Uudised

February 15, 2024

Avastage Telok Penjarah: piraadi varjupaik pealuus ja luudes

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Telok Penjarah on Skull and Bones'i keskne asukoht, mis on täis kaupmehi, missioone ja palju muud. See asub kaardi kirdenurgas, ulatudes hästi Lääne-Indiasse. Kuigi jõuate põhiloo osana Telok Penjarah'sse, on soovitatav see asukoht varem üles leida, kuna see sisaldab palju kasulikke NPC-sid.

Avastage Telok Penjarah: piraadi varjupaik pealuus ja luudes

Telok Penjarah leidmine

Telok Penjarah leidmiseks pealuust ja luudest peate ületama suure avaruse. Kui reisite Sainte-Anne suunast itta, on teie parim viis läbida Pemburu saared ja Zamrud.

Hoiduge ohtudest

Enne Telok Penjarah'sse teele asumist on oluline märkida, et see on palju kõrgema tasemega tsoon kui esialgne Punaste saarte piirkond. Kui te pole kaheksandat või kõrgemat taset, on soovitatav vältida konflikte lähedal asuvate laevadega. Lisaks on nende kahe koha vahel lai avatud ookean, mis on sageli täis torme ja räigeid laineid, nii et olge valvsad.

Valmistuge teekonnaks

Teekond Telok Penjarah'sse on ohtlik, seega olge kõigeks valmis. Alates juhuslikust ilmast kuni saabuvate vaenulike alusteni on sellesse asukohta minnes oluline omada parimat varustust.

Piraat Haven

Telok Penjarah on piraatide varjupaik, mis sarnaneb Sainte-Anne'iga. See sisaldab laia valikut kaupmeeste NPC-sid, alates Blacksmithist kuni Shipwrightini. Telok Penjarah's sepaga rääkimine on väga soovitatav, kuna ta mitte ainult ei alusta lühikest ülesandeketti, vaid suudab meisterdada ka palju kõrgema taseme kahureid.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised