Top 10 Skrill ESportss 2022 -Low Fee Deposits

Skrill on märkimisväärne digitaalse rahakoti pakkuja, mis teenindab 130+ riiki üle maailma. Kasutajad naudivad selle rahaülekandeteenuste kasutamist, kuna see on kiire, usaldusväärne ja hämmastavalt lihtne kasutada. Lisaks toetab see paljusid makseviise, sealhulgas pangaülekannet ning krediit- ja deebetkaarte.

Märkimisväärne on see, et Skrill on hõlbustanud kiireid digitaalseid makseid alates 2001. aastast, mil see asutati Moneybookersina. Selle kiire kasv oli märkimisväärne – 2007. aastaks tunnistati see Euroopa kolme parima e-rahakoti hulka. Skrilli populaarsus on jätkuvalt hüppeliselt kasvanud, selgitades, miks lugematud mainekad kaubamärgid ja üksikisikud on sellega kontosid loonud. Nende hulka kuuluvad spordiennustajad Skrilli teenindatavates jurisdiktsioonides.

Top 10 Skrill ESportss 2022 -Low Fee Deposits
Kuidas Skrilliga sissemakset tehaSkrilli plussid ja miinusedKuidas me pangameetodeid hindamePopulaarsus spordikihlvedude valdkonnasSkrill konto avamise protsess
Kuidas Skrilliga sissemakset teha

Kuidas Skrilliga sissemakset teha

Eeldades, et panustajal on juba Skrilli konto, on siin kõige lihtsam protseduur, mida nad saavad Skrilli sissemakse tegemisel kasutada:

 1. Registreeruge mugaval Skrilli hasartmängusaidil
 2. Minge veebisaidi sissemaksete jaotisesse
 3. Valige eelistatud meetodiks Skrill
 4. Sisesta konkreetne summa, mida nad soovivad oma Skrilli kontolt oma panustamiskontole kanda
 5. Kinnitage tehing

Arvestades, et Skrill on oma kiiruse poolest tuntud e-rahakott, saavad esporti panustajad oma hasartmängukonto saldot kontrollida kohe, kui nende sissemaksed on kinnitatud. Märkimisväärne on see, et see pole ainus hüve, mida nad saavad nautida kasutage seda sissemakse meetodit. Näiteks Skrilli kasutamine meelitab ligi boonust, mis on platvormiti erinev ja mille määrab liikme kontole kantud summa.

Lisaks on Skrillil intuitiivne veebisait, mis on saadaval paljudes keeltes, sealhulgas:

 • Inglise
 • hispaania keel
 • saksa keel
 • itaalia keel
 • poola keel
 • tšehhi
 • vene keel
 • portugali keel

Kui panustaja ühte keelt ei valda, võib ta sissemakseprotsessi ajal täpsete üksikasjade esitamiseks valida vabalt teise valiku. Kuna Skrillil on mobiilirakendus, saavad panustajad selle alla laadida, et rahastada oma panustamiskontot reisides või kodust eemal muid asju ajades.

Kuidas Skrilliga sissemakset teha
Skrilli plussid ja miinused

Skrilli plussid ja miinused

Tutvu Skrilli eeliste ja miinustega.

Plussid

 • Võimaldab esporti panustajatel teha kiireid sissemakseid ja väljamakseid
 • Pakub kasutajatele palju maksevõimalusi
 • Aktsepteeritud lugematutel spordiennustuste veebisaitidel
 • Saadaval paljudes riikides üle maailma
 • Pakub tipptasemel klienditeenindust
 • Sellel on erinevad turva-/pettusevastased funktsioonid
 • Skrilli rakendust on uskumatult lihtne kasutada
 • Toetab mitut seadet, sealhulgas iOS-i, veebipõhist ja Androidi

Miinused

 • Mõned riigid, nagu Afganistan, Cabo Verde, Kuuba ja Jaapan, on piiratud.
 • Seetõttu peaksid panustajad külastama Skrilli veebisaiti, et kontrollida, kas see maksevärav toetab nende jurisdiktsiooni. Kui ei, siis on soovitatav otsida sama mainekat ja usaldusväärset sissemakse/väljamakse meetodit.
Skrilli plussid ja miinused
Kuidas me pangameetodeid hindame

Kuidas me pangameetodeid hindame

Maailma mastaabis panustajatele saadaolevate pangandusmeetodite nimekiri on uskumatult pikk. Seetõttu peaksid nad kasutatavate makseviiside üle otsustamisel arvestama erinevate asjadega. Nii et sukeldume peamiste funktsioonide hulka, mida kasutame pangandusvõimaluste järjestamiseks.

Juurdepääsetavus

Üks tegureid, mida me sissemakse/väljamakse võimaluse hindamisel arvesse võtame, on juurdepääsetavus. Muljetavaldavalt on Skrill saadaval enam kui 130 riigis üle maailma. Mõned neist jurisdiktsioonidest on Albaania, Saksamaa, Kenya, Austraalia, Poola, Lõuna-Aafrika, Läti, Rootsi ja Tšiili. Sellegipoolest on mõned riigid piiratud ja nende elanikud ei saa seda e-rahakotti kasutada.

Turvalisus

Turvalisust tasub kaaluda ka makseviiside järjestamisel. Skrill väärib üht esikohta, kuna kasutab häkkerite käeulatuses hoidmiseks kõrge turvalisusega krüptimist.

Populaarsus e-spordiraamatute seas

Paljud esporti panustajad valivad teiste maksevõimaluste asemel Skrilli. See tähendab, et selle teenused on suurepärased, mistõttu on see üks parimaid pangandusmeetodeid panustajate jaoks.

Toetus

Skrilli tugi on saadaval telefoni (+1 855-719-2087) ja sotsiaalmeedia kaudu. Selle saidil on ka üksikasjalik KKK jaotis, mis pakub kasutajatele vastuseid mõnele nende küsimusele.

Kasutajakogemus

Skrilli kasutatavus on suurepärane tänu sellele, et selle rakendus ühildub mitme seadmega ja on saadaval paljudes keeltes. Koos muude soovitavate funktsioonidega, nagu kiirus ja lugematu arv teenindusriike, tõotab see suurepärast kasutuskogemust.

Nende tegurite põhjal on Skrill üks parimaid e-rahakotte, mida panustajad saavad oma lemmikennustussaitidel sissemakse tegemiseks kasutada.

Kuidas me pangameetodeid hindame
Populaarsus spordikihlvedude valdkonnas

Populaarsus spordikihlvedude valdkonnas

Üle kolmveerandi esportsbookidest üle maailma aktsepteerivad Skrilli. Skrilliga teenindatavate riikide panustajad võivad kaaluda raha ülekandmist oma kihlvedude kontodele ja oma võidud välja võtta. Enne selle populaarse maksevärava valimist on siiski mõistlik mõista konkreetse kihlvemissaidi Skrilli kaudu sisse- ja väljamaksete tegemise reegleid. See hoiab ära ebameeldivused, nagu viivitused või ebaõnnestunud väljamaksetaotlused, mis võivad rikkuda nende kihlveokogemuse.

Samuti peaksid Skrilli kasutavad e-spordiennustajad kasutama kasutatavate spordiraamatute valimisel aega. Kuigi mõned pakuvad Skrilli sissemaksemeetodina, pole nad seda väljamaksevõimalusena välja toonud ja vastupidi.

Populaarsus spordikihlvedude valdkonnas
Skrill konto avamise protsess

Skrill konto avamise protsess

Skrilli konto loomine on imelihtne. Allpool on toodud lihtsad sammud, mida panustajad peaksid selle edukaks tegemiseks järgima.

 1. Külastage Skrilli kodulehte.
 2. Klõpsake lehe paremas ülanurgas registreerimisnuppu.
 3. Täitke nõutavad andmed. Nende hulka kuuluvad täisnimi, elukohariik, eelistatud valuuta, e-posti aadress ja pääsukood.
 4. Pärast selle makseviisi kasutustingimuste lugemist klõpsake nuppu "Registreeri".
 5. Esitage täiendavad üksikasjad, nagu linn, aadress, sihtnumber, sünniaeg ja telefoninumber.

Punter peaks pärast selle loomist oma Skrilli konto kinnitama. Osa kontrollimiseks vajalikest dokumentidest on kehtiv juhiluba, pass ja ID-kaart. Samuti tuleb esitada aadressitõend, näiteks pangaväljavõte või kommunaalarve koopia. Tavaliselt kulub Skrilli kinnitamisprotsessi lõpuleviimiseks pärast seda, kui kasutaja on kõik nõutavad andmed esitanud.

Skrill konto avamise protsess