Uudised

February 14, 2024

8 alternatiivset mängu, mida Palworldi asemel proovida

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Palworldi palavik haaras mängukogukonda 2024. aastal, kuid nagu kõik trendid, kadus ka see lõpuks. Kui hakkate Palworldi vastu huvi kaotama ja otsite midagi uut, mida proovida, on siin mõned alternatiivsed mängud, mida peaksite kaaluma:

8 alternatiivset mängu, mida Palworldi asemel proovida

Pokémon

Pokémon on frantsiis, millest sai alguse olendite püüdmise žanr. See pakub oma kaaslastega võitlemise ja taseme tõstmise kogemust, nagu Palworld. Rikkaliku ajaloo ja kasumlikkusega Pokémon on iga selle žanri fänni jaoks kohustuslik mäng. Võite proovida Pokémon Scarlet & Violet või Pokémon Legends Arceust, millel on Palworldiga sarnane tunne.

Temtem

Temtem on MMO-mäng, mis on kogunud populaarsust selle lõbusa ja truu lähenemise tõttu olendite püüdmise žanrile. See pakub omavahel ühendatud maailma ja on saadaval mitmel platvormil. Kui otsite mängu, mis hõlmab olendite püüdmist, on Temtem suurepärane valik.

Ni No Kuni

Ni No Kuni, mille on välja töötanud Level-5, ühendab tüüpilised JRPG mänguelemendid Palworldi parimate külgedega. Sellel on suur avatud maailm, mitmesugused koletised, millega võidelda, ja maagilised elemendid. Frantsiis pakub teile avastamiseks mitmeid mänge.

Varjatud

Enshrouded on ellujäämisele keskendunud mäng, mis nõuab teie pühendumist ja võimet hallata oma tegelase elu kõiki aspekte. See ilmus umbes samal ajal kui Palworld ja pakub väljakutseid pakkuvat maailma, kus peate leidma varustuse, meisterdama esemeid ja jääma ellu. Kui teile meeldib mäng, mis paneb proovile teie ellujäämisoskused, tasub Enshrouded proovida.

Ark: Survival Evolved

Ark: Survival Evolved on mäng, mis keskendub meisterdamisele ja ressursside kogumisele. See sukeldab teid dinosaurustega täidetud maailma, kus peate ellujäämiseks muutuma tõhusaks ja produktiivseks. Dinosauruste taltsutamine on mängu põhifunktsioon, mis lisab mängule põneva elemendi.

Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom on auhinnatud mäng, mis pakub avardavat maailma, mis on täis ülesandeid ja detaile. See on pälvinud kriitikute tunnustust ja seda peetakse üheks parimaks Zelda mänguks. Kui otsite mängu rikkaliku ja kaasahaarava maailmaga, on Tears of the Kingdom suurepärane valik.

Koletisekütt

Monster Hunter on frantsiis, mis pakub eepilisi lahinguid kõrge võimsusega koletiste vastu. See keskendub teie varustuse täiustamisele ja esemete meisterdamisele, mis aitavad teid jahil. Oma RPG elementide ja väljakutsuva mänguviisiga on Monster Hunter mäng, mis hoiab sind tundideks kaasas.

Minecraft

Minecraft on laialt populaarne mäng, mis on tuntud oma liivakastimängu ja loominguliste võimaluste poolest. Seda on müüdud miljoneid koopiaid ja sellel on suur mängijabaas. Palworld sisaldab palju Minecrafti põhimõtteid, muutes selle žanri fännidele suurepäraseks alternatiiviks.

Need mängud pakuvad erinevaid kogemusi, mis võivad tekitada sügelema olenditega võitlemise, ulatuslike maailmade uurimise ja oma kaaslaste taseme tõstmise. Olenemata sellest, kas olete olendite püüdmise või avatud maailma seikluste fänn, tasub neid Palworldi alternatiive kindlasti proovida.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised