Esports kihlveokontorid aktsepteerivad Paysafe Card

2000. aastal nelja austerlase poolt asutatud makseplatvorm pakub nüüd finantsteenuseid klientidele enam kui 40 riigis, sealhulgas enamikus Euroopas ja Põhja-Ameerikas. 2015. aastaks liitus paysafecardi bränd rahvusvahelise digitaalsete maksete ettevõttega Optimal Payments, mis muutis end Paysafe Groupi kaubamärgiks. Euroopas pole välist pangapartnerit vaja, sest makseteenuse pakkuja tütarettevõttel on litsents finantstehingute tegemiseks.

Põhja-Ameerikas on Bancorp Bank aga partneriks regulatiivsete nõuete täitmisel. Paysafecardi kliendid võivad veebipõhiste ostude tegemiseks osta 16-kohalise PIN-koodi või ettemaksuga MasterCardi. Kasutajad võivad registreerida ka veebikonto, et kasutada tavaliste digimaksete jaoks paysafecardi, mistõttu on makseteenuse pakkuja veebiennustajate seas populaarne.

Esports kihlveokontorid aktsepteerivad Paysafe Card
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
LocaliserErik KaskLocaliser
10 Paysafe'i kaardiga kihlveokontorit

10 Paysafe'i kaardiga kihlveokontorit

Paysafe Card pakub ettemaksu Interneti-makseteenused klientidele, kellel on 16-kohaline PIN-kood. Kliendid kasutavad koodi müügipunktides ja digiplatvormidel veebis, sisestades koodi müügikohas. Brändi kasvav populaarsus on soodustanud laienemist suurematesse hasartmänguasutustesse kogu maailmas, sealhulgas:

 • BUFF.bet
 • Arcanebet
 • 22 Bet
 • 888sport
 • Unibet
 • GG.BET
 • Bet365
 • Betway Esports
 • LOOT.BET
 • BookMaker
10 Paysafe'i kaardiga kihlveokontorit
Paysafe kaardi populaarsus

Paysafe kaardi populaarsus

Turvalisus on kuningas esportkihlvedude sissemaksemeetodi otsimisel, mis on üks põhjusi, miks paysafecard jätkab populaarsuse kasvu. Mängijatele pakuvad mugavad ja privaatsed tehingud kiiret võimalust spordiennustuse kontodele raha sissemakse teha. Turvalisus ja privaatsus on peamised põhjused, miks parimad kihlvemissaidid annavad esports mänguritele võimaluse teha panuseid paysafecardiga.

Paysafe kaardi populaarsus
Paysafe kaardi kasutamine

Paysafe kaardi kasutamine

Panustajatele on paysafecardiga kasiinokontole raha sissemaksmine lihtne. Kasutajad sisestavad veebikontole raha deponeerimiseks veebisaidi kassas makseviisiks 16-kohalise PIN-koodi. Suurim summa, mida mängur paysafecardiga sissemakse teha võib, on aga tavakonto omanikel piiratud 250 euroga kuus.

Mängija liigub lihtsalt online kasiino avalehele. Sissemaksete kuvamiseks klõpsake nuppu. Valige sissemakseviisiks paysafecard. Sisesta sissemakse summa ja kood. Mängija võib rahastuslimiidi saavutamiseks sisestada mitu koodi.

Õnneks on paysafecardi vautšerid pangakontodest sõltumatud, pakkudes klientidele mugavat võimalust kasiinoraha sissemaksmiseks, andmata veebipõhistele kihlveoasutustele juurdepääsu isiklikule privaatpanganduse teabele. Paysafecard aitab klientidel kaupmeeste jaoks anonüümseks jääda.

Kõik pettusega tekitatud kahjud piirduvad vautšeri nimiväärtusega. Siiski peavad vautšeriomanikud oma isikut kinnitama, kui laadivad raha paysafecardi vautšeritele, ning seaduse järgi peavad litsentsitud kihlveoasutused identiteedi kinnitamise lõpule viima, enne kui lubavad klientidel raha välja võtta.

Paysafe kaardi kasutamine
Väljavõtmise protsess

Väljavõtmise protsess

Raha väljavõtmine Paysafe kaardi kontole on sujuv protsess. Makseplatvorm võimaldab kasiinodel ja kihlveokontoritel saata raha klientide kontodele paysafecardi kaudu. Hasartmängude veebisaitidelt kaardile raha väljavõtmiseks peab kasutajatel olema paysafecardi konto. Kliendid liiguvad kihlveoplatvormi väljamakselehele.

Valige väljamakseviisiks paysafecard. Sisesta e-posti aadress, mille klient on paysafecardiga registreerinud. Kui veebisait lõpetab väljamakseprotsessi, kantakse nõutud raha 24 tunni jooksul kliendi paysafecardi saldole.

Paysafecardil on kasutajatele väljamakse limiidid, minimaalselt $10 ja maksimaalselt $2000. Nüüd nimega Paysafe Group, ettevõte püüab pakkuda kasutajatele kiireid, lihtsaid ja turvalisi tehinguid. Lisaks võimaldab mobiilisõbralik rakendus kasutajatel kasiino- ja online-ennustuskontodelt kiiresti raha sisse- ja väljamakse teha.

Väljavõtmise protsess
Paysafe kaardi plussid ja miinused

Paysafe kaardi plussid ja miinused

Plussid

Paysafecardi vautšereid on lihtne osta. Euroopa elanikud ja külastajad leiavad mugavad koodid mobiiltelefonide jaemüüjatelt ja kauplustest, mis müüvad muid vautšereid.

Raha deponeerimiseks samas valuutas, mille kasutaja vautšerile laadis, ei võeta tasusid.

Panustamislimiidid aitavad mänguritel püsida eelnevalt kindlaksmääratud kuueelarve piires, edendades vastutustundlikku panustamist.

Nii sissemakse kui ka väljamakse protsess on lihtne ja kiire.

Panustajatele on Paysafe kaardil mitmeid kasulikke funktsioone. Pakkudes erinevaid seadusliku maksevahendi laadimise võimalusi, sobib kaart kasutajatele, kes soovivad kogeda lihtsat ja kiiret tehingut.

Lihtne kasutada

Kasutajad ei vaja registreerumiseks pangakontot ega krediitkaarti. Iga raha omav esportpanustaja võib osta PaySafe'i kaardi, et hoiustada maksekorraldusi, tšekke, sularaha ja kinkekaarte. Kaardi laadimisel võib panustaja makseviisiga panustada, kasutades 16-kohalist PIN-koodi, et raha internetis populaarsetel spordiennustussaitidel sisse maksta.

Turvalised tehingud

Paysafe Card kasutab finants- ja isikuandmete turvalisuse tagamiseks tipptehnoloogiat. Nagu enamik digitaalsete rahakottide platvorme, eelistab ettevõte oma makseviisi puhul privaatsust. See on teenus, mida paljud online-mängurid valivad. Võrreldes teenuseid ja ülevaateid teiste finantsteenuste pakkujatega, võivad e-spordiennustajad avastada, et makseviis pakub konkurentsivõimelisi teenuseid veebisaidi kontodele sissemaksete tegemiseks.

Juurdepääsetavus

Seda kaarti saab osta enam kui 650 000 kauplusest ning seda on lihtne leida kohalikest supermarketitest, bensiinijaamadest ja esmatarbekauplustest. Igapäevaste Interneti-kasutajate jaoks on hasartmängude ajal sujuva sissemaksemeetodi võtmeks mugavus.

Miinused

 • Kasiinomängude mängimiseks või internetis panustamiseks peate enne raha sissemaksmist ostma 16-kohalise vautšeri.
 • Paysafe pole saadaval kõigis riikides.
Paysafe kaardi plussid ja miinused
Miks kasutada Paysafe'i kaarti?

Miks kasutada Paysafe'i kaarti?

Arvukad kasiino- ja espordiplatvormid üle maailma aktsepteerivad kasutajatelt raha sissemaksmiseks Paysafe'i kaarte. Mängijatel on võimalus kasutada paysafe kaarti Mastercard koos nutikella rakendusega, et ostu- ja sissemakseprotsess veelgi lihtsamaks muuta. Panustajatele pakub finantspakkuja kiiret ja turvalist viisi raha hajutamiseks. Pärast registreerumist pakub finantsteenuse pakkuja kasutajatele igakülgset turvalisust ja konkurentsivõimelisi tasusid.

Paysafecard nõuab, et 18-aastased või vanemad kasutajad leidksid vautšeri ostmiseks maapealse poe. Ettevõtte veebisait pakub oma veebisaidil osalevate jaemüüjate asukohateavet. Paysafecardi vautšereid müüvate kohalike jaemüüjate aadressidele pääsemiseks sisestage lihtsalt sihtnumbri teave. Voucheri ostmiseks ei ole vaja pangakontot ega krediitkaarti. Selle asemel valivad kliendid lähedal asuva jaemüüja, lähevad müügipunkti ja ostavad vautšeri 16-kohalise PIN-koodiga.

Paysafecardi ostud, mis asuvad mugavalt kohalike toidupoodide, bensiinijaamade ja muude jaemüügipunktide juures, võimaldavad kasutajatel ühe reisiga tegeleda mitme asjaajamisega. Kaardi laadimiseks peavad kasutajad kinnitama isikut riikliku isikut tõendava dokumendi või elukohatõendiga. Pärast kontrollimist annab kassa ostjale vautšeri, mida kliendid saavad kasutada online kasiinos ja mängusaitidel.

Miks kasutada Paysafe'i kaarti?
Kasutajatugi

Kasutajatugi

Paysafe kaardi kliendid pääsevad klienditeenindusse kolmel viisil. Makseteenuse pakkuja veebisaidil on mugav vorm, mis võimaldab kasutajatel esitada makseviisi kohta päringuid, küsimusi ja kommentaare. Klienditeeninduse ajad on erinevad, kuid kasutaja võib oodata vastust esitatud teabele.

Kasutajad saavad paysafecardi klienditoega ühendust võtta ka telefoni teel. Veebisaidil on vautšeri omanikele mugav number 800, kuhu helistada, kui nad vajavad kiiret abi.
Varguse või pettuse korral võivad vautšeri- ja kontoomanikud koodi kasutamise koheselt blokeerida. Klikkides ettevõtte veebisaidil nupul „Blokeeri kood kohe“, saavad kliendid koheselt kontojääke kaitsta.

Paysafe Card toob veebiturule lihtsad ja turvalised finantstehingud. Panustajatele on eriti kasulik võimalus teha raha sissemakse internetikasiinodesse ja spordiennustustesse ilma privaatpangandusteavet avaldamata. Kuigi paysafecard töötab selle nimel, et ületada väljakutsed, millega kõik veebimaksete pakkujad silmitsi seisavad, nagu andmepüük ja pettused, muudavad vautšerid veebis ostmise ja sissemaksete tegemise lihtsaks igapäevastele Interneti-mänguritele üle kogu maailma.

Kasutajatugi