Uudised

February 12, 2024

Avastage Nightingale'i lummav maailm: protseduuriliselt loodud fantaasiaseiklus

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Kui ma tormas läbi õhu, lähenedes kiiresti kaljuservale, hakkan kahetsema oma otsust kasutada Tricksteri kaarti. Minor Realm kaart, üks paljudest Nightingale'is, tundus kahtlane, lubades mul "hüpe kõrgele", kuid see oli liiga ilus, et tõsi olla. Taktikaline põiklemine vaenlase Bound Fae'st eemal näeb mind nüüd katapulteerimas mere poole.

Avastage Nightingale'i lummav maailm: protseduuriliselt loodud fantaasiaseiklus

Ajaloo ja fantaasia segamine

Kui see välja kuulutati, köitis Nightingale'i esteetika paljude tähelepanu. Selle gaasilambiga fantaasiamaailmad, omapärased olendid ja nurgelised, viktoriaanlikud laiade õlgade ja väikeste puusadega tegelased panevad selle PvE koostööseikluse silma paistma ellujäämismängude rohkuse hulgas, mida praegu näeme. Kuigi Nightingale näeb kindlasti ainulaadne välja, on see maailma sügavus, mis paneb selle kõige rohkem silma.

Reaalse maailma ajaloo, kirjanduslike mõjude ja Inflexion Gamesi loodud alternatiivse reaalsuse liit, Nightingale näeb teid kõndimas läbi fantastilise maailma, mis hõlmab meile tuttavaid muinasjutte ja folkloori, tõsielu ajaloolisi isikuid ja kuidagi kuulsad nimed klassikalistest romaanidest. Oma teekonnal võtate vastu ülesandeid sellistelt nagu Victor Frankenstein ja Nellie Bly ning kohtate muinasjutulisi olendeid, mis meenutavad lapsepõlve lugude raamatuid.

Ööbiku maailm

Kuna tegemist on arendajaga, kus on tööstuse veterane sellistest stuudiotest nagu BioWare, ei tohiks see olla suur šokk – maailmaehitus on nende leib ja või. Need, kes liikusid BioWare'ist Inflexioni juurde, olid hõlmanud palju erinevaid žanre: ulmefilmi Mass Effectiga, keskaegset fantaasiat Dragon Age'iga ja isegi võitluskunstide fantaasiat Jade Empire'iga. Nii et mängu ehitamine "kaasaegse ajaloolise fantaasia" ruumis huvitas neid.

Tulemuseks on ilus maailm, ehkki servadest karm, kus on palju tuttavaid ellujäämiselemente, nagu meisterdamine, jahipidamine ja kalapüük, aga ka pidev tunne, et sa ei tea täpselt, mis nurga taga on.

Protseduuriliselt loodud valdkonnad

See ei ole ainult Nightingale'i maagiline Faes, kes loitsib – kulisside taga on ka ausalt öeldes hoomamatut nõidust.

Inflexioni spetsiaalsele serverile ehitatud Nightingale'i "maailm" koosneb lugematutest protseduuriliselt loodud valdkondadest. Loote need valdkonnad, kombineerides portaali saidil Biome'i kaardi Major-kaardiga. Biome kaart määrab maastiku, samas kui suur kaart mõjutab seda, millised NPC-d, huvipunktid ja muud võtmeelemendid selles maailmas ilmuvad. Teisisõnu, on palju kombinatsioone, mida saate kokku panna, millest igaühe tulemuseks on valdkond, mida isegi arendajad ei suuda ennustada.

Edenedes kogute ja meisterdate rohkem Realm kaarte, mis võimaldavad teil luua uusi kombinatsioone. Kas soovite asju veelgi vürtsitada? Kasutage transmuteris Minor kaarti, et reaalajas muuta selle valdkonna aspekte, milles viibite. Võid mängida kaarti, mis neelab maailma lõputus öös, kuid suurendab sinu maagilist potentsiaali või kaarti, mis suurendab kahju, kuid koormab sind. Nende kaartidega on alati konks – nagu Trickster mulle õpetas.

Teejuht Realmwalking Rabbit Hole'is

See võib tunduda üle jõu käiv, kuid teil on juhend, kes aitab tagada, et te ei eksiks jäneseauku. Puck, kurjakuulutava välimusega Fae, seab eesmärgid, mis on eriti kasulikud juba varakult, kui proovite Nightingale'iga hakkama saada. Edenedes võtate NPC-delt rohkem ülesandeid, kuid teil on alati võimalus see kõik seljast loobuda ja vabal ajal jalutada. Otsige koos sõpradega muinasjutulisi olendeid, ehitage muljetavaldav kinnistu ilma paigutuspiiranguteta, täitke Bastille'i mõistatusi või koguge lootusekajasid, mis täpsustavad ööbiku enda pärimust. Tegemisi on palju ja probleem on otsustamisel, millele kõigepealt keskenduda.

Varajane juurdepääs ja väärtus

Arvestades, et Nightingale saab varakult juurdepääsu alles 20. veebruaril, on siin pakutav väga muljetavaldav, kuid vajab kindlasti lihvimist. Inflexion plaanib täielikku käivitamist üheksa kuni 12 kuud pärast varajase juurdepääsu väljalaskmist, kusjuures esialgne eesmärk on "stabiilne käivitamine" ja "kiireloomuliste probleemide" lahendamine enne värskenduste, uue sisu, täiustuste ja mängusüsteemidega tegelemist.

See võib teid hämmastada, et Nightingale maksab varajases juurdepääsus 29,99 dollarit, mis on peaaegu täismängu hind, kuid Flynn rõhutab, et stuudio jaoks on sellisel hinnatasemel väärtuse pakkumine võtmetähtsusega – see on tema arvates mitte kõik mängud.

Ööbikuga veedetud kaheksa kuni üheksa tundi võin julgelt öelda, et see pakub oma hinnasildile palju, isegi kui see vajab natuke tööd. Kriimustasin mänguajal vaevu pinda ja mind meelitati pidevalt maha, et leida varju surmavate rahekivide eest, uurida peidetud koopaid (mille sees on vihased karud) ja otsida ressursse uue varustuse meisterdamiseks ja oma kinnisvara ehitamiseks. Iga kord, kui proovisin end lahti koorida, olin lummatud tegema veel üht ülesannet. Siin on valmimas midagi maagilist ja ma ei jõua ära oodata, et näha, kuidas see välja tuleb.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised