Panusta: Rainbow Six Siege World Cup 2023

Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistlused on hooajaline üritus, mis toob kokku Rainbow Six Siege'i tippmängijad üle maailma, et võistelda mängu kõrgeimal tasemel. Üritus on ka ainulaadne võimalus fännidele jagada oma kirge, uhkust ja armastust mängu vastu oma lemmikmeeskondadega maailmaareenil.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege, rahvapäraselt Rainbow Six Siege, on e-spordimäng, mille on välja töötanud Ubisoft Montreal. Videomängu saab Internetis mängida Microsoft Windowsi, Xboxi ja PlayStationi platvormidel. Rainbow Six Siege esimene versioon ilmus 2015. aasta detsembris ja haaras mängumaailma kohe tormiliselt.

Kõik Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistluste kohta

Kõik Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistluste kohta

Esimest korda toimuv Rainbow Six Siege maailmameistrivõistlused pidid toimuma 2021. aasta suvel. Korraldajate sõnul oli avaüritusele oodatud 20 meeskonda. Neliteist meeskonda kutsus otse Ubisoft ning kuus teist meeskonda pidid MM-il osalemiseks võistlema ja võitma kvalifikatsiooniringides.

31 võistkonda alates erinevad riigid ja piirkonnad pidid osalema kvalifikatsioonietappides. Kahjuks tuli üritus sel ajal maailma tabanud Covid 19 pandeemia tõttu edasi lükata.

Aastaks 2020 oli R6-l enam kui 70 miljonit aktiivset mängijat – mängu uusim versioon ilmus 2022. aasta jaanuaris. Seda versiooni tuntakse Rainbow Six Extraction nime all ja see sisaldab enamikku Siege’i tegelastest.

Kõik Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistluste kohta
R6 mänguviis

R6 mänguviis

Rainbow Six Siege on veebipõhine esimese isiku tulistamismäng. Mängijad saavad paljude valikute hulgast valida ja kasutada mis tahes operaatorit. Igal tegelasel on erinevad võimed, vidinad, relvad ja rahvused, mis võimaldab mängijatel valida, mis nende mänguoskuste ja -eelistustega kõige paremini sobib. Kuid tegelaste võimete erinevused tähendavad seda, et meeskondadel on tavaliselt selge konkurentsieelis.

Tavaliselt mängivad mängu kaks meeskonda, millest üks koosneb terroristidest ja teine tegutseb terrorismivastase üksusena. Iga meeskonna peamised eesmärgid varieeruvad olenevalt mängitavast mängurežiimist.

Näiteks pantvangirežiimis on ründaja esmane eesmärk kaitsjatelt pantvange välja võtta, kuna viimane takistab ründajatel pantvange päästmast. Pommirežiimis on ründajate esmane eesmärk pommide asukoht ja kahjutuks tegemine, samal ajal kui kaitsjad töötavad ründajate tapmise või kahjutusseadme hävitamise nimel.

Muud Rainbow Six Siege mängurežiimid hõlmavad turvalist ala, taktikalist realismi ja haiguspuhangut. Mängu on võimalik nautida ka üksinda, mängides režiimis Olukorrad või Treeningväljakud. Lisaks toimub tavaliselt igal aastal mitu hooajalist üritust.

R6 mänguviis
Rainbow Six Siege maailmameistrivõistluste ennustuskoefitsiendid

Rainbow Six Siege maailmameistrivõistluste ennustuskoefitsiendid

Enne Rainbow Six Siege maailmameistrivõistluste edasilükkamist mitu e-spordi kihlvedude saidid oli ürituse jaoks juba kihlveoturge pakkunud. Mängu ja sündmuse populaarsuse tõttu pakkusid eSpordi kihlveo pakkujad väga konkurentsivõimelisi koefitsiente.

Ekspertide hinnangul pakutakse eGamingu kihlveo saitidel üritusele suhteliselt sarnaseid koefitsiente, mis toimub tõenäoliselt enne aasta lõppu. Ubisoft pole veel ürituse ametlikke kuupäevi teatanud.

Kihlveoturud ja koefitsiendid

Peamised kihlveoturud, mida enamikul e-spordi kihlveosaitidel Rainbow Six Siege'i sündmuste jaoks pakutakse, on otsekohesed, enamik tapmisi ja matši võitjad. Otseennustused hõlmavad turniiri üldvõitja ennustamist. Selliste panuste koefitsiendid on tavaliselt sündmuste lemmikute puhul keskmised, kuid allajäänute puhul võivad need olla väga kõrged.

The panustamise koefitsiendid Enamiku tapmiste arv on tavaliselt kõrge, kuna ühegi mängija tapmiste arvu on raske täpselt ennustada. Matši võitjate kihlveoturgude koefitsiendid varieeruvad olenevalt sellest, millised meeskonnad omavahel mängivad, kusjuures lemmikmeeskonnal on matši võidukoefitsient madalam.

Lisaks pakuvad mõned kihlveooperaatorid ainulaadseid kihlveoturge, näiteks panustamist selle kohta, kas pantvang saab viga või kas meeskonnal õnnestub defuser kasutada.

Rainbow Six Siege maailmameistrivõistluste ennustuskoefitsiendid
Miks on Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistlused populaarne panustamiseks?

Miks on Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistlused populaarne panustamiseks?

Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistluste populaarsuse üks peamisi põhjuseid on see, et sellel mängivad maailma tippmängijad ja -meeskonnad. Fännid peavad seda tõeliseks maiuspalaks, sest nad vaatavad oma lemmikmängijaid tipptasemel võistlemas, nautides samal ajal parimate oskuste ja taktikate näitamist, mida osalevad meeskonnad.

Teine peamine põhjus on see, et sündmus pakub panustajatele arvukalt kihlveoturge. Peaaegu kõik parimad e-spordi kihlvemissaidid on seatud pakkuma Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistluste kihlveoturge, eriti neid, kus juba on eSpordi mänguüritused.

Panuste koefitsiendid on tõenäoliselt paremad kui enamiku teiste e-spordiürituste koefitsiendid, kuna mängud on konkurentsitihedad, mis on panustajate jaoks kasulik.

Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistluste korraldajate sõnul on mängijate ja meeskondade valikuprotsess õiglane, läbipaistev ja teenetepõhine. Iga mängija võib seega kvalifitseeruda ja turniiril osaleda, kui ta on piisavalt hea. See julgustab ja motiveerib miljoneid mängijaid üle maailma proovima oma õnne turniirile pääsemisel, aidates sellega suurendada ürituse populaarsust.

Miks on Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistlused populaarne panustamiseks?
Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistluste parimad meeskonnad

Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistluste parimad meeskonnad

Nagu varem mainitud, tuli 2021. aastaks kavandatud Rainbow Six Siege maailmameistrivõistlused Covid-19 pandeemia tõttu edasi lükata. Kuid juba olid olemas üksikasjalikud plaanid, kuidas kõik oleks pidanud toimuma, mis tõenäoliselt jäävad sündmuse toimumise ajaks samaks.

Osalevad meeskonnad

Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistlused on esimene riigis toimuv Rainbow Six Siege'i turniir, kus osaleb 45 meeskonda erinevatest piirkondadest ja riikidest. Osalemise on kinnitanud vaid 14 otsekutse saanud võistkonda.

Ülejäänud 31 meeskonda peavad võistlema kvalifitseeruvates Rainbow Six Siege'i maailmakarikasarjades, et teenida koht paljudest suurimatest Rainbow Six Siege'i maailmakarikaturniiridest esimesel osalemiseks. Turniirile pääsevad kuus kvalifikatsiooni võitnud meeskonda, kokku 20 võistkonda, kes võistlevad Rainbow Six Siege World Cupi viimasel etapil.

Meeskonna valimise protsess

On määratletud reeglid, mille alusel määratakse kindlaks, millised mängijad igas rahvusmeeskonnas mängivad. Rainbow Six Siege World Cup võrguturniiridel on igal meeskonnal kolmest mänedžerist koosnev riiklik komitee. Esimeseks meeskonnajuhiks saab kohaliku Rainbow Six Siege kohaliku kogukonna valitud esindaja.

Teise valivad kohalikud profimängijad ja treenerid ning kolmanda Ubisofti kohalik eSpordi meeskond. Kõik meeskonnajuhid peavad olema vähemalt 18-aastased ja neil peab olema esindatava riigi kodakondsus. Seejärel valivad juhid oma meeskonda viis mängijat. Igas meeskonnas võib olla maksimaalselt kaks mängijat samast profiorganisatsioonist.

Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistluste parimad meeskonnad
R6 maailmameistrivõistluste suursaadik

R6 maailmameistrivõistluste suursaadik

Arvestades suurte Rainbow Six Siege'i maailmakarikaturniiride tähtsust, pidas Ubisoft parimaks leida ürituse suursaadikuks üks mõjukamaid ja populaarsemaid sportlasi. Nad pöördusid ka NBA-s mänginud rahvusvaheliselt tunnustatud sportlase Tony Parkeri poole, et see roll võtta.

Tony Parkeril on rohkem kui 20-aastane profivõistluste kogemus, arvukate tunnustuste ja 4 NBA meistritiitliga. Samuti on tal tõeline kirg e-spordimängude vastu. Ürituse korraldajate sõnul saab Tony Parker jagada mängijatega oma väärtuslikke teadmisi Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistluste kohta.

Esitus

Endiselt on keeruline ennustada võitjameeskondi, kuna ametlikke teateid selle kohta, millised mängijad vastavates meeskondades mängivad, pole veel tehtud. Võib vaid öelda, et konkurents tuleb tihe. Samuti puudub ametlik teave selle kohta, kui suur on basseini auhind.

R6 maailmameistrivõistluste suursaadik
Kuhu panustada Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistlustele

Kuhu panustada Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistlustele

Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistluste panustamine on sarnane videomängude panustamisega. Rainbow Six üritused ja turniirid. Alustuseks peavad panustajad leidma veebipõhised eSpordi kihlveosaidid, mis pakuvad sündmusel kihlveoturge.

Mängijatel võivad olla erinevad eelistused, mis tähendab, et ühtegi konkreetset e-spordi kihlvedude pakkujat ei saa pidada kõigile sobivaimaks. Lihtne lahendus selleks on e-spordi pakkujate edetabeli külastamine. Usaldusväärne reitingusait peaks sisaldama kogu teavet ja asjakohaseid soovitusi e-spordi panustajatele.

Järgmine samm, mida järgida Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistluste turniiridele panustamisel, on sobiva kihlveoturu valimine. See võib ulatuda matši või üldise turniiri tulemusele panustamisest kuni mängu spetsiifikani, näiteks selle, milline mängija lööb kõige rohkem tapmisi. Nagu e-spordi turniiride loendi puhul, on enamikul kihlveoturgudel sageli erinevad koefitsiendid, mida panustajad peavad enne panuse tegemist arvesse võtma.

Kuhu panustada Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistlustele
R6 maailmameistrivõistluste kihlveostrateegiad

R6 maailmameistrivõistluste kihlveostrateegiad

Mängijad peaksid enne parimatele Rainbow Six Siege'i maailmakarikaturniiridele panustamist uurima meeskondi ja mängijaid. See hõlmab varasemate tulemuste väljaselgitamist ja meeskonna esituste võrdlemist, et aidata teha teadlikke otsuseid võimalike tulemuste kohta.

Uued panustajad peaksid kaaluma väikese alustamist, kuni nad on harjunud e-mängude panustamisega. Lõpuks peaksid panustajad vältima panuseid, mis on vaatamata atraktiivsetele koefitsientidele liiga riskantsed.

R6 maailmameistrivõistluste kihlveostrateegiad