Uudised

February 14, 2024

Automatoni fraktsiooni valdamine: juhend põrgudiversitest ellujäämiseks 2

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Mängus Helldivers 2 on väga oluline oma vaenlasi põhjalikult mõista. Nende tugevate, nõrkade külgede, käitumise ja kudemismustrite tundmine on ellujäämiseks hädavajalik. See artikkel annab ülevaate kõigist vaenlastest, keda võite mängus Helldivers 2 kohata.

Automatoni fraktsiooni valdamine: juhend põrgudiversitest ellujäämiseks 2

Galaktika sõda

Helldivers 2 toimub galaktika sõja ajal, kus inimkond on juba võitnud terminid, illuminaadid ja küborgid. Küll aga kerkib esile uus oht fraktsiooni Automaton näol. Need kaks fraktsiooni tungivad idast ja läänest, kontrollides kõiki Päikese süsteemi planeete. Nende peatamine on teie ülesanne.

Automaadi jõud

Automatoni fraktsioon koosneb erinevat tüüpi vaenlastest, millest igaühel on oma ainulaadsed võimed ja väljakutsed. Siin on mõned vaenlased, kellega silmitsi seisate:

  • Marodöör: Püstolite ja dünamiidiga relvastatud madalaima astme vaenlased. Nad võivad kutsuda abiväge, kuid on mõne kuuliga kergesti tappatavad.
  • komissar: Kiire liikuvusega kahekordsed terad. Nad on lähedalt surmavad, kuid neid saab paari kuuliga maha võtta.
  • Berserker: Kiire liikuvusega kahepoolsed mootorsaed. Kriitiliste kahjustuste korral sihtige nende pea ja punase rinna poole. Nende kõrvaldamiseks on vaja rohkem tulejõudu.
  • Scout Strider: Torn jalgadel lähi- ja kaugrünnakutega. Esmalt keelake nende jalad ja seejärel viimistlege need granaatidega.
  • Hävitaja: suurem automaat, millel on sarnased lähivõitlused nagu Berserker. Tegevuses aeglasem, kuid võitmiseks on vaja tugirelva.
  • Hulk: Devastatori suurem variatsioon topeltkahuritega. Suunake selle selg, et see tappa. Kasutage lõhkeaineid ja suurtükituld ülalt.
  • Tank: Uskumatult sitke automaat, mille ainsaks nõrkuseks on tagakülg. Selle ületamiseks on kõige parem kasutada Stratagemi ja meeskonnatööd.
  • Dropship: Laev, mis toob Automatoni tugevdusi. Selle asemel, et see välja võtta, keskenduge tugevduste kõrvaldamisele, kui need on maapinnale jõudnud.

Terminid sülemid

Kuigi Terminidide fraktsioon on juba võidetud, võivad nende sülemid endiselt ohtu kujutada. Oluline on olla nende rünnakuteks valmis ja oma strateegiaid vastavalt kohandada.

Pidage meeles, et Helldivers 2-s on teadmised jõud. Oma vaenlaste ja nende nõrkuste mõistmine suurendab oluliselt teie ellujäämisvõimalusi. Nii et pange end, Helldiver, ja valmistuge eesseisvate väljakutsetega silmitsi seisma!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised