Top 10 Trustly ESportss 2022 -Low Fee Deposits

Trustly on praegu maailmas üks tugevamaid veebimaksete eestvedajaid. Pidevalt laienev FinTech on võimaldanud kaupmeestel ja ostjatel sooritada makseid kiirelt, lihtsalt, mugavalt ja turvaliselt. See on loonud pinnase ka paljude muude veebimaksete kasvule.

Makse võimaldaja sai alguse Euroopast, kuid on ülemaailmse majanduse reaalsuseks saades jätkuvalt levinud kaugele. Seda kasutatakse peaaegu igat tüüpi ja suurusega maksete puhul. Viimase poole aastakümne jooksul on Trustly kasutusele võetud makseviisina spordi- ja e-spordikihlvedude saitidel suurenenud.

Top 10 Trustly ESportss 2022 -Low Fee Deposits
Trustly kohta

Trustly kohta

Kui mõelda Trustlyle kui online makseviis, peaksite mõtlema mootorile, mis juhib tervet sõidukit. Trustly ei ole iseseisev makseviis nagu Skrill või krediitkaardid. Selle asemel juhib tarkvara infrastruktuur selliseid tehinguid, võimaldades avatud pangandust.

Ettevõte asutati 2008. aastal Rootsis. Revolutsioonilise idee taga olid Carl Wilson, Lukas Gratte ja Joel Jakobsson. Sellest ajast alates on ettevõte laiendanud oma tegevust üle Euroopa ja Ameerika Ühendriikides. Samuti alustasid nad 2021. aastal tegevust Austraalias ja teenisid enam kui 650 töötajaga 230 miljonit dollarit tulu. Ettevõtte peakontor asub Rootsis Stockholmis.

Trustly sai alguse ainult pangatehingute lubamisest. Tänaseks on see turvaliste ja turvaliste maksete hulka toonud üle 8000 kaupmehe. Seda kasutavad sellised müüjad nagu Alibaba, Facebook, eBay, Dell, Transferwise ja UNICEF. Rohkem kui 525 miljonit ostjat kasutab Trustlyt oma pangakontodelt maksmiseks, mis on suurem arv kui kaardikasutajatel. Ettevõte teeb oma tegevuspiirkondades koostööd enam kui 6300 pangaga.

See on makseviis, mida paljud spordiennustused kasutavad, eriti seoses spordiennustuste kasvuga.

Trustly kohta
Kuidas teha Trustlyga sissemakset

Kuidas teha Trustlyga sissemakset

See on maksevõimalus, mida esporti panustajad armastavad selle lihtsuse tõttu. Trustly ei nõua registreerumist ega rakenduse allalaadimist. Kõik, mida vajate, on see, et teie eelistatud kasiino või kihlveosait aktsepteeriks seda a hoiuse meetod. Enamikul parimatest kihlveokontoritest on see sissemaksevõimaluste loendis.

Hoiustamiseks:

 • Valige spordiennustuse veebisaidil "Sissemakse". Kuvatakse saadaolevate valikute rippmenüü.
 • Valige loendist "Usaldusväärne". Usaldusväärse ümbersuunamise aknas kuvatakse pankade loend. Klõpsake oma eelistatud valikul. Oma panga kiireks leidmiseks saate kasutada otsinguvõimalust.
 • Seejärel palub pank teil valida konto, millelt soovite hoiustada. Sisesta konto number/kasutajanimi ja kinnituskood, nt PIN
 • Sisestage sissemakse summa ja kinnitage tehing. Summa arvatakse teie pangast maha ja kajastub kohe teie panustamiskontol. Seejärel saate seda kasutada oma lemmik e-spordile panustamiseks.

Pange tähele, et peate sisestama oma pangaandmed iga kord, kui soovite Trustly kaudu maksta. Ettevõte ei salvesta kunagi ühegi tehingu üksikasju. Trustlyl pole ka hoiuse limiite seni, kuni teil on pangasaldo. Trustlyt pole vaja oma pangakontoga ühendada. Teie pank kõrvaldab selle nõude juba pärast Trustlyga kaubanduslepingu sõlmimist.

Kuidas teha Trustlyga sissemakset
Kuidas Trustlyga raha välja võtta

Kuidas Trustlyga raha välja võtta

Väljamakseprotsess on lihtne ja automatiseeritud. See sarnaneb paljuski sissemakse protsessiga. Jällegi on see algatatud kihlvedude veebisaidilt.

 • Kui olete panustamisvoorus võitnud, valige oma ennustuskontol "Võta välja".
 • Valige oma eelistatud väljamakseviisiks Trustly. Teid suunatakse Trustly saidile, kus kuvatakse taas pankade loend; vali oma pank.
 • Sisestage konto, kuhu soovite raha välja võtta.
 • Sisestage summa, mida soovite välja võtta.
 • Kinnitage tehing ja väljuge.

Kuna tegemist on automatiseeritud protsessiga, ei saa te väljamakset tagasi pöörata. Ainus võimalus on teha uus sissemakse. Töötlemisaeg sõltub Trustly kinnitusest ja panga töötlemisaegadest. Kinnitus on peaaegu kohene, kuid pangaprotsesside tõttu võib kuluda 1–2 päeva, enne kui raha teie kontol kajastub. Seda võivad mõjutada nädalavahetused ja riigipühad.

Minimaalne väljamakse summa on 10 dollarit. Maksimaalne väljamakse on 10 000 dollarit. Usaldusväärseid tehinguid saab teha nii mobiiltelefonis kui ka arvutis, kasutades tavalisi Interneti-brausereid.

Kuidas Trustlyga raha välja võtta
Trustly plussid ja miinused

Trustly plussid ja miinused

Plussid

 • Kasutuslihtsus ja -ohutus – mängijad ei pea kontot looma ega rakendusi alla laadima. Spordiennustus, pank ja Trustly teevad selle nõude kõrvaldamiseks koostööd. Seetõttu ei pea mängija tehingus mingeid isikuandmeid esitama. See on tohutu turvameede.
 • Üksikasju pole salvestatud – sisestate oma andmed uuesti iga kord, kui teil on vaja tehingut teha. See tähendab, et keegi ei pääse teie teadmata teie kontole ja tehingutele juurde.
 • Madalad kulud – enamik Trustly makseid on tasuta.
 • Kiirus – enamik makseid, eriti väljaminevaid, sooritatakse koheselt

Miinused

 • Mõned inimesed eelistavad salvestada paroole, mis pole Trustlyga saadaval
 • Väljamakse tegemiseks võib kuluda kuni kaks päeva, mis on kauem kui mõnel muul väljamaksemeetodil
 • Mängijal puudub otsene Trustly tugi
 • Mõned pangad, eriti väljaspool Euroopat/USA-d, ei pruugi olla Trustlyga ühendatud
Trustly plussid ja miinused
Usaldusväärne konto avamise protsess

Usaldusväärne konto avamise protsess

Kui te ei ole makseid saav kaupmees, pole Trustly kontot vaja avada. Trustly ühendab tavaliselt kaupmehed ja pangad, et teil, tarbijal, oleks lihtsam makseid sooritada ja panka raha välja võtta. Kaupmeeste jaoks ei võta Trustly platvormil ettevõtte registreerimine enamat kui veebisaidi või agendi külastamine.

Trustlyga töötamiseks pole vaja muud, kui omada kontot toetatud pangas ja panustada veebisaidile, mis toetab makseviisi. Kontrollige alati, kas meetod on toetatud nii sissemaksete kui ka väljamaksete puhul.

Usaldusväärne konto avamise protsess
Usaldusväärsed klienditoe võimalused

Usaldusväärsed klienditoe võimalused

Jällegi, kihlveoentusiasti või tavatarbijana ei pea te vaevalt kunagi klienditoega ühendust võtma. Asutused (veebisait ja pank) lahendavad tavaliselt kõik probleemid teie nimel. Kui teie makse või taganemine viibib, soovitage Trustlyl võtta ühendust kaupmehega ja küsida väljamaksete kviitungit. See esitatakse pangale, kes jätkab järelmeetmete käivitamist.

Siiski on olemas Trustly KKK jaotis, mis hõlmab enamikku Trustlyga seotud probleemidest ja nende lahendustest. Lihtsalt külastage Usaldusväärne tugileht ja valige kategooria, kuhu teie probleem kuulub. Isegi kui teil pole probleeme esinenud, on oluline seda teavet kontrollida ja teadmisi edaspidiseks kasutamiseks hankida.

Saidil on kontaktivorm, mille saate täita, kui tunnete tõesti, et teie probleem vajab isiklikku tähelepanu. Kaebused saab suunata ka kaebuste osakonda aadressil Kliendikaebuste käsitlemine lehel.

Usaldusväärsed klienditoe võimalused