kihlvedude turud samad, mis traditsiooniliste jalgpallikihlvedude puhul. FPS-mängude jaoks on enamikul e-spordi kihlveosaitidel aga lihtsalt põhiturud. Kuid Betssonil on palju turge. 

Näiteks mängus CS: GO saavad mängijad panustada mängu võitjale, õigele tulemusele, viiki ei panusta, püstolivooru võitja 1, püstolivooru võitja 2, händikäpid, kaardil mängitud raundide kogusumma, lisaajal kaardil, võidetud raundide peale. kaardil (händikäp), sarjas mängitud kaardid, kaardipõhised võitjad jne.

Kõrged e-spordi koefitsiendid

Koefitsiendid on hea kihlveosaidi valimisel võtmetegur. Mängijad jahivad alati suurimaid koefitsiente; Betsson mõistab seda selgelt. Tagamaks, et see oleks mängu tipus, pakub Betsson kõigis kolmes koefitsiendivormingus turu kõrgeimaid koefitsiente. Näiteks kui muu e-spordi kihlvedusid kui eSpordi meeskonna võidukoefitsient on 1,66, siis Betssoni koefitsient on 1,70 või isegi suurem.

Kiired ja turvalised sissemaksed

Lõpuks on Betsson tõhustanud oma pangandusinfrastruktuuri ja laiendanud partnerlussuhteid Interneti-makseviisid kiire ja hoiuste hõlbustamiseks. See ei ole tavaline e-spordi kihlvedude sait, mis lükkab sissemakseid edasi kuni tunde pärast seda, kui matš, millele panustaja soovis panustada, on lõppenud. 

Mis veel? Betsson kiirendab väljamakseid seni, kuni mängijad on oma kontod kontrollinud. Lisaks on kihlveokontor teinud koostööd kõigi populaarsete veebimaksesüsteemidega, alates e-rahakottidest kuni deebet- ja krediitkaartideni ning palju muud.

Tõepoolest, Betssonil on selge plaan end parimate e-spordi kihlveosaitide nimekirjas kanda kinnitada. Lisaks laiaulatuslikule e-spordi levialale, erinevatele kihlveoturgudele, kõrgetele koefitsientidele ja kiiretele sissemaksetele on Betssonil üks parimaid e-spordi boonuseid. Mis veel? Kihlveosait pakub erakordset kliendikogemust.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised