Uudised

February 12, 2024

Avage kaevuplokid ja täiendage oma baasi Enshroudedis

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Enshrouded pakub enamat kui lihtsalt võitlust ja ellujäämist. Samuti saate oma baasi täiustada ja muuta selle võimalikult hubaseks, uuendades plokke, sealhulgas uuendades Rough Woodi asemel Well Blocks.

Avage kaevuplokid ja täiendage oma baasi Enshroudedis

Kaevuplokkide avamine

Oma baasi peahoone täiustamiseks peate avama rohkem kangaplokke. Well Blocks on üks materjale, mille saate avada. Kaevuplokkide avamiseks peate täitma puusepa antud ülesande. Ülesanne kannab sobivat nimetust "Kaevuplokid" ja see nõuab klotside leidmist kaevu sügavusest.

Questi lõpetamine

Ülesande lõpuleviimiseks suundu Shell Burrow'le lähimasse Elixir Welli. Kaardi kursor juhatab teid kaevuplokkide asukohta. Libistage alla ja suunduge põhja poole, et jõuda saarele, kus plokid asuvad. Kaevuplokkide leidmiseks ei pea te Fell Monstrosity't alistama. Kui olete saarele jõudnud, minge vasakul asuvasse koopasse ja leiate klotsid kastist.

Kaevuplokkide meisterdamine

Pärast ülesande täitmist avate Well Blocksi retsepti. Ühe kaevuploki valmistamiseks vajate 10 liivakivi ja viit kattevedelikku. Neid koostisosi on suhteliselt lihtne koguda, seega varustage neid kindlasti. Kaevuplokid on üks viimaseid klotside tüüpe, mida saate avada koos luuplokkide ja ilmastikukindlate kiviplokkidega.

Järeldus

Kaevuplokkide retsepti avamine rakenduses Enshrouded võimaldab teil oma baasi täiustada ja hubasemaks muuta. Täites ülesande ja kogudes vajalikud koostisosad, saate meisterdada Well Blocks ja täiendada oma baasi, et luua mugav eluruum. Niisiis, alustage otsingut, koguge materjale ja täiustage oma Enshrouded kogemust!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised