Uudised

February 14, 2024

Avage WoW klassikalises avastushooajal Blood Surge Rune'i jõud

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

World of Warcraft Classic Season of Discovery on tutvustanud mitmeid uusi ruune, mis annavad vanilje Azerothi tegelastele jõudu. Üks selline ruun on Blood Surge Rune, mis on spetsiaalselt loodud sõdalastele, et optimeerida Rage riba kasutamist.

Avage WoW klassikalises avastushooajal Blood Surge Rune'i jõud

Mis on WoW klassikalise avastushooaja ruunid?

World of Warcraft Classic Season of Discovery's on ruunid võimsad tööriistad, mis avavad uusi võimeid, loitsusid või passiive. Need võivad täiustada teie lemmikmängustiili või isegi võimaldada teil uurida täiesti uut rolli, mis on sarnane Skill Booksiga.

Veresurge ruuni jõud

Blood Surge Rune on Warriorsi jaoks mängumuutus, kuna see parandab oluliselt nende võimet oma Rage meetrit säilitada. Selle ruuni abil saavad sõdalased oma raevu taset kontrolli all hoida tõhusamalt kui kunagi varem.

Kuidas saada Blood Surge Rune

Et omandada Blood Surge Rune World of Warcrafti klassikalisel avastushooajal, peavad Warriors alustama ülesannete ahelat „Igaüks saab süüa teha“. Reis algab Illegible Recipe'i hankimisega, mis langeb Elite Ogres'ilt Stromgarde'i mäestikust, mis asub Arathi mägismaal.

Kui teil on loetamatu retsept, suunduge Arathi mägismaa edelaossa ja rääkige ogre NPC Skonkiga. Skonk pakub teile järelülesannet, mis nõuab kolme üksuse kogumist:

  1. Hübriidhaunch – Hillsbrad Foothillsi metsikute gryphonide poolt maha visatud.
  2. Balmy Brew – leitud Badlandsi Angori kindluse keldrist.
  3. Smuggler's Spice Blend – asub Arathi mägismaa ranniku lähedal uppunud laeva põhjas.
  4. Viscious Venom – saab hankida firmast Spiders in the Swamp of Sorrows.

Nendest esemetest on Balmy Brew kõige keerulisem leida. Kuid see võib asuda teki all ainsa interakteeruva objektina.

Kui olete kõik neli eset kokku kogunud, naaske Skonki. Valmistuge lahinguks, kuna Skonk püüab teiega võidelda. Võita teda ja sind premeeritakse ihaldatud Blood Surge Rune'iga.

Veresurge ruuni jõu vallandamine

Blood Surge Rune on spetsiaalselt loodud sõdalastele ja täiustab oluliselt nende peamist mehaanikut Rage. Kui need on aktiveeritud, on Heroic Strike'il, Bloodhirst'il ja Whirlwind'il 30-protsendiline võimalus käivitada Rage-free Slam-rünnak.

Sõdalasena on raevu juhtimine ja genereerimine ülioluline. Blood Surge Rune võimaldab teil vallandada tasuta rünnakuid ilma oma Rage'i ammendamata, võimaldades teil oma rotatsiooni sagedamini sooritada ja saada tõhusamaks DPS-i edasimüüjaks.

Ärge jätke kasutamata võimalust hankida Blood Surge Rune World of Warcrafti klassikalisel avastushooajal. Suurendage oma sõdalase potentsiaali ja domineerige lahinguväljal!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised