Uudised

February 15, 2024

Õppige Maa värinaid WoW Classicul ja WoW avastamishooajal

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Maa värisemist peetakse World of Warcraft Classicu üheks kõige raskemaks ülesandeks. Kuigi see pakub erakordseid hüvesid, nagu Blazewind Breastplate koos +23 Agilityga, pole selle ülesande täitmine lihtne.

Õppige Maa värinaid WoW Classicul ja WoW avastamishooajal

Raskusaste

Kui proovite avastamishooaja teise faasi ajal proovida Maa värinaid, leiate, et see on mõeldud mängijatele, kes saavutavad 50. taseme. Teise faasi taseme ülempiir on aga 40, mistõttu on selle läbimine ilma asjatundliku rühmata keeruline. viis mängijat.

Esimene osa: boss Tho'gruni leidmine

Maavärinate otsingu alustamiseks peate koguma Maa märgi. Boss Tho'gruni, Badlandsis ringi liikuva NPC võitmine on selle eseme hankimise võti. Kuigi ülemus Tho'gruni leidmine võib olla keeruline tema ettearvamatu asukoha tõttu, suurendab ülesande omamine logis teie võimalusi temaga kohtuda. Kui olete boss Tho'gruni alistanud, rüüsta Maa märk ja naaske Gareki, et sooritada ülesande esimene osa.

Teine osa: Hematus ja Blacklash

Pärast Maa märgi sisselülitamist saate järgmise eesmärgi: leida ja võita kaks musta draakonit, Hematus ja Blacklash. Enne nende kaasamist peate aktiveerima kolm Badlandsis asuvat sammast. Need sambad avavad juurdepääsu draakonitele. Oluline on märkida, et Hematus ja Blacklash on 50. taseme vaenlased, seega on rühma kokkupanemine hädavajalik. Soovitatav on hästi komplekteeritud meeskond tugevate DPS-mängijate, tanki ja ravitsejaga. Kui olete draakonid võitnud, rüüstage nende surnukehad, et leida Chains of Hematus ja Blacklash's Bindings, mille peate Garekile tagasi tooma.

Järeldus

Maavärinate lõpuleviimine on keeruline ülesanne, mis nõuab hoolikat planeerimist ja koordineerimist. Auhinnad, eriti ihaldatud Blazewind Breastplate, muudavad selle siiski väärt. Kui olete väljakutseks valmis, koguge kokku osav rühm ja asuge sellele eepilisele otsingule WoW Classicu ja WoW hooaja avastamishooaja jooksul.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised