Uudised

February 13, 2024

Avastage pealuu ja luude draakoni tagumise eelpost

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Kui olete kohanud aarete kaarti, mis juhatab teid pealuu ja luude draakoni selja juurde, võib teil tekkida küsimus, kus see koht täpselt asub. Õnneks on see lähemal, kui arvate. Siin on juhend, kuidas leida mängust draakoni seljaosa.

Avastage pealuu ja luude draakoni tagumise eelpost

Asukoht

Draakoni selg on eelpost, mis asub Kuu saarte loodesaarel. Saint-Anne'ist sinna jõudmiseks sõitke loode suunas, läbides suure saare, kuni jõuate Angaya rannikule. Sealt jätkake suundumist loodesse, kuni jõuate Kuu saartele.

Välisposti avastamine

Kui olete Kuu saartele jõudnud, leiate selle piirkonna suurima saare idaküljelt Draakoni selja. Otsige asukohast üles avastamata küsimärk, nagu see on pealuu ja luude mis tahes huvipunkti (POI) puhul. Purjetage markeri lähedale ja väljuge oma laevalt, et siseneda eelposti.

Huvipakkuvad asjad

Peale teie kaardil märgitud aare jahtimise saate Dragon's Back eelpostis teha mitmeid muid tegevusi.

  • Ungwana kaupmees: Teie laeva lähedalt leiate Ungwana kaupmehe, kes müüb toitu ja Fire Long Gun I ja Bombard Bomb Cate'i jooniseid. Lisaks pakub ta We Seek Warriorsi lepingut, kui olete huvitatud ülesannete täitmisest.
  • Piraatide laager: Kui suundute vasakule sealt, kust saarele esimest korda jalga seadsite, kohtate piraadilaagrit. Siin müüb müüja teie laeva varude täiendamiseks erinevaid kosmeetikatooteid ja tarvikuid.
  • Piraatide lõke: Teisest küljest, kui lähete paremale ja lähete saarele sügavamale, leiate Piraatide lõkke. Selle lõkke kasutamine annab teile vastupidavuse tõuke.
  • Fara laager: Piraadilõkke taga on Fara laager. Laagri juhi juurest saab soetada Fara-teemalist kapteni kosmeetikat ja riideid ning oma laevale lisavarustust.

Ärge unustage oma Dragon's Back eelposti külastust maksimaalselt ära kasutada, uurides kõiki saadaolevaid võimalusi ja nautides ainulaadseid elamusi, mida see pakub!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised