Uudised

February 13, 2024

Apex Legendsi hooaeg 20: Breakout – uued funktsioonid, legendi versiooniuuendused ja jõudlusrežiim

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Apex Legends on tagasi oma viiendat aastat kestnud lahingutega Outlandsis ja 20. hooaeg, Breakout, toob põnevaid muudatusi mängus kõigi ikooniliste legendide jaoks. Sellel hooajal tutvustatakse mitmeid värskendusi, sealhulgas legendi versiooniuuendusi, ümbertöödeldud meisterdamis- ja soomussüsteeme, järjestatud uuesti laaditud seadmete tagastamist ja palju muud.

Apex Legendsi hooaeg 20: Breakout – uued funktsioonid, legendi versiooniuuendused ja jõudlusrežiim

Jõudlusrežiim

Selle hooaja üks peamisi tipphetki on jõudlusrežiimi vabastamine, mis on nüüd saadaval 120 Hz ekraanidega praeguse põlvkonna konsoolimängijatele. Uue mitmelõimelise renderdussüsteemiga saab Apex nüüd töötada stabiilse 120 kaadrit sekundis, pakkudes täiustatud visuaalset kvaliteeti igal kaardil, sealhulgas uuel Thunderdome'il Mixtape'i esitusloendis.

Uued omadused

Breakout tutvustab ka kogukonna loodud preemiate jälgijat ja uut Straight Shot LTM-i. Straight Shot LTM koondab kuningliku lahingukogemuse väiksematele kaartidele, välistades vajaduse rüüstada ja võimaldades meeskondadel kiiresti võitlusi leida. Lisaks võimaldab uus selle mängurežiimi jaoks mõeldud requeue valik mängijatel pealtvaatajate ekraanilt uuesti proovida.

Legendi versiooniuuendused

Evo raudrüü on arenenud legendaarseks raudrüüks, pakkudes meeskondadele rohkem võimalusi Apexi mängude igas voorus kõrgeima taseme saavutamiseks. Kahjud, klassihagid ja uued Evo kombainid aitavad mängijatel igal tasemel edasi liikuda. Teisel ja kolmandal tasemel saavad legendid ainulaadseid hüvesid, mis suurendavad veelgi nende võimeid ja mängustiili.

Reastatud uuesti laaditud

Ranked Reloaded naaseb 13. hooajalt, pakkudes lisaboonuseid mängijatele, kes alustavad oma võistlust. Uued mängijad saavad nüüd osaleda varem, kui konto nõue on alandatud tasemelt 50 kuni 20. Hooajal eemaldatakse ka ajutised matšid, reklaamikatsed ja varjatud oskuste reitingute leidmine. Paremusjärjestuses vahed naasevad poole hooaja pealt ja uus piiramatu tapmiste eest teenitud punktide ülempiir lisab võistlusredelile põnevust.

Mängi 20. hooaega

Apex Legends Season 20 on nüüd saadaval kõigil platvormidel. Ärge jätke ilma uutest legendimuutustest ja hooajalistest pidustustest. Lahingupass kestab tavapäraselt kolm kuud, mis lõpeb 13. mail. Liituge tegevusega ja ronige sellel põneval Apex Legendsi hooajal mööda võistlusredelit!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised