Uudised

February 16, 2024

Avastage League of Legends'is tšempion, kes ütleb "kindel nagu mõõnad".

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Kas olete kunagi mõelnud, milline League of Legendsi tšempion ütleb "Sure as the Tides"? Kui teil on raskusi oletamisega, ärge muretsege! Annan teile kõik näpunäited ja annan vastuse lõpus.

Avastage League of Legends'is tšempion, kes ütleb "kindel nagu mõõnad".

Näpunäiteid tänaseks tsiteerimiseks

Kui soovite tänase väljakutse ise lahendada, kuid vajate vihjeid, olete õiges kohas. Siin on vihjed tšempioni tsitaadile 16. veebruaril:

  • Lisatud 2012. aastal
  • Tuntud kui "Tidecaller"
  • Vahemaa meister
  • Kasutab manat
  • Tavaliselt mängitakse tugirollis

Vastus

Tšempion, kes ütleb League of Legendsis "Sure as the Tides", on Nami, tuntud ka kui The Tidecaller. See tsitaat annab vihje, et tšempion on seotud vee ja loodetega, mis sobib suurepäraselt Nami teemaga.

Sarnaselt kõlav tsitaat

Võib-olla oleksite mõelnud Nilah'le, kes vehib veega läbi imbunud mõõka ja kelle tsitaat kõlab Nami omaga sarnaselt. Kuid Nami on tõepoolest õige vastus.

Nami tugevused ja nõrkused

Praegu peetakse Namit League of Legendsi B-taseme toetajaks. Kuigi ta on silmapaistev torkamises ja selliste võimetega nagu Aqua Prison ja Tidal Wave, võitleb ta selliste tšempionide vastu nagu Maokai, Janna, Senna ja Blitzcrank, kes võivad tema plaane kergesti häirida. Nami sünergiseerub aga hästi selliste tšempionidega nagu Lucian ja Ezreal.

Järeldus

Nüüd, kui teate vastust ja olete Nami, The Tidecalleri kohta rohkem teada saanud, saate League of Legendsis hinnata tema seost vee ja loodetega. Olenemata sellest, kas olete Nami fänn või naudite lihtsalt League of Legendsi tühiasi lahendamist, on see tsitaadi väljakutse pakkunud teile huvitavaid teadmisi.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised