10 Suurbritannia parimat ESportst aastal 2022

Espordientusiastid kasutavad teravmeelsust ja teravust, et mängida Suurbritannia kõrgete panustega spordiennustuste võitjate kallal. Ühendkuningriigis (Ühendkuningriigis) e-spordile panustamine pole mitte ainult seaduslik; see on spordisõprade seas väga populaarne. Tegelikult hüppavad mõned mängutööstuse suurimad kaubamärgid hoogu, kuna Ühendkuningriigis toimuvad spordiennustused laienevad ja populaarsus kasvab.

Olulise turuväärtusega Ühendkuningriigi spordiennustused saavad jätkuvalt nii suurte ettevõtete kui ka mängijate tähelepanu. Alates League of Legendsist kuni Dota 2-ni meelitavad e-spordimängud märkimisväärseid fännibaase, fenomenaalset kasvu ja rekordilised auhinnafondid turniiridel.

10 Suurbritannia parimat ESportst aastal 2022
Kihlvemissaidid Ühendkuningriigis

Kihlvemissaidid Ühendkuningriigis

Meeletus selle üle, kes võidab suurtel rahvusvahelistel võistlustel, käivitab spordi kasvu ja õhutab soovi kihlvedusid turule tuua. Siin on mõned Ühendkuningriigi spordikihlvedude saidid, mille populaarsus Ühendkuningriigis kasvab

Spreadex

Spreadex, mis omab 10 protsenti kihlveoturust, pakub Ühendkuningriigi spordiennustusi harrastavatele e-spordimängude reaalajas kihlvedude eeliseid.

Virgin Bet

Makse paindlikkus eristab seda kihlveosaiti paketist. See pakub laias valikus maksevõimalusi, sealhulgas PayPali neile, kes eelistavad populaarset digitaalset rahakotti.

QuinnBet

QuinnBet on populaarne valik brittide seas, kes otsustavad panustada e-spordile, pakkudes suurepärast otseülekannet sadadele Ühendkuningriigi e-spordi kihlvedude sündmustele.

Litsentsiga kihlveokontorite veebis kasutades võivad britid panustada seaduslikult. Hasartmängudele pühendatud Esportsi veebisaidid keskenduvad videomängudele, et kindlustada pidevalt laienevas ja arenevas tööstuses märkimisväärne turuosa. Ühendkuningriigis kasvab Ühendkuningriigi spordiennustustööstus jätkuvalt 8,5 protsenti aastas, luues rohkem kui 1200 töökohta ja panustades majandusse hinnanguliselt 12 miljoni naela väärtuses.

Positiivse mõju tõttu reklaamivad britid Ühendkuningriigi spordiennustusi igal tasandil. Alates tehnoloogilisest arengust kuni regulatiivse stabiilsuseni on Ühendkuningriigi kasvaval e-sporditööstusel palju ettevõtete ja valitsuse toetust, et aidata tal saavutada oma suurimat potentsiaali, kuna turg areneb tagasihoidlikust algusest tugeva fännide kaasamiseni.

Kihlvemissaidid Ühendkuningriigis
E-spordi kihlvedude ajalugu Ühendkuningriigis

E-spordi kihlvedude ajalugu Ühendkuningriigis

Esports on 80ndatel toimunud Space Invadersi turniiridest kuni ESPN-i hiljutise turuletungini jõudnud kaugele. Vaid mõne aastakümnega on tööstus kasvanud mitme miljardi naelase turuks. Veel 70ndatel paelus võistlev e-sport mängijate kujutlusvõimet. Alates tennisest kuni kosmosesõdadeni äratasid varasemad mängud turniiril osalejate seas märkimisväärset huvi. 1981. aastal loodi esimene maailmarekordiline mängukorpus Twin Galaxies, et jälgida mängijate skoori populaarsetes videomängudes.

90ndatel olid konsoolimängud populaarsed entusiastide seas, kes olid sukeldunud võitlusse ja esimese isiku tulistamisvideo meelelahutusse. Arenev tehnoloogia muutis mängus pöörde, avades kaugmängu kohtvõrkude (LAN) kaudu.

1997. aastal asutasid korraldajad professionaalse küberatleetliku liiga ning esporti mängijad nautisid kasvavat populaarsust, kusjuures mõned teenisid mängude ja reklaamide kaudu märkimisväärseid rahasummasid. Johnathan "Fatal1ty" Wendel on üks teerajajaid, kes väidetavalt tõmbas oma mängukarjääri jooksul rohkem kui pool miljonit.

Varased edusammud panid Ühendkuningriigi e-spordikihlvedude populaarsuse lähiaastatel hüppeliselt kasvama. 1999. aastal alustas Counter-Strike, mis saavutas populaarsuse kogu maailmas. 2000. aastaks mängisid Xboxi mängijad üksteise vastu mängus Halo 2, mis on teiste populaarsete esimese isiku tulistamisvideomängude (nt Call of Duty) eelkäija.

Viimased

Kuna mängijad mängivad võrgus sõprade ja võõrastega eemalt, kasvab tööstus jätkuvalt. Tegelikult integreerivad Ühendkuningriigi ülikoolid esporti õppekavasse. Espordi arengust hariduseks on käivitatud kolledžitasemel kursused, karjääriõpe ja meeskonnavõistlused.

Hiljuti on Ühendkuningriigi e-spordikihlvedude tohutu kasv levinud ka traditsioonilisse meediasse ning silmapaistvad väljaanded kajastavad võistlusi ja edastavad spordisaateid suuremates võrkudes. Ühendkuningriigi e-spordi kihlvedusid on üle läinud tavaellu.

Viimase paari aasta jooksul on Ühendkuningriigi spordiennustustööstus tohutult kasvanud ja õitseb jätkuvalt. Kuna suuremates väljaannetes levitatakse suuremaid väljaandeid tohututes võrkudes, nagu ESPN, on esport avaldanud oma mõju ja jõudmas peavoolu. Kuna 2027. aastaks oodatakse ligi 6 miljardit dollarit tulu, võrreldes vaid 776 miljoni dollariga kümmekond aastat tagasi, näitab globaalne kasv, kui mõjukaks on turg tulevaste põlvkondade jaoks muutumas.

Tulevik

Kuna Ühendkuningriigi spordiennustustööstus meelitab jätkuvalt fänne, paistab tulevik paljulubav. Tegelikult meelitas 2021. aasta legendide maailmameistrivõistlused peaaegu sama palju vaatajaid kui Superbowl. Eksperdid eeldavad, et 2023. aastaks kasvab turg 15 protsenti aastas. Ühendkuningriigis käivitavad e-spordikihlvedude saidid UK loome- ja digitööstuses hüppeliselt kasvu, moodustades 8 protsenti Ühendkuningriigi ülemaailmsest spordikihlvedude turust.

Kihlveoasutuste jaoks toob äärmuslik kasv märkimisväärset tulu fännidelt, kes soovivad mängule ja vaatajaskonnale veelgi põnevust lisada. Globaalsed kaubamärgid toovad turule legitiimsust. Näiteks Levi, Marvel Entertainment ja Red Bull investeerivad miljoneid meeskondade ja turniiride sponsorlusse.

Maailmas on peaaegu 460 miljonit ja 2023. aastaks oodatakse kasvu peaaegu 650 miljonini. Populaarsed e-spordimängijad meelitavad ligi fännibaase, kes soovivad sagedaste üksik- ja meeskondlike võitjate peale raha välja panna.

Panustajatel on lai valik panustamisvõimalusi. Mängurid võivad kombineerida palju panuseid või panustada akumulatsioonikupongi peale, mis on riskantsem pakkumine alates lihtsatest mängupanustest kuni keerukamate panuste tegemiseni. Täpsemad panustamisvalikud võimaldavad mängijatel panustada selle peale, milline meeskonnamängija registreerib Counter Strike-Global Offensive'is kõige rohkem tapmisi või võidab kaardi. Otseülekannete jälgimine aitab panustajatel mängusiseseks panuseks valida.

Kuna kihlvedude turg püsib sammus e-spordi laialdase populaarsusega, töötavad regulaatorid selle nimel, et tagada miljonite e-spordimängudele panustavate brittide turvalisus.

E-spordi kihlvedude ajalugu Ühendkuningriigis
Kas kasiinod on Ühendkuningriigis legaalsed?

Kas kasiinod on Ühendkuningriigis legaalsed?

Ühendkuningriigi panustajad peavad kontrollima kihlveokontori litsentsi, et veenduda, et see toimib seaduslikult. Tavaliselt kuvatakse veebisaidi avalehel ja abijaotises valdavalt teave oma mängulitsentsi kohta. Tagamaks, et panustaja panustab seaduslikult, on ülioluline leida litsentsiteave enne veebikonto avamist konkreetse Ühendkuningriigi spordiennustuse spordiennustuse juures.

Kuna spordiennustused on teiste spordialadega, näiteks hobuste võiduajamisega, alles algusjärgus, pakuvad mitmed veebisaidid Ühendkuningriigi spordiennustusi ilma vastavat tegevusluba hankimata.

Seadused

Et asutus saaks Ühendkuningriigi spordiennustusi pakkuda, peavad selle juhid saama Briti hasartmängukomisjoni litsentsi. Alates 2005. aastast reguleerib hasartmänguseadus Ühendkuningriigi kommertskihlvedusid, sealhulgas loteriid. Kui panustaja ei leia litsentsi kohta teavet, peaks ta uurima teisi esport hasartmänguasutusi, mis on nõuetekohaselt litsentseeritud ja tegutsevad seaduslikult.

Komisjonil on ranged heakskiitmisnõuded. Asutused peavad tõestama, et nad ei manipuleeri mängukoefitsientidega, et tagada osalejate jaoks õiglane panustamine. Kihlveod spordiennustustega, nagu avatarid, on keelatud. Seadusliku maksevahendi kasutamine tagab, et maja ei kasuta panustajat ära.

Litsentsiga rajatised peavad kontrollima mängija isikut tõendavat dokumenti valitsuse väljastatud isikutunnistusega, nagu pass või juhiluba. Tuvastamine hoiab alaealisi hasartmängudes osalemast ja kaitseb mängijaid petturite eest.

Kas kasiinod on Ühendkuningriigis legaalsed?
Ühendkuningriigi mängijate lemmikmängud

Ühendkuningriigi mängijate lemmikmängud

Aastate jooksul on esportmängud edasi arenenud. Alates 2010. aastast on mitme mängijaga võrgulahingumängud meelitanud miljoneid jälgijaid. Kahe viie mängijaga võistkonna vastamisi asetades kasutavad meeskonnakaaslased vastase võitmiseks strateegiat, oskusi ja mänguelemente. Iga mängija kontrollib tegelast, kes muutub tugevamaks, teeb koostööd meeskonnaliikmetega ja püüab vaenlast võita.

Alates League of Legends'ist kuni Dota 2-ni on mitme mängijaga lahingud populaarsust kogumas plahvatuslikult. Rohkem kui 115 miljoni registreeritud mängijakontoga League of Legends on mängude liider. 2019. aastaks saavutas Dota 2 märkimisväärse populaarsuse ka rohkem kui 34 miljoni dollari suuruse rahvusvahelise auhinnafondiga võrreldes liiga 6 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga.

Täiendavad Ühendkuningriigis populaarsed mängud on CS:GO, Rocket League, Fortnite, Overwatch ja Valorant. Need mängud mõjutavad nii individuaalselt kui ka kollektiivselt seda, kuidas mängijad omavahel suhtlevad ja soodustavad juba populaarset turgu, meelitades ligi miljoneid sponsoreid ja auhinnaraha suurettevõtetelt.

Kuna espordimeeskonnad ja korraldajad haldavad tugevaid ja kasvavaid Interneti-põhiseid kogukondi, on digitaalne voogesitus YouTube'i, Twitchi ja muude platvormide kaudu muutumas spordivõistluste levitamismeetoditeks. Ligi 5 miljardi tavalise Interneti-kasutaja ja enam kui 50 miljardi võrguhasartmänguturuga ei ole e-spordivõistlustel veel Ühendkuningriigi täielikku ulatust, tulusid ja mõjupotentsiaali saavutatud.

Ühendkuningriigi mängijate lemmikmängud
Makseviisid Ühendkuningriigis

Makseviisid Ühendkuningriigis

Kuna Ühendkuningriigi spordiennustustes osaleb rohkem panustajaid, pakuvad usaldusväärsed makseviisid võimalusi spordiennustuste kontode rahastamiseks. Siin on mõned võimalused, mida Ühendkuningriigi e-spordi kihlvedusid pakuvad mänguritele, kes teevad digitaalseid panuseid.

Krediitkaardid

MasterCard ja Visa on kõrgelt hinnatud kaubamärgid, mis mõlemad pakuvad turvalisi maksevõimalusi. Ühendkuningriigi spordikihlvedude asutused võimaldavad klientidele tõestatud turvalisuse ja mugavuse tõttu teha krediit- ja deebetkaartidega sissemakseid. Globaalsed turvameetmed tagavad, et mängijad on Ühendkuningriigi spordiennustuste jaoks raha sissemaksmisel kaitstud.

Neteller

Neteller on populaarne e-rahakott, mida Ühendkuningriigi spordiasutused aktsepteerivad laialdaselt raha hoiustamiseks ja kihlveokohustuste võlgade tasumiseks. Kiirete tehingute poolest tuntud e-rahakott pakub hüvitatud ja turvalist rahastamist. Lihtsa registreerimisprotsessiga saavad panustajad raha turvaliselt sissemaksmiseks kasutada 22 erinevat valuutat.

Skrill

Skrill on e-rahakott, mis on populaarne oma tugevate turvaelementide ja kasutuslihtsuse poolest. Panustajaid meelitavad ka platvormi mõistlikud tasud, pakkudes kasutajatele odavaid ja tasuta teenuseid. Finantskäitumise ameti rangeid eeskirju järgides aitab Skrilli e-rahakott espordihuvilistel turvaliselt veebis raha kihla vedada.

PayPal

Rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärk PayPal pakub brittidele samu mugavusi ja funktsioone, mis on muutnud e-rahakoti ülemaailmselt populaarseks. Kuigi mõned mängijad võivad eelistada krediitkaarte, pakub PayPal panustajatele turvalist viisi krediitkaardi kasutamiseks ilma seda Ühendkuningriigis asuvale spordiennustuste saidile edastamata. Panustajad registreeruvad PayPali kasutajaks, pakkudes platvormile isikusamasuse kontrollimiseks teavet.

Makseviisid Ühendkuningriigis
KKK-d

KKK-d

Espordihuvilised ja panustajad otsivad vastuseid, kus ja kuidas panustada. Siin on vastused mõnele korduma kippuvale küsimusele. Kihlveokontori valimine ja raha sissemakse on esimene samm panustajatele, kes otsustavad osaleda e-spordiennustuses, mis on üks maailma kiiremini kasvavaid turge.

Mis on e-spordiennustus?

Kuna esport on mitme miljardi dollari suurune turg, kasvab selle populaarsus iga päev. Espordihuviliste ridadesse on lisandumas mängurid. Professionaalsed mängijad panevad oskused omavahel vastamisi, et võita miljoneid igal aastal saadaolevaid auhinnarahasid.

Samal ajal panustavad panused selle peale, millisel mängijal või meeskonnal on parim vaimne teravus ja mänguteadmised. Digitaalset rahakotti kasutades teevad panustajad rahalisi panuseid e-spordimeeskondadele ja üksikutele mängijatele. Kui mängur on täpne, võib ta saada väljamakse vastavalt panuse tegemise ajal saadaolevatele koefitsientidele.

Kuidas valida kihlveokontorit?

Litsentsiga kihlveokontorite uurimine on parim viis online kihlveokontori valimiseks. Enamik spordiennustusi pakub atraktiivseid stiimuleid uute panustajate registreerimiseks. Ühendkuningriigis peavad kihlveokontorid näitama litsentsi tõendavat dokumenti. Lugege hoolikalt veebisaidi tingimusi, koefitsiente ja tutvustusi. Võrrelge erinevaid veebisaite, lugedes samal ajal hoolikalt veebiarvustusi.

Piirangud kehtivad teatud kampaaniatele. See on tavaline, et panustajad, kes ei loe peeneid tähti, saavad boonuste ja soodustustega seotud tingimustest valesti aru. Litsentsitud rajatised järgivad tõenäolisemalt kehtestatud seadusi, reegleid ja juhiseid. Enne raha sissemaksmist veenduge, et kihlveokontoril on litsents.

Kas e-spordi kihlveokontorisse raha sissemaksmine on turvaline?

Litsentsita kihlveokontorid pole turvalised. Kontrollige, kas veebisaidil on Ühendkuningriigi hasartmängukomisjoni litsents. Komisjon järgib hasartmänguasutuste heakskiitmisel rangeid eeskirju. Litsentsitud platvorm kuvab avalehel julgelt litsentsi tõendi. Kui panustaja pole kindel, võib ta ühendust võtta komisjoniga, et kontrollida, kas Ühendkuningriigi spordikihlvedude äri toimib seaduslikult.

Kas hasartmängud e-spordis tekitavad sõltuvust?

Nagu kõik hasartmängud, soovitavad eksperdid osalejatel, kes panustavad e-spordivõistluste, meeskondade, mängijate ja tulemuste peale raha, valida kihlveokäitumise isejälgimise. Tunnistage ülemäärase hasartmänguga seotud hoiatusmärke, sealhulgas suutmatust lõpetada hasartmängud või panustada rohkem, kui mängija suudab kulutada. Litsentsiga Ühendkuningriigi e-spordikihlvedude saidid võivad pakkuda külastajatele teavet organisatsioonide kohta, mis aitavad probleemseid mängureid.

KKK-d