Esports kihlveokontorid aktsepteerivad Transfer Money

E-spordi kihlveokonto korralik haldamine on vastutustundliku hasartmängu oluline aspekt. Panustamine nõuab raha ja kihlveokontori pakutava nautimiseks on vaja hästi rahastatud kontot. Panga kaudu raha ülekandmine on Interneti-spordi kihlveosaitidel kõige laialdasemalt kasutatavate makseviiside seas. Peaaegu igal panustajal on kohalik või rahvusvaheline pangakonto.

Ühel või teisel hetkel avastavad nad, et kasutavad seda meetodit raha ülekandmiseks veebipõhistele kihlvedudele. Iga mängija, kes soovib seda võimalust kasutada, peaks omama põhiteadmisi selle toimimise ning selle plusside ja miinuste kohta. Selles artiklis käsitletakse neid üksikasjalikult.

Teave Transfer Money esports kihlveo kohta

Teave Transfer Money esports kihlveo kohta

Rahaülekanne ühelt pangakontolt teisele võib ulatuda aastasse 1800 eKr. Idee sai alguse Babülonis, kui rahalaenuandjad andsid laenu ja küsisid intressi. Samal ajal Roman ja kreeka keel pangad võtsid hoiuseid säästudena vastu.

Läbi ajaloo on pangandustehnoloogia teinud mitmeid keerdkäike, kuid kõige olulisem muutus on olnud võimalus kanda raha üle interneti. Internetipangandus sai alguse kohe, kui veebipõhine ühenduvus muutus 90ndate keskel ülemaailmseks asjaks.

Kas ülekanderaha on populaarne?

Raha ülekandmine on ilmselt vanim tehingute tegemise viis. See on ka kõige populaarsem maksesüsteem kõigis riikides üle maailma. Pole üllatav, et see on kõige laialdasemalt kasutatav esportkihlvedude maksevõimalus. Peaaegu kõigil kommertspankadel on tänapäeval Interneti-pangandusplatvorm, kus kasutajad registreeruvad, et jälgida ja hallata oma rahaasju eemalt.

Mõned pangad kannavad raha elektrooniliselt ilma tasuta seni, kuni saajal on konto samas asutuses. Teised teevad seda tasu eest, kuid ülekande aeg sõltub kõnealusest summast.

Teave Transfer Money esports kihlveo kohta
Kuidas teha rahaülekandega sissemakset

Kuidas teha rahaülekandega sissemakset

Kui panustajad otsustavad e-spordi panuste mängimise alustamiseks panga kaudu raha üle kanda, peavad nad teadma panuse pangakonto ID-d online esport spordiennustus. Maailmas on lugematu arv pangasüsteeme, mistõttu ei pruugi raha elektroonilise ülekandmise protsess erinevates pankades olla ühesugune. Samamoodi erineb protsess tehingulimiitide ja edastusaegade poolest. Kuid keskmine ülekandeaeg on kohalike pankade puhul 24–48 tundi või rahvusvaheliste pankade puhul 2–5 tööpäeva.

Transfer Money kasutamine veebipõhistes esport kihlveokontorites

Vaatamata väikestele erinevustele pangandussüsteemides jääb põhikontseptsioon samaks. Seda sissemaksemeetodit eelistavad Esportsi panustajad kasutavad protsessi, mis näeb välja järgmine:

 1. Registreerige isiklik konto eSportsi kihlveokontoris
 2. Avage konto sisselogimismandaatide abil
 3. Minge panga-/makse-/kassaosakonda
 4. Valige Interneti-pank, pangaülekanne või otsene pangaülekanne
 5. Märgistage lemmikpangandusasutus
 6. Logige sisse turvalisesse lüüsi või sisestage marsruutimise number ja konto number
 7. Autentige sisselogimine mobiilirakenduse, meiliviipa või SMS-i teel saadetud OTP kaudu
 8. Lisage eSportsi ennustuskontole sissemakse summa
 9. Kinnitage makse
 10. Saate kihlveo eest krediiti
Kuidas teha rahaülekandega sissemakset
Kuidas teha rahaülekandega väljamakseid

Kuidas teha rahaülekandega väljamakseid

Iga mängur, kes on oma ettevõtte jaoks e-kaubanduse saiti kasutanud, mõistab, kui lihtne võib olla veebisaidilt raha ülekandmine isiklikule pangakontole. Võitude väljavõtmine kihlveokontorist on sissemakse vastupidine.

 1. Ava eSpordi kihlveosait ja logi sisse parooli ja e-posti või kasutajanimega
 2. Liikuge panganduse/kassa/maksete lehele
 3. Kinnitage võidud ja väljamakstav summa
 4. Valige väljamaksmiseks makseviis – internetipank, pangaülekanne või pangaülekanne
 5. Esitage ainulaadne Interneti-panga ID
 6. Kinnitage kihlveokonto ja panga ID (peab olema sünkroonis)
 7. Oodake heakskiitu
 8. Kihlveokontor kannab raha mängija pangakontole 2-5 tööpäeva jooksul

Ülekanne Raha väljavõtmine ei toimu kohe. Esiteks, e-spordi kihlvedude pakkuja mängija identiteedi kontrollimiseks kulub veidi aega. See on võrguhasartmängude jaoks ülioluline turvameede, mis aitab vältida võrgupettusi. Online-hasartmängijatelt on muutunud üha tavalisemaks raskega teenitud võitude väljapetmine. Seetõttu kulub kõigil seaduslikel ja turvalistel saitidel aega, et kontrollida, kas taganemist taotlev isik osales ka e-spordi panuste tegemises.

Kuidas teha rahaülekandega väljamakseid
Rahaülekande plussid ja miinused

Rahaülekande plussid ja miinused

Kui e-spordi mängijad kannavad raha Internetis üle, haldavad nad oma pangakontosid mobiilseadmete või arvutite kaudu. See tähendab, et nad ei pea tehingute tegemiseks oma filiaale külastama. Sellega kaasnevad nii eelised kui ka puudused, nagu allpool märgitud.

Plussid

 • Võimalus mõne klõpsuga või telefoni ekraanil pühkimisega teha raha sissemakse online-spordi kihlvedude saitidel
 • Suhteliselt madalamad ülekandekulud
 • Turvalised puhkused kassadesse

Miinused

Mõnikord tuleb enne veebipõhisele e-spordi kihlvedude kontole saatmist leida sularahaautomaat või pangaasutus, et oma kontodele raha kanda. See protsess võib olla keeruline. Olenevalt riigist võivad ametivõimud hasartmängutehinguid jälgida või neid rangelt piirata.

 • Sellele võivad kehtida riigi ranged seadused ja eeskirjad
 • Tülikas ülekanne
Rahaülekande plussid ja miinused
Transfer Money konto avamise protsess

Transfer Money konto avamise protsess

Transfer Money konto hankimiseks on vaja isikutunnistust, mis tähendab, et nad peavad olema täisealised. Samuti on võimalik avada rahvusvaheline konto, mis mahutab erinevaid valuutasid. Kuid sellistel kontodel on sageli piiratud igapäevane tehingute arv. Lisaks võtab pangaülekande sooritamine teise riiki kauem aega.

Mõned riigid lubavad alaealistel omada pangakontosid, kuid nende üle peavad järelevalvet teostama täiskasvanud eestkostjad või vanemad. Uue pangakonto avamine ei nõua teist pangakontot, sest iga asutus tegutseb iseseisvalt.

Kuidas kontot seadistada

Pangas Transfer Money konto avamine nõuab lihtsat, kuid ametlikku protseduuri.

 • Pangaasutuse ja kontotüübi valimine: Igal pangal on erinevad kontovalikud, st arvelduskonto, fikseeritud hoiuse konto, säästukonto jne. Arvelduskonto sobib kõige paremini Interneti-raha ülekandmiseks.
 • Isikuandmete täitmine: Konto avamise vorm on nagu ettepanek. Siin esitab taotleja oma täisnime, e-posti aadressi, telefoninumbri, aadressi ja maksunõuete täitmise üksikasjad.
 • Isikutunnistus: Pangaasutused nõuavad passi suurust fotot, ID-kaarti, sõrmejälge ja allkirja.
 • Internetipanga profiili loomine: Kui taotlus on vastu võetud, saab klient avada Internetis Transfer Money konto. Protsessi saab teha panga kodulehel või vastavas mobiilirakenduses.
Transfer Money konto avamise protsess
Rahaülekande klienditoe võimalused

Rahaülekande klienditoe võimalused

Transfer Money kontosid hallatakse füüsilistest filiaalidest ja eemalt. Kui finantseerimisasutusse on võimalik midagi küsida, siis internetis suhtlemine on mugavam. Usaldusväärsetel pakkujatel on spetsiaalsed kõnekeskused ja nende veebiagendid on klientidega vestlemiseks alati saadaval. Levinumad kanalid kliendiprobleemide lahendamiseks on:

 • Telefon
 • Meil
 • Interneti-päringuvorm
 • Reaalajas vestlus

Enamik finantsasutusi avab oma telefoniliinid hommikul ja sulgeb need õhtul. Telefonikõned ei pruugi mõnel nädalavahetusel ja riigipühadel toimida. Meilidele ja veebivormidele vastatakse 24–48 tunni jooksul. Enamik reaalajas vestlusi on saadaval pangarakendustes. Mõned neist on bot-toega, samas kui teised hõlmavad klientide esindajaid.

Rahaülekande klienditoe võimalused