1xBet Bags EGR Nordics Awardsi nominatsioonid

Uudised

2022-02-03

1xBet pälvis 2021. aasta detsembri alguses viis EGR Nordics Awardsi nominatsiooni, kuna on innovaatiline ja tarbijale orienteeritud mänguettevõte Skandinaavia piirkonnas. Nimelt pälvis see teerajaja ka 2020. aastal samadel auhindadel mitu nominatsiooni, mis näitab selgelt, et ta liigub õiges suunas. Viis kategooriat, milles see parimaks tunnistati, on järgmised:

1xBet Bags EGR Nordics Awardsi nominatsioonid
  • Sidusprogramm
  • Klienditeeninduse operaator
  • Spordiennustuse operaator
  • Kasiino operaator
  • Mobiilioperaator

EGR Nordics Awards, mida sageli nimetatakse "eGaming-sektori Oscariks", austab legaalseid online-kihlvedude vahendajaid, kes paistavad silma sellega, et pakuvad tipptasemel tehnoloogiat kasutades võrreldamatut klienditeenindust. Seetõttu oli 1xBet selle organisatsiooni tunnustuse saamine tohutu tehing ja see oli igati ära teenitud.

Tänapäeval on 1xBet populaarne erinevat tüüpi panustajate seas, sealhulgas e-spordis panustajate seas. Siin on põhjus, miks see on üks parimad e-spordi kihlvedusid saadaval.

Muljetavaldav e-spordi mängude kajastus

1xBet sisaldab põhjalikku nimekirja populaarsetest e-spordis osalejatest, kellele panustada saavad. Need sisaldavad Counter-Strike: globaalne rünnak, Dota 2, Valorantne, FIFA, Raketiliiga, Tom Clancy vikerkaarekuus, StarCraft, Hiilguse kuningas, ja Call of Duty.

Hasartmänguhuvilised, kellel on 1xBet'is parim aeg e-spordile panustada, valivad mängud, millega nad paremini kursis on. See nõuab ulatuslikku elektroonilise spordiala uurimistööd, et selgitada välja nende meeskonnad, tippmängijad ja turniirid.

Tähelepanuväärne on, et see mänguplatvorm pakub eSpordi reaalajas kihlvedusid, mis võimaldavad mänguritel olla tunnistajaks oma lemmikmängu keerdkäikudele ja teha parimaid panustamisotsuseid.

Palju pangameetodeid ja valuutasid

See on veel üks ahvatlev funktsioon, mis teeb 1xBetist fantastilise platvormi e-spordi panustajatele. Mõned pakutud maksevõimalused on Visa, Skrill, EcoPayz, Bitcoin, Dash, Zcash, MoneyGo, Perfect Money ja Mastercard. 

Enamikul neist on kohesed töötlemisajad ja teenustasud puuduvad, mis sobib enamiku ostjate vajadustega. Kuid alati tuleks kõigepealt kontrollida selle eSpordi kihlveosaidi maksete jaotist, sest mõnel süsteemil on töötlemisaeg kuni 15 minutit. Õnneks võimaldab 1xBet eSpordi austajatel mugavuse suurendamiseks panka oma valuutas.

Lihtne mobiiliennustus

Enamik e-spordi panustajaid naudib tänapäeval mobiilipanustamisega kaasnevat paindlikkust. 1xBet mõistab seda, selgitades, miks see pakub lihtsat Androidi ja iPhone'iga ühilduvat mobiilirakendust. Olenevalt kasutatavatest seadmetest on sellel erinevatele mängijatele erinevad versioonid. 

Näiteks on olemas kerge 1xBet mobiilirakendus aeglastele või ebastabiilsetele Interneti-kasutajatele. See on üks aspekte, mis tõid selle online-hasartmänguettevõtte EGR Nordics Awardsi auhinnakategooriasse "Mobiilioperaator".

Uskumatu klienditeenindus

1xBeti eSpordi klienditeeninduse spetsialistid on pädevad, reageerimisvõimelised, mitmekeelsed ja usaldusväärsed. Mängijad saavad nendega ühendust võtta selle mänguettevõtte reaalajas vestluse, e-posti või telefoni kaudu. Samuti saab tasuta kasutada erinevaid sotsiaalmeedia platvorme, sealhulgas WhatsApp, Facebook ja Twitter.

Kindlasti väärib 1xBet seda EGR Nordics Awardsi tunnustust kui üks parimaid e-spordi kihlvedusid. Auhinnaüritus toimub 27. jaanuaril 2022 ning selle ettevõtte kliendid ja toetajad ei taha näha auhindu, millega see kaasa läheb.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised