The International

Esport liigade või turniiride nimekiri on pikk, kusjuures The International on üks prestiižsemaid. International on ülemaailmne Dota 2 sporditurniir, mille on välja töötanud ja korraldab Valve. Alates 2011. aasta esimesest turniirist on The Internationali peetud igal aastal, välja arvatud 2020. aasta turniir, mis koroonaviiruse pandeemia tõttu ära jäi.

Võistlus toimub suve lõpus. Finaalturniire on peetud erinevates linnades, sealhulgas Seattle'is, Kölnis, Vancouveris, Shanghais, Stockholmis ja Bukarestis. Esimese Internationali võitis Natus Vincere, kes viis koju 1 600 000 dollari suuruse auhinnaraha. Turniiri sponsoreerivad mitmed ettevõtted ja organisatsioonid, sealhulgas Valve, riistvaratootjad ASUS ja Acer ning rõivabränd Team Secret. See kestab umbes kümme päeva.

Rahvusvahelise auhinnafond

Rahvusvahelise auhinnafond

Esmakordne turniir peeti 2011. aastal 1 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga. Seda suurendati 2013. aastal 2 874 380 dollarini ja 2021. aastal 40 018 195 dollarini, mis tähendab, et see on esialgse esimese auhinnaga võrreldes kasvanud üle 25 korra. Siin on kokkuvõte iga aasta auhinnafondist.

 • 2011: 1,6 miljonit dollarit
 • 2012: 1,6 miljonit dollarit
 • 2013: 2,8 miljonit dollarit
 • 2014: 10,9 miljonit dollarit
 • 2015: 18,4 miljonit dollarit
 • 2016: 20,7 miljonit dollarit
 • 2017: 24,7 miljonit dollarit
 • 2018: 25,8 miljonit dollarit
 • 2019: 34,3 miljonit dollarit
 • 2021: 40,0 miljonit dollarit

Nagu näete, on auhinnafond alates 2012. aastast pidevalt kasvanud, mis tähendab, et võime julgelt eeldada, et trend jätkub.

Kui suur on The International?

Internationali peetakse üheks suurimaks e-sporditurniiriks maailmas. See tõmbab ligi sadu tuhandeid konkurente ja seda vaatavad veebis miljonid inimesed. Kuna auhinnafond on jõudnud 45 000 000 dollarini (2022. aasta väljaanne), pole The International ilmselgelt väike turniir. Tõepoolest, see auhinnafond ei ole vahetusraha ja ühelgi väikesel turniiril poleks võita nii hämmastavat rahasummat.

Teine põhjus, miks The International on suur turniir, on see, et see toob kokku 18 meeskonda erinevatest maailma paikadest. Turniir ei puuduta ainult ühte riiki või kontinendit; see on maailma jaoks. Vaatajaskonna poolest tõmbab The International miljoneid vaatajaid. Näiteks 2021. aasta väljaande samaaegsete vaatajate arv ulatus 2,74 miljonini.

Rahvusvahelise auhinnafond
Dota 2 kohta

Dota 2 kohta

Dota 2 on mitme mängijaga võrgumäng mille on välja töötanud Valve Corporation, sama ettevõte, mis on populaarse videomängusarja Counter-Strike taga. Mäng kasutab reaalajas strateegia (RTS) süsteemi, kus mängijad peavad juhtima kangelast ja võitlema teiste mängijate või arvutiga juhitavate vastastega. Erinevalt paljudest e-spordi mängudest, kus on rohkem kui üks mängija, pakub Dota 2 iga mängija jaoks ainult ühte kangelase tegelast. Mängu mängitakse kasutades kahte erinevat saadavust; Dota 2 esemepood, mis võimaldab mängijatel osta erinevaid esemeid mängusisese valuutaga, ja Dota 2 esemed, mida saab kasutada oma kangelastegelaste kohandamiseks.

Dota 2 on Warcraft 3 modifikatsioon ja on olnud populaarne alates selle ilmumisest 2013. aastal. See hoiab mängijad oma varvastel. Mängu eesmärk on hävitada vaenlase baas, kaitstes samal ajal enda oma.

Miks on Dota 2 populaarne?

Dota 2-l on mitmesuguseid funktsioone, mis muudavad selle nauditavaks. Mõned neist hõlmavad järgmist:

 • Seda on lihtne mõista isegi neile, kes pole videomängudega väga kursis.
 • See toob tagasi mälestused ammusest ajast, mil videomängudel olid draakonid ja muud olendid, kelle vastu mängijad pidid võitlema.
 • Mängijad saavad valida erinevate erinevate võimetega tegelaste hulgast, mida saab täiendada.
 • Mäng on hea igast küljest; Mängu käik, graafika ja animatsioonid on sujuvad. Kangelased on nägusad ja võite leida uusi kohe pärast nende ilmumist (mõnikord mõne päeva või tunni jooksul pärast nende debüüti). Seetõttu on alati midagi uut, millega mängida.
Dota 2 kohta
Miks on The International populaarne?

Miks on The International populaarne?

International on kahtlemata üks põnevamaid esport online-turniire maailmas. See annab panustajatele võimaluse oma peale panustada lemmikmeeskond või mängija. Aga mis teeb selle turniiri panustajate seas populaarseks?

1. Turniir toob kokku maailma parimad Dota 2 meeskonnad. Kõigil neil meeskondadel on fännide hulgas tohutult fänne, kellest enamik on ka panustajad. Turniir, kus võistlevad parimad meeskonnad, meelitab kahtlemata miljoneid panustajaid.

2. International pakub panustajatele laia valikut kihlveoturge. Mõned neist hõlmavad järgmist:

 • Meeskond, kes võidab The Internationali
 • Mängija, kes võidab The Internationali
 • Rühmaetapi võitja
 • Playoffide võitja

3. International on ka väga konkurentsitihe turniir. Finaali pääsevad vaid maailma parimad meeskonnad, mis teeb panustajatele põnevamaks.

4. Rahvusvahelise turniiri koefitsiendid on saadaval kõikidel veebipõhistel esporti kihlveosaitidel, kuni üritus on käimas. Seetõttu ei näe panustajad raskusi, et leida, kuhu sellel turniiril panustada.

Miks on The International populaarne?
Rahvusvahelise võidumeeskonnad ja suurimad hetked

Rahvusvahelise võidumeeskonnad ja suurimad hetked

International on üks neist suurtel esportturniiridel mis on väga konkurentsivõimelised; võidujooks auhinnale on jäigem, kui arvata oskate. Alates 2011. aasta esmakordsest väljaandest on ainult ühel meeskonnal õnnestunud kaks korda meistriks kroonida. Teisi võitjaid on tunnustatud vaid korra. Siin on võitjad ja kõige olulisemad hetked turniiri ajaloos.

Natus vincere

See oli esimene meeskond, kes katsetas rahvusvahelist tiitlit. Selle NaVi võitis esimese väljaande 2011. aastal. Selles finaalis alistas meeskond EHOME 3:1, et tõsta tiitlit. Selles meeskonnas osales Puppey (Clement), legendaarne Dota 2 mängija, kes on turniiril osalenud rohkem kui ükski teine. Teiste hulka kuulusid XBOCT, Artstyle ja Dendi. 1,6 miljoni dollari suuruse peaauhinna pealt 1 miljon USA dollarit koju viimine on midagi, mida meeskond ei unusta kunagi; me ei lase sellel ka minna.

Ja kuigi meeskond pole teist korda tiitlit võitnud, on ta pidevalt vastaseid ahistanud, tagades, et nad peavad oma raha eest jooksma. Asjaolu, et NaVi jõudis järgmisel aastal (2012) finaalini, ütleb kõik.

Invictus Gaming

Esimese väljaande tšempioni tiitli maadlemine ei olnud lihtne ja see võib-olla näitab, kui tugev see meeskond tol ajal oli. Selle finaali ajal Invictus Gaming alistas Natus Vincere 3:1, viies koju peaauhinna 1 miljon USA dollarit.

liit

See oli 2013. aasta turniiri parim meeskond. Nagu Invictus Gaming, liit sai raha eest ei keegi muu kui Natus Vincere ja nad olid esimene Euroopa meeskond, kes turniiri võitis. Nad alistasid oma vastased 3:1 ja 1,4 miljoni dollari suuruse auhinna koju viimine oli suurejooneline. Siin olid mängijad Akke, Loda, EGM, AdmiralBulldog ja s4. See kolmas väljaanne tõstis The Internationali populaarsuse poolest ülemaailmsele kaardile.

Newbee

Kuna turniiri populaarsus oli eelmisel aastal hüppeliselt tõusnud, otsis Newbee krooni kõrge reklaamiga võistluse taustal. Ja kuigi turniiri võõrustas Washingtonis, ei takistanud võõrsil Newbee'd. Selles väljaandes (2014) olid finalistid täiesti uued, ühelt poolt Newbee ja teiselt poolt Vici Gaming. Esimene võidab viimast 3:1, saades tohutult 5 025 029 USA dollarit ja kinnitades taas Hiina domineerimist konkurentsis.

Teised võitjad

2015: kurjad geeniused
2016: Wings Gaming
2017: Team Liquid
2018: OG
2019: OG

Rahvusvahelise võidumeeskonnad ja suurimad hetked
Kus ja kuidas panustada The Internationalile?

Kus ja kuidas panustada The Internationalile?

International on ülemaailmne turniir ja seega on see kihlveo osas üks parimaid e-sporditurniire. Pole tähtis, kust te esportturniiridele panustate; teil peaks olema juurdepääs sündmusele nii kaua, kui teie riik seda võimaldab. To vali kihlvedude jaoks parim sait Rahvusvaheliste või muude e-spordi meistrivõistluste puhul on siin mõned asjad, mida vaadata:

 • Saidi pakutavad koefitsiendid: Mida parem on koefitsient, seda rohkem võite võita, kui panustate turniirile.
 • Saidi maine: vaadake, millised on nende tulemused ja kas sait on litsentsitud või mitte.
 • Live kihlveod: Kui soovite mängu otseülekannet vaadates oma panuseid teha, peaksite seda tegurit arvesse võtma. Samuti võimaldavad mõned saidid teha panuseid poolajal.
 • Mobiili ühilduvus: Mõned saidid töötavad ainult laua- või sülearvutis, seega peaksite seda tegurit arvesse võtma.
 • Klienditugi: Kui teil on saidi või kihlveoprotsessi kohta küsimusi, peaks tugimeeskond suutma tõhusalt aidata.

Kuidas panustada The Internationalile

The Internationalile panustamise protseduur on lihtne:

 • Registreeruge spordisaidil mis pakub turniirile koefitsiente
 • Logi sisse ja tee sissemakse
 • Valige matš, millele soovite panustada
 • Valige oma panus ja viige protsess lõpule
Kus ja kuidas panustada The Internationalile?