Top 10 Visa ESportss 2022 -Low Fee Deposits

Visa on elektrooniline rahaülekandesüsteem, mis hõlbustab pankade, kaupmeeste, tarbijate ja pangaasutuste vahelisi tehinguid. See on üks mugavamaid digitaalseid maksevõimalusi, mida kasutatakse kogu maailmas. Isegi litsentsitud kihlveokontorid kasutavad Visat sissemaksemeetodina tänu mitmele kaitsekihile.

Mõned parimad kihlveokontorid annavad mängijatele, kes kasutavad Visa oma esimesel sissemaksel, spetsiaalseid boonuseid. Mängurid saavad seda kasutada ka oma võitude väljavõtmiseks ilma lisatasuta. See juhend annab ülevaate selle pangandusmeetodi taustast, selle kasutamisest ning selle plussidest ja miinustest. Samuti leiate meie parimad valikud kasiinodele, mis aktsepteerivad Visa sissemakseid.

Top 10 Visa ESportss 2022 -Low Fee Deposits
Visa kohta

Visa kohta

Visa International Service Association asutas 1958. aastal Californias Fresnos Bank of America (BofA) poolt. Enam kui 20 000 liikmelisel finantsasutusel on litsents Visa kaartide väljastamiseks nende nimede all. See teeb Visast UnionPay järel populaarsuselt teise kaardimakseviisi. See tekkis siis, kui BofA tõi USA-s turule krediitkaardid keskklassi tarbijatele ja kaupmeestele.

1974. aastal laiendasid nad teenust teistele kontinentidele ja võtsid 1975. aastal kasutusele Visa deebetkaardi. Piirkondlikud ettevõtted üle kogu maailma ühendasid jõud, et asutada Visa Inc, mis kuulutati 2008. aastal kõigi aegade suurimate IPOde raames avalik-õiguslikuks ettevõtteks.

Kas Visa on populaarne? Millised on maksevõimalused?

Täna pakub Visa oma teenuseid kaartide, mobiilseadmete ja arvutite kaudu enam kui 200 riigis. Liikmespangad väljastavad Visa kaarte oma tingimustega, nt intressimäärad ja aastamaks. Samuti saavad nad Visa ostude maksetaotlustega kaupmeestega ühendust võtta. Selle universaalne utiliit muudab selle kasiinohuvilistele kasulikuks valikuks.

Visa kaubamärgiga krediitkaartide, deebetkaartide ja ettemaksukaartidega kliendid saavad esport Visa panuseid rahastada mõne minutiga. Meie loendist leiate hõlpsalt veebikasiino, mis seda meetodit aktsepteerib. Kõik, mida vajate, on sisestada kaardi andmed ja turvakood.

Visa kohta
Visa kasutamine veebipõhistes kihlveokontorites

Visa kasutamine veebipõhistes kihlveokontorites

Veenduge, et oleksite valinud maineka online kasiino ja seejärel registreeruge tasuta. Saate hallata oma rahalisi vahendeid spetsiaalselt Visa jaoks loodud mobiilipanga rakendusega. Rakendus on ühendatud otse teie pangakontoga. Visaga esporti mängimiseks pead oma kasiinokontole raha lisama ja selleks tuleks teha paar lihtsat sammu.

Esimese sissemakse tegemiseks vajate 16-kohalist kaardinumbrit, nime, CVV-koodi ja aegumiskuupäeva. Teave salvestatakse kasiino saidile, nii et te ei pea seda esitama alati, kui soovite pangarolli suurendada.

Kuidas Visaga sissemakset teha

Siin on sammud kiire sissemakse tegemiseks.

 • Otsige üles kihlveokontori kassaosakond
 • Valige eelistatud makseviisiks Visa
 • Sisestage kaardi andmed ja kui palju kanda
 • Täitke turvaandmed ja kinnitage tehing kordumatu koodiga, mis saadetakse posti või tekstisõnumiga

Visa kaartide päevased limiidid on mõeldud turvalisuse parandamiseks ja pettuste ärahoidmiseks. Kui kasutate Visa deebetkaarti, kontrollige oma pangast maksimaalset summat, mille saate Internetis üle kanda. Enamik deebetkaarte võimaldab kaardiomanikel kasutada kuni 1000 dollarit päevas.

Visa kasutamine veebipõhistes kihlveokontorites
Kuidas Visaga raha välja võtta

Kuidas Visaga raha välja võtta

Paljud kihlveokontorid toetavad Visa väljamakseid. Nii ei pea te muretsema teistsuguse valiku kasutamise pärast, kui teie eelistatud sissemaksemeetodiks on Visa. Tänu kõrgetele turvastandarditele saate raha kätte ilma oma konfidentsiaalseid andmeid kahjustamata. Enne väljamakse taotlemist veenduge, et teie Visa kaardil olev nimi ühtiks teie kasiinokonto nimega.

Samuti kontrollige oma kaardi väljastanud pakkujalt, kas teie Visa kaart sobib hasartmänguplatvormidelt maksete vastuvõtmiseks. Parimad esport-Visa kasiinod ei võta klientidelt peaaegu raha väljavõtmise eest. Nad võivad turvalisuse huvides küsida teie isiku kinnitamiseks täiendavaid dokumente.

 • Logige sisse oma kasiinokontole
 • Liikuge kassalehele
 • Pangaviiside loendist valige väljamaksmiseks Visa
 • Sisestage võidud, mida soovite lunastada
 • Järgige oma identiteedi kinnitamiseks juhiseid

Visa kasiinod kiidavad väljamaksetaotlused tavaliselt heaks 48 tunni jooksul. Võib kuluda üks kuni viis tööpäeva, enne kui raha kajastub teie Visa krediitkaardil. Kasiino väljamaksed võivad alata 20 dollarist üle 5000 dollarini, kuid VIP-kontodel on suurem väljamakse limiit. Nutitelefonis raha väljavõtmine on palju lihtsam, kui mängite mobiilses kasiinos.

Kuidas Visaga raha välja võtta
Visa plussid ja miinused

Visa plussid ja miinused

Visa kaartide kasiinos kasutamise eeliste ja puuduste tundmine on vastutustundliku hasartmängu mängimise jaoks ülioluline. Peate olema Visa krediitkaardi kasutamisel ettevaatlik, et vältida võlatsüklisse sattumist. Kuid Visa deebet- ja ettemaksukaardid on palju turvalisemad, kuna teil ei kogune laene. Õnneks võimaldab Visa teil oma veebikulusid igakuise väljavõttega jälgida.

Plussid

 • Visal on mõned tugevaimad turvaprotokollid
 • Sissemaksed on kohesed ja tasuta
 • Laialdaselt aktsepteeritud enamikus online kihlvedude vahendajates
 • Üks lihtsamaid makseviise
 • Visa on mõnes kasiinos sobilik suuremate boonuste saamiseks

Miinused

 • Viisa väljavõtmine pole just kõige kiirem
 • Mõned kasiinod keelduvad teatud riikidest pärit Visa-kaartidest
 • Nõuab kaardi andmete ja teie pärisnime sisestamist
Visa plussid ja miinused
Visa konto avamise protsess

Visa konto avamise protsess

Kuna Visa kaarte annavad ainult finantsasutused, peate enne selle taotlemist avama säästu- või arvelduskonto. Enamik panku aktsepteerib veebipõhiseid taotlusi oma ametlikel veebisaitidel. Kui teil on pangas konto juba olemas, on Visa konto saamiseks vaid mõni samm. KYC järgimiseks on dokumentatsioon kohustuslik. Üldjuhul peavad taotlejad olema Visa kontode omandamiseks vähemalt 18-aastased.

Visa konto avamise protsess
Kuidas luua Visa konto

Kuidas luua Visa konto

Taotluste esitamiseks külastage oma panka isiklikult või ametlikku veebiportaali. Sa vajad:

 • isikut tõendav dokument (riiklik ID-kaart)
 • Praegune aadress
 • Passi suuruses fotod

Küsige oma pangateenuse pakkujalt, kas neil on vaja lisadokumente. Enamikul pankadel on teie Visa konto haldamise eest aastatasu. Kui olete hasartmängude makseviisiks valinud Visa, siis lisatasude vältimiseks uurige, mitu tehingut saate kuus teha. Deebetkaardi kasutamisel ei kaasne kasiinokonto rahastamise eest intressi ega viivistasusid.

Mahaarvamised tehakse otse teie pangakontolt. Visa krediidiga kaasnevad aga intressid, mis tuleb trahvide vältimiseks õigeaegselt tasuda. Turvalisuse huvides taotlege rahvusvahelist Visa kaarti, et saaksite oma raha juurde pääseda ja koduriigist eemal olles kihlvedu jätkata.

Kuidas luua Visa konto
Visa klienditoe võimalused

Visa klienditoe võimalused

Mõnikord vajate oma Visa kaardi konto kohta lisateavet. Teenusepakkuja kontaktandmed leiate kaardi tagaküljelt, ametlikult saidilt, Visa väljavõttelt või väljastanud panga e-kirjadest. Kõige populaarsemad võimalused klienditeeninduse osakonnaga ühenduse võtmiseks on:

 • Meil
 • Vestlussüsteem
 • Telefoninumber
 • KKK jaotis
 • Interneti-tugikeskus

Teie meilile vastuse saamiseks võib kuluda umbes 48 tundi. Saadaolev telefoninumber on tavaliselt tasuta ja saate otse Visa esindajaga rääkida. Enne helistamist või meili saatmist kontrollige tugikeskust, kuhu kliendid postitavad Visa kaartide kohta päringuid. KKK jaotisest leiate ajakohastatud juhised viisa kasutamise kohta.

Visa klienditoe võimalused