Esports kihlveokontorid aktsepteerivad TrustPay

Espordiennustus on peamiselt internetiafäär ning paljud kihlveokontorid pakuvad enamat kui lihtsalt kaardimakseid ja pangaülekandeid. Populaarsete saitide hulgas on nüüd ka TrustPay, sest nad soovivad säilitada konkurentsivõimet, eriti EL-i piirkonnas. TrustPay, millel on Euroopa riikides tööluba, tagab eSpordi panustajatele turvalisuse ja kiiruse hasartmängutehingute tegemisel.

Lisaks panga otsemaksete saatmise keerukuse vähendamisele ja vahendajate kaotamisele on TrustPay soodsam nii sissemaksete kui ka väljamaksete tegemiseks e-spordi kihlveosaitidel. Siin on lühike taustteave selle maksevõimaluse eSports ja selle toimimise kohta.

TrustPay spordiennustuste kohta

TrustPay spordiennustuste kohta

TrustPay on reaalajas internetipanga meetod, mille üle teostab järelevalvet Slovakkia keskpank. Selle peakontor asub Slovaki Vabariigis Bratislavas ja seda toetab enam kui 60 Slovakkia finantsasutust ja Tšehhi, koos vastavate valuutadega. Alates selle asutamisest 2009. aastal on ettevõte pühendunud võrreldamatute B2B finantsteenuste pakkumisele kogu Euroopa Majanduspiirkonnas. 2012. aastaks oli TrustPayst juba saanud MasterCardi ja Visa sidusettevõte. 2015. aastal omandas ettevõte ettevõtete pangandusasutuse ja alustas tegevust kassaterminalides.

Esimene TrustPay ettemaksukaart ilmus 2017. aastal, kui bränd hakkas väljastama ka SEPA otsekorralduskaarte. Täna pakub ettevõte virtuaalseid IBAN-teenuseid. Lisaks piiriülesele ulatusele peavad paljud e-kaubanduse ettevõtted ja hasartmängusaidid TrustPay mugavaks, kuna see sisaldab mitmesuguseid makselahendusi.

Lisaks online-kaardimaksete töötlemisele pakub TrustPay kontode vastavusse viimise ja jälgimise tööriistu. See tähendab, et e-spordi mängurid saavad jälgida oma kulutusi, mis on vastutustundliku hasartmänguplaani jaoks ülioluline.

Maksevõimalused

TrustPay on värav erinevaid makseviise: Mastercard, Maestro, Visa, Visa Electron, SEPA otsekorraldus, SEPA pangaülekanded, ApplePay, WeChatPay, Bancontact, GiroPay, Blik, Todito, eps, myBank, iDEAL, Aircash, Satispay, FasterPayments CHAPS ja Paysafecard. TrustPay ettemaksekaartidega saavad kasutajad siduda mitu kaarti ja need varguse või kaotsimineku korral blokeerida.

TrustPay spordiennustuste kohta
Kuidas teha sissemakset TrustPayga

Kuidas teha sissemakset TrustPayga

TrustPay saab siduda pangakonto ja kaardisüsteemiga, et võimaldada kiireid ülekandeid. Kõik TrustPay kihlveokontorid aktsepteerivad mitut valuutat, kuna sissemaksemeetod töötab enam kui 140 valuutaga, sealhulgas USD, GBP, CZK, HUF, SEK ja EUR.

Panustaja teeb sissemakse mis tahes valuutas, samal ajal kui esport kihlvedu saab sularaha oma vaikevaluutas ilma täiendavate konverteerimistasudeta. Tehingulimiite võivad piirata nii kasutatava konto või kaardi tüüp kui ka kontoomaniku riskiprofiilid. Igal spordiennustusel on sissemakse limiidid tehingu, päeva või nädala kohta.

TrustPay kasutamine spordiennustuste jaoks

TrustPay eSportsi kihlveosaitidel saadaolevad maksete töötlemise valikud sõltuvad asukohast. Just seda on vaja TrustPay sissemakse tegemiseks.

 1. Registreeruge asjakohasel e-spordi kihlveosaidil
 2. Avage kassa ja valige sissemaksmiseks TrustPay
 3. Valige maksekanalite menüüst üks valik, nt krediitkaart, deebetkaart, ettemaksukaart või pangaülekanne
 4. Sisestage ülekantav summa
 5. Sisestage kaardi teave või Interneti-panga volikirjad
 6. Kinnitage biomeetrilise autentimise, CVV või OTP-koodide abil

Kõik TrustPay kaudu tehtud pangaülekanded peavad olema pärit Kesk-Euroopa pangasüsteemidest. Kui kliendi pank pole nimekirjas saadaval, saab ta valida mõne muu mõistliku alternatiivi. Mõnel pangal kulub veebimaksete töötlemiseks kauem aega, teistel aga kohe. Ettemakstud vautšerid. Näiteks võidakse aktsepteerida Paysafecardi olenevalt kihlvedude vahendaja päritoluriigist. Selleks on vaja sisestada 16-kohaline kood, mis hõlbustab kiirmakseid.

Kuidas teha sissemakset TrustPayga
Kuidas TrustPayga välja võtta

Kuidas TrustPayga välja võtta

Hoiuste osas eelistatakse TrustPayt mitmel põhjusel. See pole aga saadaval kihlveoga seotud väljamaksete puhul. See ei tohiks aga heidutada e-spordi panustajaid, sest neil on palju valikuvõimalusi.

Kõik eSpordi panuste võitjad peavad enne auhindade väljavõtmist täitma läbimängimisnõuded. Samuti peavad nad enne väljamakse nupu vajutamist järgima minimaalset ja maksimaalset väljamakse limiiti. Rahalise tasu korral teavitatakse neid kassas. Ajavahemik sõltub kasutatavast makseviisist.

Kuidas taganemisprotsess välja näeb

Taganemise taotlemiseks peaksid nad järgima allolevat protseduuri.

 1. Logige sisse eSportsi ennustuskontole
 2. Külastage kassapidajat ja kinnitage võidud
 3. Esitatakse väljavõtmise meetodite loend
 4. Valige loendist üks meetod
 5. Täitke nõutud andmed
 6. Kinnitage taotlus

Parim väljamaksemeetod on saiditi erinev. Mõned kõige usaldusväärsemad võimalused on pangaülekanded, krediitkaardid, Skrill, Neteller, PayPal, MuchBetter, Euteller ja krüptorahakotid. Pangaülekanded on kohalike maksete tegijate jaoks tavalised, kuid rahvusvahelised kliendid eelistavad globaalseid meetodeid. Tavaliseks pangaülekandeks on vaja saaja nime, panga nime, BIC/IBAN/SWIFT-koodi ja kontonumbrit. Meetod võib olla aeglane; Seetõttu on parem valida e-rahakott või krüptovaluuta.

Kuidas TrustPayga välja võtta
TrustPay plussid ja miinused

TrustPay plussid ja miinused

TrustPay on lihtsalt kolmanda osapoole maksete töötleja, mitte e-rahakott. Suurim puudus on see, et mängijad ei saa otse TrustPaysse raha välja võtta. Jällegi ei pääse mängijad väljaspool Euroopat sellele juurde.

Plussid

 • Soodustab anonüümseid kihlvedusid
 • Mitmekülgne maksevärav
 • Kiired ja turvalised sissemaksed
 • Valuuta lokaliseerimine
 • Panustajale nulltasud

Miinused

 • Veebipõhistes kihlveofirmades väljamakseid ei tehta
 • Piiratud juurdepääs (ainult EMP mängijatele)
TrustPay plussid ja miinused
TrustPay konto avamise protsess

TrustPay konto avamise protsess

TrustPay kliendid ei vaja selle kasutamise alustamiseks eraldi pangakontot. Kõik nad peavad valima aadressil TrustPay e-spordi kihlvedude veebisait ja nende rahaallikas. Süsteem töötab nagu tavaline e-panga platvorm, kus klient salvestab oma pangaandmed ja logib sisse turvalise pangakoodiga. Raha ülekandmine ennustuskontole on sama lihtne kui selle teisele pangakontole saatmine. Selle teenusega ei ole seotud vanuse alamnõudeid. Kasutajatel on lubatud registreeruda ka mitme kasutajanimega.

Kuidas kontot seadistada

TrustPay aktiveerimiseks peaksid kasutajad külastama ametlikku veebisaiti ja järgima neid juhiseid.

 1. Minge aadressile trustpay.eu
 2. Klõpsake rohelist nuppu "Rakenda kohe"
 3. Esitage täisnimi, telefoninumber ja e-posti aadress
 4. Liikuge veebimaksete juurde ja lisage makseviisid

TrustPay ei ole mõeldud ainult pangakonto omanikele. Kaardiomanikud saavad konto avada ka ilma pangakontota. TrustPay kontosid on kahte tüüpi: aktiivne/täielik juurdepääs ja passiivse juurdepääsu konto. Aktiivne konto annab täieliku juurdepääsu vabadele rahalistele vahenditele ja e-ülekande teenustele, passiivne konto aga rahaülekandeid ei võimalda, seega on see ainult vabade saldode vaatamiseks. Hetkel on TrustPay konto minimaalne saldo 30 EUR või võrdne summa muus valuutas.

TrustPay konto avamise protsess
TrustPay klienditoe valikud

TrustPay klienditoe valikud

Kliendid peavad TrustPay agentidega rääkima mitmel põhjusel. Üks neist otsib juhiseid, kuidas teenust kasutama hakata. Sellisel juhul saavad kliendid klienditeeninduse esindajatega vestelda järgmiselt:

Abiosa on koostatud KKK-de ja vastustega nii kaupmeestele kui ka tarbijatele. See on uskumatult kasulik esmakordsetele kasutajatele, kes soovivad mõista, kuidas teenus töötab. Kõikidele küsimustele siin muidugi vastata ei saa, mistõttu on kiireloomuliste asjade jaoks telefoninumber. Tugi võtab telefonikõnesid vastu tööpäevadel ja on kättesaadav 24 tundi ööpäevas. Meilidele vastatakse sama päeva jooksul.

TrustPay klienditoe valikud