TonyBet e-spordiennustuste ülevaade 2024 - Kkk

TonyBetResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
BoonusBoonus $120 + 120 tasuta keerutust
Spordiennustuse kasiino
Lai valik tarkvara
Kõrged boonused
Lai valik panustamisvõimalusi
Usaldusväärne
Kinnitatud
Turvaline
Spordiennustuse kasiino
Lai valik tarkvara
Kõrged boonused
Lai valik panustamisvõimalusi
TonyBet is not available in your country. Please try:
Kkk

Kkk

Kas mul on vajalik erinevate spordialade, kasiinode ja pokkerikontode olemasolu?

Ei. Tonybet ei nõua arvukalt kontosid. Pärast registreerumist on panustajatel võimalik teha panuseid mis tahes kasiino-, pokkeri- või spordimängule ja mis tahes muule Tonybeti pakutavale teenusele. Kui panustajad kannavad raha oma kontodele, on see saadaval igas mängus.

Kuidas saan teha Tonybetis mitme panuse panuse?

Mitmikpanuse tegemiseks valige eraldi sündmustest vähemalt kaks alternatiivset tulemust. Mitme panuse nupp ilmub teie ennustussedelile. Mitmepanusele panuste lisamiseks klõpsake erinevatel koefitsientidel, millega soovite mängida.

Pärast panuste tegemist mitmikpanusele võivad panustajad sisestada summa, mida nad kavatsevad investeerida. Maksimaalne lubatud panuste arv ühe mitmikpanuse kohta on kolmkümmend. Kui nad on oma valikuga rahul, peaksid nad panuse tegemiseks klõpsama kinnitust.

Kas Tonybeti boonust on võimalik välja võtta ilma hasartmängudeta?

Tonybetil ja teistel mängusaitidel on kaitsemeetmed, mis takistavad teil oma boonust ilma esmase panuse tegemiseta välja võtmast. Enamik hasartmängusaite oleks tegevuse lõpetanud, kui selliseid piiranguid poleks olnud. Petturid kuritarvitavad seda ja nad lihtsalt võtavad raha ja põgenevad.

Milline on Tonybeti vastu kaebuse esitamise kord?

Kui tekib raskusi, peate võtma ühendust Tonybeti klienditoe töötajatega reaalajas vestluse, e-posti või sotsiaalmeedia kaudu ja nad lahendavad teie juhtumi. Kui te pole lõpptulemusega rahul, võite esitada regulaatorile kaebuse.

Kas TonyBet lubab mul spordiennustusi tühistada?

Te ei saa seda pärast panuse tegemist tagasi võtta, isegi kui see ei olnud see, mida soovisite. Seetõttu on tavaliselt hea mõte enne panuse tegemist veelkord üle kontrollida.

Tegin sissemakse, kuid raha pole ikka veel minu kontol.

TonyBet teeb kõik vajaliku, et teha finantstehingud võimalikult kiireks ja lihtsaks. Deposiidi töötlemiseks kuluv aeg on aga aeg-ajalt erinev. Neid põhjustavad makseviisid ise, mille üle eSpordi kihlveosaidil kontrolli ei ole.

Kui teie sissemakse tegemisest on möödunud rohkem kui 72 tundi ja teie saldot ei ole täiendatud, võtke ühendust TonyBeti klienditoega ja esitage maksetõend.