1xBet hiljutised spordiennustused

Uudised

2022-10-06

1xBetist saab TSM-i ametlik kihlveopartner Indias

1xBet, üks parimad e-spordi kihlvedusid, suurendab pidevalt oma eSpordi sponsorlusnimekirja. Seekord leppisid kihlveokontor ja Ameerika e-spordi organisatsioon TSM kokku aastase kokkuleppe. Lepinguga määrati 1xBet Battlegrounds Mobile India kategooria tunnustatud kihlvedude sidusettevõtteks. 

1xBet hiljutised spordiennustused

Selle tulemusena on meeskonna vormil nüüd 1xBet embleem. Samuti viiakse läbi reklaamikampaania TSM BGMI mängijatega. Lisaks korraldavad üritused oma jälgijatele mitmeid tasuta kingitusi sotsiaalmeedias.

1xBet pressiesindaja Alex Somers ütles, et TSM BGMI on tõsiste ambitsioonidega noor meeskond. Sel aastal on meeskond juba võitnud auhindu olulistel eSpordi võistlustel. TSM on BGMI distsipliini tippkonkurentide seas, nagu näitab nende viimane triumf Nodwin x Loco All-Stars Invitationalil.

TSM-i müügijuht Ned Watkins ütles omalt poolt, et neil on hea meel alustada koostööd kihlveofirmaga 1xBet. Sarnaselt sellele, kuidas eSpordi meeskond on BGMI üks liidreid, teavad kõik, et see ettevõte on rahvusvahelisel kihlvedude turul liider. Selle tulemusel saavad India Esportsi fännid peagi tunnistajaks 1xBeti ja TSM BGMI koostöö viljadele.

OG Esports Partners 1xBetiga

Kihlveokontor ja e-spordi tipptiim sõlmisid hiljuti partnerluslepingu. Suhe näeb ette, et OG jätkab tipptasemel videomaterjali tootmist, sealhulgas Teekonda Rahvusvaheline sarjad ja muu 1xBeti kaubamärgiga seotud sisu.

Nende peal Dota 2 ja CS: GO nimekirja t-särgid ja jakid, Meeskond OG kannab 1xBeti logo. Ettevõte teatas, et kuna ta täiustab oma sisupakkumist, on tema uus partner tulevikus ülioluline. 

1xBeti esindaja Alex Sommersi sõnul usuvad nad, et organisatsioon on saavutanud sadade tuhandete toetajate pühendumise planeedi igas nurgas. Saavutused on tingitud nende võidust The Internationali üle vaid aasta pärast selle asutamist.

Sommers märkis lisaks, et OG võib fännide kirgi sütitada tänu silmapaistvatele esitustele ja originaalsetele vaatenurkadele CS: MINNA ja Dota 2. Kihlveokontor on kindel, et ees ootab ilus seiklus, mida tähistavad suurejoonelised võidud.

1xBetist saab MIBR-i ametlik sponsor

Brasiilia üks juhtivaid e-spordi meeskondi MIBR on kuulutanud kihlveokontori oma uueks sponsoriks. Meeskonna peasponsoriks olemine parandab kihlveofirma seotust professionaalses e-spordis ja tugevdab suhteid CBCS-iga.

Kõik meeskonnad peaksid investeeringute tõttu kiirendama oma püüdlusi 2022. aastal suure jõudluse poole. eSpordi meeskonna tegevjuhi Roberta Coelho sõnul eeldab MIBR, et see aasta tuleb viljakas ja pandeemia võimalikud tagajärjed on vähem tõsised. 

Meeskond investeerib arvukatesse alglaagritesse, võistlustesse, kogemustesse, võimalikku naasmist meie Gaming House'i Ameerika Ühendriikides ja loodetavasti ka tiitlitesse.

1xBeti pressiesindaja Alex Somers ütles, et neil on hea meel, et nad saavad toetada ühte maailma parimatest e-spordimeeskondadest ja on õnnelikud, et saavad olla osa nende kasvust. Pressiesindaja märkis lisaks, et nad on huvitatud sellest, mida meeskond ja selle fännibaas järgmise kolme aasta jooksul kogevad.

Eriti populaarne Brasiilias on MIBR tuntud e-spordi bränd, millel on austajaid kogu maailmas. Twitter Gaming Insightsi andmetel oli MIBR 2020. aastal squadide kohta enim säutsunud maailmas kolmas. See väide näitab kahtlemata MIBR-i kaubamärgi võimsust võrreldes tärkavate ettevõtetega, kes toetavad järk-järgult üldise stsenaariumi laiendamist ja teevad sellesse investeeringuid.

Kes on 1xbet?

1xbet on Ida-Euroopas asuv maapõhine kihlveokontor, mis asutati 2007. aastal. Seda juhib 1xCorp NV ja 2011. aastal läks see ka veebi. Lisaks kohalikele litsentsidele Nigeerias, Venemaal, Keenias ja Mehhikos on see litsents ka Curacaos. 

Rohkem kui 100 riiki, sealhulgas Kanada, India ja Norra, saavad spordiennustust kasutada. Lisaks paljudele teenustele, veebisaitide keeltele ja maksevalikutele on see tuntud selle poolest, et pakub praktiliselt kõikidel spordialadel ja turgudel äärmiselt kõrgeid koefitsiente.

Kas 1xbet kihlveokontor on populaarne?

1xBet grupil on usaldusväärsete liitude loomise maine. Kihlveokontor sponsoreerib Brasiilia jalgpalliliigat, Itaalia jalgpalliliigat, Hispaania La Ligat ja Prantsusmaa CAF-i. 1xBetil on ühisettevõtted FC Barcelona ja Olympique Lyonnais'ga. Dwayne Bravo esindab kaubamärki ka Indias selle suursaadikuna.

1xBet on tõusnud online-mängude tippu ja tõusnud valdkonna parimate e-spordi kihlvedude saitide hulka. Uus peasponsor, mis tegutseb enam kui 130 riigis, toetab mainekaid spordimeeskondi ja -organisatsioone kogu maailmas, nagu Barcelona ja rahvusvahelisi ESL turniirid.

Nende kodulehel on midagi igale spordisõbrale ja panustajale. Ka kõige valivamad tarbijad leiavad palju eSpordi panustamisvõimalusi. Kasutajad hindavad iga päev rohkem kui tuhat sündmust, alates tuntud kuni spetsialiseeritud. Curaçao e-mängude litsentsiga tegeleb 1xBet online-mängude ja spordiennustustega.

Viimased uudised

Esporti kihlveokoefitsientide põhialused
2022-12-01

Esporti kihlveokoefitsientide põhialused

Uudised