Uudised

February 14, 2024

Algebraliste spiraalide ja pseudospiraalide mõistmine: petturi leidmine

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Kui teile tundus, et ajalootund on rakenduses Persona 3 Reload keeruline, valmistuge oma esimeseks matemaatikatunniks pr Miyaharaga 27. aprillil. Algebralise spiraali ja pseudospiraali eristamine pelgalt neid vaadates võib olla üsna keeruline. Sukeldume põhipunktidesse.

Algebraliste spiraalide ja pseudospiraalide mõistmine: petturi leidmine

Algebralised spiraalid vs pseudospiraalid

  • Spiraal A ei ole algebraline spiraal, samas kui ülejäänud kolm spiraali on.
  • Algebralisi spiraale saab joonistada algebraliste võrrandite abil, samas kui pseudospiraalidel on võrrandid kujul r = as^m, kus r on kõverusraadius ja s on kaare pikkus.

Erinevuste mõistmine

Hoolimata algebraliste spiraalide ja pseudospiraalide erinevuse seletuse leidmisest, ei andnud see erilist selgust. Algebraliste spiraalide võrrandid on ρ ja ϕ suhtes algebralised, samas kui pseudospiraalidel on erinev võrrandivorm.

Petturi tuvastamine

Isegi seletuse korral võib petturi tuvastamine nelja spiraali hulgast siiski olla keeruline. B, mis meenutab Archimedese spiraali, on algebraline spiraal, kuid teised on ebaselged.

Järeldus

Kuigi proua Miyahara spiraalid võivad segadust tekitada, on hea uudis see, et neid ei kaasata vaheeksamitele. Seega võite lihtsalt valida A, teenida oma klassikaaslaste austust ja edasi liikuda. Pidage meeles, et kaneeli keeris ei näe enam kunagi sama välja.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised