Top 10 Tether ESportss 2022 -Low Fee Deposits

Tether (USDT) on Tetheri platvormil põhinev krüptovaluuta. Seda kasutavad üksikisikud ja ettevõtted kaupade ja teenuste eest tasumiseks. See on ka sissemaksemeetod online-kihlveokontoritele ja spordiennustustele. USA dollari suhtes stabiilse hinnaga krüptovaluutana on see üks mugavamaid krüptovaluutasid, mida kõik saavad kasutada.

Vaatamata konkurentide olemasolule säilitab see krüptovaluutade turul oma kõrge positsiooni. Selle maine ütleb, et see on "digiajastu digitaalne raha". Paljud usaldusväärsed allikad, nagu Coin Market Cap, peavad seda kümne kõige lootustandvama krüptovaluuta hulka maailmas.

Tetheri kohta

Tetheri kohta

Tether on asutatud Hongkongis ja toodi turule 2014. aastal. Sellest ajast alates on seda kasutatud digitaalse valuutana. Selle taga on JL Van Der Velde (peadirektor), Stuart Hoegner (peajurist) ja Giancarlo Devasini (finantsdirektor). See kasutab Blockchaini tehnoloogiat, et võimaldada kasutajatel saata ja vastu võtta digitaalseid märke rahvusvaheliselt, koheselt ja turvaliselt.

Ja neid eeliseid pakutakse kasutajatele murdosa muude võimaluste maksumusest. Koos teiste populaarsete krüptovaluutadega, nagu Bitcoin ja Ethereum, kasutavad paljud inimesed seda USD asendajana. Sellisena on see kauplemismahu poolest üks juhtivaid krüptovaluutasid.

Teine Tetheri võidukas eelis on see, et selle taga on dollarid, füüsiline kuld, eurod ja muud reaalse maailma ja likviidsed varad. Ja selle nimi tähistab seda – krüptovaluutat, mis on ankurdatud või "lõatud" reaalse sularahaga. Inimesi, eriti neid, kellel on krüptovaluutadega vähe kogemusi, tõmbab see selle ja selle väga likviidse olemuse tõttu selle poole. Ühe Tetheri märgi väärtus võrdub seda tagava valuuta ühe alusühikuga, näiteks USA dollariga. Makseid saab teha järgmiselt:

 • Neteller
 • Visa
 • Bitcoin
 • Skrill
 • Astropay
 • Webmoney
 • perfektne raha
 • Zar
Tetheri kohta
Kas Tether on populaarne?

Kas Tether on populaarne?

Krüptovaluutade puhul on populaarne nimi Tether. Selle pakutava mugavuse tõttu on see populaarne valik a usaldusväärne makseviis kasutatakse online-järjehoidjates, spordiennustuste saitidel ja kasiinodes.

Miljonid inimesed kogu maailmas kasutavad Tetherit ja üha suurem hulk kasutajaid võtab selle kasutusele. Kuna Tetheri platvorm järgib valitsuse eeskirju, ei soovitata järgmiste riikide elanikel seda märki kasutada:

 • Põhja-Korea
 • Kuuba
 • Singapur
 • Pakistan
 • Iraan

Venezuela

 • Süüria
 • Krimm

Samuti ei soovitata USA kodanikel Tetheri platvormi kasutada. Kuid Tetheri taga olevad inimesed võivad osapooltele erandeid teha, sealhulgas ECP (kõlblikud lepinguosalised) ja väljaspool USA-d asutatud ettevõtted.

Kas Tether on populaarne?
Kuidas Tetheri abil sissemakset teha

Kuidas Tetheri abil sissemakset teha

Kasiinokontot on võimatu otse Tetheri kontoga ühendada. Siiski on mugav kasiinokontole kiiresti Tetheri kontolt raha laadida. Minimaalne sissemakse summa on 10 dollarit ilma maksimaalse sissemakseta.

 1. Valige hoiustamisalast Tether.
 2. Valige kauplemiskonto (konversioonikulude maksmise vältimiseks on soovitatav USD-põhine kauplemiskonto).
 3. Valige Järgmine.
 4. Klõpsake nuppu Saada raha. Sisestage Tetheri rahakoti aadress ja sissemakse USDT summa.

Kontojääk krediteeritakse 72 tunni jooksul.

Tetheri kasutamine veebipõhistes kihlveokontorites

Tether on suurepärane maksevõimalus espordi kihlvedude saidid. Tetheri platvormi kasutamine on lihtne ja vaevatu, mistõttu on kasutajatel lihtne kasutada plokiahelates, sealhulgas börsides, rahakottides, makseprotsessorites, finantsteenustes ja sularahaautomaatides, fiat-tagatud valuutasid.

Kuidas Tetheri abil sissemakset teha
Kuidas Tetheri abil välja võtta

Kuidas Tetheri abil välja võtta

Tetherist väljamakse tegemine on sama mugav kui sissemakse tegemine. Minimaalne väljamakse summa on 100 dollarit ja maksimaalne väljamakse summa on 1000 dollarit.

Seoses sellega on levinud mure mugavuse pärast, kas inimene saab oma mobiilseadmetest raha välja võtta. Kahjuks nad ei saa, sest Tetheri platvormil pole mobiilirakendust. Kuigi sellele võib leida lahendusi, ei ole turvakaalutlustel soovitatav nõuda raha taganemiseks mobiiltelefoni kasutamist.

 1. Valige jaotisest Väljavõtmine jagamine.
 2. Valige kauplemiskonto, seejärel sisestage Tetheri rahakoti aadress ja väljamakstav summa.
 3. Valige Järgmine.
 4. Esitatakse tehingu kokkuvõte. Kinnituskood saadetakse olenevalt turvatüübist meili või SMS-i teel. Kasutage seda koodi taganemistaotluse kinnitamiseks.

Kontojääk krediteeritakse 72 tunni jooksul.

Kuidas Tetheri abil välja võtta
Tetheri plussid ja miinused

Tetheri plussid ja miinused

Plussid

 • Paljud börsid aktsepteerivad USDT-d – krüptovaluutade puhul aktsepteeritakse sageli USDT-d.
 • Kasutajasõbralik liides – Tetheri platvorm on lihtne ja algajasõbralik.
 • Stabiilne -\b See on teiste krüptovaluutadega võrreldes vähem muutlik.
 • Kiire tehinguaeg -\b Tehinguid saab sooritada mõne minutiga.
 • Tasu null – rahakottide vahel tehtavatele ülekannetele ei kaasne tehingutasusid.

Miinused

 • Anonüümsuse puudumine – virtuaalsete valuutade maailmas on see suur probleem. USDT vabaks kasutamiseks on vaja esitada isikut tõendav dokument.
 • Mobiilirakendust pole – kasutajaid, kes kavatsevad mobiilseadmetest raha välja võtta, ei võeta vastu.
 • Kaevandamine pole lubatud – kaevandamine on keelatud, et reguleerida tõenäoliselt USDT väärtust.
Tetheri plussid ja miinused
Konto avamise protsess

Konto avamise protsess

Tetheri konto avamine on lihtne. Igaüks saab konto avada ka ilma pangakonto või isikut tõendavate dokumentideta. Nad saavad konto loomise protsessi alustada ja lõpetada vähem kui viie minutiga. Samuti pole vanusepiiranguid ega muid piiranguid. Kõik, mis on vajalik, on mõned isiklikud andmed ja e-posti aadress.

Siiski on oluline konto kinnitada. Kui inimene otsustab jätkata kinnitamata kontoga, on tema tegevus piiratud. Näiteks ei ole neil lubatud USDT-d USD-deks teisendada.

Kuidas kontot seadistada

 1. Minge saidile Tether.io ja klõpsake nuppu REGISTREERIMINE.
 2. Esitage isikuandmed, nagu ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress ja kasutajanimi.
 3. Lubage jaotises Turvalisus 2FA (kahefaktoriline autentimine).
 4. Kinnitage identiteet, klõpsates kasutajanime.
 5. Klõpsake nuppu Kinnitamine ja valige Individuaalne kinnitamine.

Selle protsessi lõpetamiseks lugege läbi lehel Individuaalne kinnitamine loetletud oluline teave. Seejärel esitage vajalikud dokumendid.

Konto avamise protsess
Jagage klienditoe valikud

Jagage klienditoe valikud

Tetheri meeskonnaga saab ühendust (e-posti teel) nende veebisaidi kaudu. Kuna nad hindavad oma kasutajaid, on nad andnud vastused enamikule probleemidele. Nende veebisait on täis väärtuslikke ressursse ja võib vastata kõigele, mida inimene peab Tetheri ja selle platvormi kasutamise kohta teadma. Nende veebisaidil on hõlpsasti juurdepääsetavad jaotised, nagu KKK-d ja Ressursilehed.

Kuigi nende meeskonnaga ühenduse võtmiseks pole palju võimalusi, on tugimeeskond reageeriv, kui nendega ühendust võetakse nende pakutava süsteemi kaudu. Neil on selle kohta isegi kaks osakonda, üks on pühendatud klienditoele ja teine meediaga seotud probleemidele.

Jagage klienditoe valikud