Intel Extreme Masters

Intel Extreme Masters on üks suurimaid esportturniiride sari maailmas. See on ülemaailmne nähtus, mida sponsoreerib Intel ja mida peetakse paljudes erinevates riikides üle maailma. See kuulub Electronic Sports League'ile (ESL), Saksamaal asuvale spordikorraldajale, mis on tuntud mitme mänguturniiri korraldamise poolest.

Selle idee sündis 2006. aastal pärast seda, kui ESL mõistis ülemaailmse espordiürituse potentsiaali. See sai raha Intelilt ja sai nimeks Intel Extreme Masters. Võistlusel on aastaringselt väikesed üritused, mis viivad "Grand Final" ürituseni, mis peetakse CeBITil Hannoveris, Saksamaal.

Kõik, mida pead teadma Intel Extreme Mastersi kohta

Kõik, mida pead teadma Intel Extreme Mastersi kohta

Alguses oli sellel ainult Counterstrike 1.6 turniire, kuid praeguse seisuga on seal peetud kokku 11 mängu turniire, millest kaks on Counter-Strike: Global Offensive ja StarCraft II.

Intel Extreme Mastersi turniire on peetud sellistes linnades nagu Katowice, Toronto, Guangzhou, New York City ja Dubai. Intel Extreme Mastersi viimase Counterstrike: Global Offensive turniiri peaauhind oli 100 000 dollarit.

Kõik, mida pead teadma Intel Extreme Mastersi kohta
Kõik CS-i kohta: GO

Kõik CS-i kohta: GO

Counter-Strike: globaalne rünnakCS:GO on üks enim vaadatud ja mängitud Intel Extreme Mastersi esportturniire. 2020. aastal kogus seda üle 1 miljoni vaatamise. CS:GO on tasuta esimese isiku tulistamismäng (FPS), mis ilmus 2012. aastal.

Algne Counter-Strike mäng oli Valve populaarse mängu Half-life modifikatsioon. Täna on CS-sarjas neli mängu.

Valve ja Hidden Path Entertainmenti välja töötatud mängus osalevad kaks meeskonda, terroristid ja terrorismivastased, kes võitlevad üksteise vastu erinevates mängurežiimides. Mäng on mänguringkondades endiselt väga populaarne ja Valve värskendab seda regulaarselt.

2018. aastal tutvustas Valve battle royale režiimi nimega "Ohutsoon". Seal on 9 muud mängurežiimid, millest populaarseim on "Bomb Defusal". Mäng on pälvinud esporditööstuses mitmeid auhindu, sealhulgas 2017., 2019. ja 2020. aasta mänguauhinnad.

Mäng on CS-sarja neljas mäng ja see on saadaval Windowsi, macOS-i, Xbox 360 ja PS3 jaoks. Valve on alates väljalaskmisest kasutusele võtnud palju uusi funktsioone, sealhulgas uusi kaarte, relvi, mängurežiime ja skinne. Skins aitas moodustada mängus "virtuaalset majandust", mille tulemuseks olid spordiennustused ja hasartmängud.

CS:GO spordiennustused ja turniirid

Nimetatakse CS:GO turniirid, millel on suurim auhinnafond Suured meistrivõistlused. Nad alustasid 250 000 USD suuruse auhinnafondiga ja on tõusnud 1 000 000 USD-ni. Intel Extreme Masters on aastatel 2008–2012 pidanud ühe Counter Strike Majori võistlustest, kuid see oli mõeldud CS 1.6 jaoks.

Enne CS:GO väljaandmist oli sarja tulevik e-sporditööstuses ebakindel, kuna paljud mängijad üle maailma ei soovinud CS 1.6-t konkurentsikeskkonnas mängida. Kui CS:GO 2012. aastal turule tuli, taaselustas see CS-i kogukonna e-spordivaimu.

Kuigi mängu algversioonil oli endiselt puudusi, pani Valve selle täiustamiseks pidevalt välja plaastreid. Esimest CS:GO Major Championshipi rahastas Valve ja see toimus Rootsis kl DreamHack 2013. aasta talv.

Mängul on siiski olnud üsna palju vaidlusi. On leitud, et paljud mängijad petavad, kuid "Valve Anti-Cheat (VAC)" keelab nad kohe pärast nende avastamist. Mängijad, kes turniiridel petavad, keelatakse jäädavalt ja mõnikord eemaldatakse nad oma meeskondadest.

Kui relvanahad kasutusele võeti, Interneti-spordi kihlvedude saidid loodi nahkade panustamise eesmärgil. See muutus peagi alaealiste hasartmängudeks, mille tõttu Valve ja hasartmängusaidid said kaks kohtuasja.

Kõik CS-i kohta: GO
Intel Extreme Mastersi panustamiskoefitsiendid

Intel Extreme Mastersi panustamiskoefitsiendid

Panustamiskoefitsiente on kolme tüüpi:

  • Murdkoefitsiendid
  • Kümnendkoefitsient
  • Moneyline'i koefitsiendid

Intel Extreme Masters pakub erinevaid võimalusi neile, kes soovivad panustada oma lemmikule või allajääjale. Kõige tavalisem panustamiskoefitsientide tüüp Intel Extreme Mastersil on kümnendkoefitsiendid ja rahaliini koefitsiendid. Nende kahe erinevus seisneb selles, et esimest kasutatakse Euroopas ja teist Ameerikas.

IEM Dallase turniiril osutus allajääjaks "Looking for Org", mille koefitsient oli 301,00. Team Vitality ja Astralise mõlema koefitsient oli 18,00, mis tegi neist turniiri turvaliseima panuse.

Käimasoleval Intel Extreme Mastersi XVII hooajal on Astralise koefitsient 3,82 ja Natus Vincere koefitsient 1,26.

Eduvõimalused on suured, kui tead, milliste koefitsientide peale panustada. Panustamine kõige tõenäolisemale tulemusele ja oma lemmikmeeskonnale võib tunduda parim valik, kuid mõistlikum on panustada väärtusele.

Internetis on erinevaid esporti kihlveo saite, kust saate otsida parimaid koefitsiente. Nende saitide väärtuste vahel ei ole suurt erinevust, kuid väikesed erinevused võivad kuhjuda, et anda märkimisväärset tulu.

Intel Extreme Mastersi panustamiskoefitsiendid
Miks on Intel Extreme Masters populaarne turniir, millele panustada?

Miks on Intel Extreme Masters populaarne turniir, millele panustada?

Igal aastal häälestuvad miljonid mängu- ja videomängude kihlveohuvilised üle kogu maailma, et vaadata Intel Extreme Mastersi liigasid. See on kõrge võistluslik turniir mis meelitab ligi ülemaailmset publikut.

Mis on selle populaarsuse põhjus? See korraldab maailma suurimate mängude turniire. Counter-Strike: Global Offensive ja Starcraft II on fännide lemmikmängud, millele panustada.

Teine põhjus, mis meelitab nii mängijaid kui ka paremaid, on suur auhinnafond. Intel Extreme Masers Katowice 2022 ei olnud suur, kuid selle auhinnafond oli 1 miljon dollarit. Parimatele võitjatele anti 400 000 dollarit.

Seal on peetud Counter-Strike'i suurmeistrivõistlusi ja veel üks Counter-Strike: Global Offensive Major meistrivõistlused peetakse 2022. aastal Brasiilias Rio de Janeiros, mis on esimene IEM Major, mis toimub aastal 2022 Brasiilia.

Intel on korduvalt öelnud, et nende eesmärk on tuua mängutehnoloogiad kõikjale üle maailma. Brazil Major on Intel Extreme Masteri 10. major. See on üks vanimaid e-spordiettevõtteid ja leiate selle kõigist e-sporditurniiride loendist.

Selle ülemaailmne atraktiivsus on üks peamisi põhjuseid, miks see tänapäeval nii populaarne on.

Miks on Intel Extreme Masters populaarne turniir, millele panustada?
Intel Extreme Masteri parimad meeskonnad

Intel Extreme Masteri parimad meeskonnad

Astralis ja Natus vincere on turniiri püsimängijad. 2020. aasta Katowices toimunud turniiril võitis Natus Vincere esimese 250 000 dollari suuruse auhinna ning Astralis sai kolmanda 40 000 dollari suuruse auhinna.

Team WE (World Elite) on veel üks püsimängija, kes on alates 2011. aastast võitnud kokku 3 turniiri. Meeskond on Hiinas asuv spordiorganisatsioon.

2017. aasta Austraalias toimunud Intel Extreme Mastersi turniiril SK Gaming võitis karika pärast neljapäevast CS:GO-d. Meeskond võitles vastu FaZe klann ja võitis 4 matšist 3.

Flash Wolves ehk FW, Taiwani espordimeeskond, mis loodi 2013. aasta aprillis. Selle esialgne nimi oli "yoe IRONMEN" ja see muudeti Flash Wolvesiks alles 2013. aasta augustis. Neid peetakse League of Legendsi üheks parimaks meeskonnaks. ja võitis Intel Extreme Mastersi XI hooaja maailmameistrivõistlused.

Gambit Esports on veel üks spordiorganisatsioon, mis on teadaolevalt League of Legendsi üks parimaid meeskondi. See on Venemaa meeskond, mis asub Ühendkuningriigis. Nad võitsid Intel Extreme Mastersil aastatel 2013–2014 mitmeid tiitleid. Nad ei ole teatanud plaanist osaleda tulevastel Intel Extreme Mastersi turniiridel.

Intel Extreme Masteri parimad meeskonnad
Intel Extreme Mastersi suurimad hetked

Intel Extreme Mastersi suurimad hetked

Oleks karuteene esporditööstusele jätta mainimata esimene Intel Extreme Mastersi turniir, kus 24 erineva riigi meeskonnad mängisid Counter-Strike'i ja World of Warcraft III. Auhinnafond oli 160 000 eurot.

Poolas asuv Team Pentagram ja H2K Gaming võitlesid lõpliku auhinna eest ning esimene viis koju 40 000 eurot. Tegemist oli ägeda võistlusega, kus osalesid ka Fnatic ja SK Gaming, kaks meeskonda, kes võistlevad ka tulevastel turniiridel.

Iga hooajaga laienes Intel Extreme Masters mitte ainult mängude, vaid ka riikide ja linnade osas. Starcraft 2 tutvustati V hooajal ja sellel olid ka League of Legendsi kutseturniirid, mis tekitasid fännid järgmise hooaja suhtes põnevil.

Peale kutseturniiri legendide liiga viidi lõpuks sisse VI hooajal. XI hooajal toimus esimest korda turniiri ajaloos finaalüritus Katowices kahe nädalavahetuse jooksul.

Intel Extreme Mastersi suurimad hetked
Kuhu panustada ja parim strateegia IEM-ile panustamiseks

Kuhu panustada ja parim strateegia IEM-ile panustamiseks

Intel Extreme Mastersi turniiridele panustada saab palju erinevaid esport-ennustusi. Siin on mõned saidid, mida saate kasutada

  • Cyber.bet
  • Betaway Sport
  • 1xBet
  • 20 Panusta

Espordile panustamine on väga lihtne protsess. Valite saidi, mida soovite kasutada, vaatate koefitsiente ja panustate meeskonnale, kelle poolele asute, paned oma raha sisse ja ootate, kes võidab.

Parim strateegia, mida järgida, on koefitsientide analüüsimine. Pidage meeles, et mida suurem on koefitsient, seda väiksem on võimalus, et meeskond võidab. Suurema koefitsiendiga meeskond annaks suuremat tulu, kuid sellel oleks väike võiduvõimalus.

Teine asi, millel silma peal hoida, on meeskonna ajalugu. Kuidas neil eelmistel mängudel on läinud? Need on mõned tegurid, mida peaksite oma panustamisstrateegiasse lisama, et suurendada oma võiduvõimalusi.

Kuhu panustada ja parim strateegia IEM-ile panustamiseks