Esports kihlveokontorid aktsepteerivad Payz

Payz on globaalse klientuuriga veebimakselahendus. Praegu on teenused saadaval enam kui 170 erinevas riigis ja toetavad üle 46 välisvaluuta. Kõik teenused on ettemakstud, mis tähendab, et kasutajad peavad enne teenust kasutades maksete tegemist oma Payz kontodele raha sisse kandma. See hõlmab raha ülekandmist online-ennustuskontole.

Lisaks veebimaksetele saavad kasutajad hankida ka Payz Mastercard. Payz Mastercard saab kasutada füüsilistes asukohtades ostude tegemiseks või sularahaautomaatidest väljamaksete tegemiseks kõikjal maailmas. Kaardil on täiustatud turvafunktsioonid, millest mõnda saavad kasutajad oma kontolt hallata.

Esports kihlveokontorid aktsepteerivad Payz
Payz kohtaKuidas Payzs sissemakseid tehaKuidas Payz välja võttaPayz plussidPayz miinusedPayz konto avamise protsessPayz klienditoe võimalused
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
LocaliserErik KaskLocaliser
Payz kohta

Payz kohta

Payz on populaarne veebimaksete pakkuja, millel on sadu tuhandeid aktiivseid kasutajaid üle kogu maailma. Enamik veebiettevõtteid pakub seda ka makseviisina, et selle populaarsust ära kasutada.

Payz ajalugu

Payz asutati 2000. aastal EcoCardi nime all. Seejärel nimetati ettevõte ümber Payzks. Aastate jooksul jätkas Payz oma teenuste pakkumist ja täiustamist. 2009. aastal sai Payz omav Ühendkuningriigis asuv ettevõte PSI-Pay Mastercard Company põhiliikmeks ja hakkas kaarte väljastama. Samal aastal ilmus ka nende iPhone'i rakendus.

2013. aastal, pärast ettevõtte kaubamärgi muutmist Payzks, käivitas see saidi mobiiliversiooni. 2016. aastal tutvustas see veebisaidile täiendavaid turvafunktsioone, sealhulgas kaheastmelise kinnitamise protsessi. Kõik need olid uue ökokonto kujundusega.

Maksevõimalused

Kasutajad peavad oma Payz kontodele raha sisse kandma, enne kui nad saavad kontolt tehinguid teha. Sissemaksete tegemiseks on mitu võimalust. Kõige populaarsemad võimalused hõlmavad krediitkaartide, deebetkaartide, otseste pangaülekannete ja kohalike hoiustamisvõimaluste kasutamist.

Kasutajad saavad seejärel teha makseid oma kontodelt otse saajate kontodele, sealhulgas veebiettevõtetele. Makseid saab algatada ka ettevõte, paludes kasutajatel teha vaid kinnitusi. Tavaliselt on see nii veebipõhiste kihlveofirmade puhul, kus tehingud algatab panustaja panustamiskonto. Teine makseviis on Payz Mastercard kasutamine. Selleks peavad kasutajad leidma müügikohad, mis kaarti aktsepteerivad.

Payz kohta
Kuidas Payzs sissemakseid teha

Kuidas Payzs sissemakseid teha

Enne veebikasiinosse sissemakse tegemist peab mängijal olema Payz konto. Konto registreerimine on suhteliselt lihtne ja tasuta. Kõik, mida kasutajad peavad tegema, on sisestada oma andmed ja e-posti aadress. Samuti peavad nad turvalisuse huvides vastama turvaküsimustele ja valima parooli. Pärast e-posti aadressi kinnitamist on konto kasutamiseks valmis.

Kasutajad saavad seejärel hoiustada raha Payz kontodele, kasutades eelistatud meetodeid, näiteks krediitkaarte või kohalikke maksevõimalusi. Kasutajad saavad ühendada ka oma Payz oma pangakontodega. See võimaldab neil teha ülekandeid oma pangakontodelt otse oma online kasiino kontodele. See aitab tagada hoiuste kiirema lõpuleviimise, kuna otsepangahoiuste sooritamine võtab tavaliselt kauem aega.

Hoiuste limiidid

Tavaliselt on erinevatel kihlvedude pakkujatel kehtestatud erinevad limiidid miinimum- ja maksimumsummadele, mida mängijad saavad päevas sissemakse teha. Mängijad saavad teha sissemakseid ka mitu korda päevas, võimaldades neil ületada maksimaalseid tehingulimiite. Mängijatel peab Payz kontodel olema piisavalt raha.

Piiravaks teguriks on see, et Payzl on piirangud summale, mida kasutajad võivad igal ajal oma kontodel hoida. Summa põhineb tavaliselt konto tasemel. Näiteks Silveri kontol on lubatud maksimaalselt 15 000 eurot. VIP konto tasemel pole kontojäägile piiranguid. Minimaalne ühekordse tehingu summa on kõigil kontotasemetel tavaliselt 10 eurot.

Kuidas Payzs sissemakseid teha
Kuidas Payz välja võtta

Kuidas Payz välja võtta

Raha väljavõtmine veebikasiinost Payz abil on samuti suhteliselt lihtne. Mängijad peavad sisse logima oma kasiinokontodele ja kinnitama, et neil on väljamaksmiseks piisavalt raha. Järgmine samm peaks olema kinnitamine, kas veebikasiino pakub väljamaksevõimalusena Payz.

Seejärel saavad mängijad liikuda oma panustamiskonto pangalehele ja leida Payz väljamaksevõimalused. Järgmise sammuna tuleb sisestada väljamakse summa ja konto, kuhu kasiino raha suunama peaks. Esmakordsel kasutamisel suunab kasiino makseleht kasutajad nende Payz kontodele, kus neil tuleb vaid kinnitada konto kasiinoga sidumine.

Väljamaksete töötlemise ajad

Väljamaksete töötlemise ajad on erinevates online kasiinodes erinevad. Enamikus kasiinodes kulub väljamaksete tegemiseks tavaliselt üks kuni kolm tööpäeva. Raha saab kasutada või teisele kontole üle kanda niipea, kui need Payzs ilmuvad. Väljamakse tegemine on võimalik ka mobiilis, eeldusel, et mängijad pääsevad veebikasiinosse mobiili kaudu.

Kuidas Payz välja võtta
Payz plussid

Payz plussid

Sisse- ja väljamaksete tegemine Payz kaudu on kiire ja lihtne. Makseviisi kasutamisega ei kaasne olulist õppimiskõverat.

  • Payz kasutajad saavad ettemaksuga deebetkaardi. Payz Mastercard võib olla kasulik alati, kui kasutajad ei pääse oma veebikontodele juurde.
  • See toetab 47 erinevat valuutat, mis teeb rahvusvaheliselt maksete tegemise üsna lihtsaks.
  • Tehingud on üsna kiired. Tehingu töötlemiseks pole pikki kinnitusprotsesse.
  • Pakub parimaid turvafunktsioone, mis tagavad kasutajatele tehingute tegemisel meelerahu.
Payz plussid
Payz miinused

Payz miinused

  • Nende teenused pole mõnes riigis saadaval
  • See võtab sisemiste ülekannete eest tasu
  • Kontodel on mitmeid tasemetel põhinevaid piiranguid.
Payz miinused
Payz konto avamise protsess

Payz konto avamise protsess

Payz konto registreerimiseks peavad kasutajad esmalt külastama Payz ametlikku veebisaiti ja klõpsama nuppu Registreeru. Seejärel peavad kasutajad sisestama erinevaid üksikasju, nagu e-posti aadress ja elukohariik. Samuti peab kasutaja valima kasutajanime, eelistatud valuuta ja eelistatud keele ning seejärel looma parooli. Vigade tõenäosuse minimeerimiseks peavad kasutajad sisestama loodud parooli kaks korda.

Järgmine samm hõlmab isikuandmete sisestamist. Nende hulka kuuluvad täisnimi, sünniaeg ja mobiiltelefoni number. Kasutajad peavad sisestama ka valideerimiskoodi ning seejärel tingimused läbi lugema ja nendega nõustuma. Konto on kasutamiseks valmis kohe pärast nupu Loo konto klõpsamist. Kasutajad peavad siiski kinnitamiseks klõpsama nende e-posti aadressile saadetud lingil.

Nõuded

Kasutajad peavad Payz konto avamiseks täitma mõned nõuded. Esimene on see, et kasutajad peavad olema nende riikide elanikud, kus Payz on lubatud. Teine põhinõue on, et kasutaja peab olema vanem kui 18 aastat.

Pangakontoga sidumine

Payz on võimalik siduda pangakontoga. See muudab raha ülekandmise pangakonto ja Payz konto vahel üsna lihtsaks.

Payz konto avamise protsess
Payz klienditoe võimalused

Payz klienditoe võimalused

Payz kasutajad pääsevad klienditeenindusse ligi kahel peamisel viisil. Need sisaldavad:

  • Reaalajas vestlus Reaalajas vestlusele pääsemiseks peavad kasutajad külastama Payz abilehte. Reaalajas vestluse alustamiseks peab kasutaja sisestama täisnime, e-posti aadressi ja päringu.
  • Meil: Kliendid saavad klienditoega ühendust võtta ka e-posti teel, mis saadetakse Payz abilehel oleva kontaktivormi kaudu.

Payz klienditeenindusmeeskond on üldiselt sõbralik ja professionaalne. Enamik kasutajaid saab neilt tavaliselt rahuldava vastuse. Mõnikord kulub vastuse saamine aga mitu päeva. See võib olla üsna keeruline juhtudel, kui päringud on kiireloomulised.

Payz klienditoe võimalused