Top 10 Neteller ESportss 2022 -Low Fee Deposits

Neteller on elektrooniline rahaülekanne, mida kasutatakse mitmesugustes online-kaubandustegevustes, sealhulgas maksete tegemisel spordiennustussaitidele ja veebis. Seda saab kasutada otse Net+ kaardiga raha väljavõtmiseks või pangakontole ülekandmiseks. Teenus kuulub ettevõttele PaySafe Group, mis on sellest ajast peale omandanud Netelleri endise konkurendi Skrilli. See on üks peamisi e-ülekandeteenuseid, mis asutati 1999. aastal. See alustas tegevust Kanadas, kuid 2004. aastal kolis see Mani saarele. Pärast Skrilli omandamist sai sellest üks suurimaid e-raha ülekandeteenuseid.

Top 10 Neteller ESportss 2022 -Low Fee Deposits

FCA e-raha reeglid nõuavad, et Neteller hoiaks klientide raha usalduskontodel, mis on eraldiseisvad tema enda tegevusfondidest. See tähendab, et see võib vajadusel kõik kliendi saldod korraga välja maksta, muutes selle kasutamise turvaliseks meetodiks.

Neteller on hasartmängude ülekandeid pakkunud alates 2000. aasta juulist. Siis tegeles see maksetega umbes 85% valdkonna mängijatest. Tänapäeval on see spordiennustuste pakkujate seas väga populaarne.

Section icon
Kuidas teha Netelleriga esports kihlvedude sissemakset

Kuidas teha Netelleriga esports kihlvedude sissemakset

Netelleri abil peaks raha sissemaksmine olema lihtne, turvaline ja kiire. Siin on järgmised sammud.

Logige sisse oma Netelleri kontole. Peate sisestama registreerimisel kasutatud sisselogimisandmed. Neid üksikasju võib sisselogimise hõlbustamiseks salvestada, kuid tehke seda ainult isiklikes ja turvalistes seadmetes.

Valige "Raha sisse". See annab teile a maksevõimaluste loend. Klõpsake eelistatud meetodil.

Sisestage oma Netelleri kontole summa, mille soovite sissemakse teha, ja klõpsake nuppu OK. Raha kantakse kohe sisse.

Kui teil on Netelleri kontol raha, saate seda kasutada oma panustamiskontole sissemakse tegemiseks.

Spordiennustuse veebisaidil klõpsake nuppu "Sissemakse". Ilmub hoiustamisvõimaluste loend. Klõpsake "Neteller".

Sait avab uue akna, kus logite sisse ja valite oma panustamiskontole saatmise summa.

Kui olete selle summa sisestanud ja kinnitanud, värskendatakse teie panuste saldot ja see arvatakse Netellerist maha. Seejärel saate seda saldot kasutada oma lemmikmängudele ja turniiridele panustamiseks.

Kuidas teha Netelleriga esports kihlvedude sissemakset
Netelleri plussid ja miinused

Netelleri plussid ja miinused

Netelleri sissemaksevõimalusena kasutamise eelised spordiennustuste veebisaitidel on järgmised:

 • Mugavus: Nii kaua turul olnud mängija kohta on Neteller kenasti vananenud. Nende tehingud on kiired ja turvalised. Kaardi laadimiseks on saadaval üle 40 meetodi, sealhulgas panga-, krediit- ja deebetkaardid. Aktsepteeritakse üle 26 valuuta ja ülekandemeetod on saadaval enamikus riikides üle maailma. See tõesti ei muutu mugavamaks, eks?

 • Boonused: Paljud kihlveomajad premeerivad kliente Netelleri sissemakse tegemisel boonuste ja tasuta panustega.

 • Madalad tehingukulud: Kulud on riigiti ja kihlveokontoriti erinevad. Neteller kuulub aga madalaimate tehingutasudega makseviiside hulka.

 • Suurepärane klienditeenindus: Teenusepakkuja klienditeenindus on kiire ja abivalmis. Neile pääseb ligi reaalajas vestluse, e-posti või telefoni teel.

Miinused hõlmavad järgmist:

2000-dollariline limiit mitte-VIP-liikmetele kaartide kaudu sissemaksete tegemisel. Limiit tõuseb 5000–50 000 dollarini, kui teha sissemakse teiselt Netelleri kontolt.

Erinevad väljamakselimiidid olenevalt riigist, makseviisist ja valuutast

Kasutada võib ainult aktsepteeritud valuutasid

Kuigi need piirangud ei mõjuta otseselt Netelleri kasutamist e-spordi kihlvedude saidil sissemaksete tegemisel, teevad nad seda kaudselt, mõjutades seda, kuidas te oma Netelleri konto laadite.

Netelleri plussid ja miinused
Kuidas me pangameetodeid hindame

Kuidas me pangameetodeid hindame

Esport Ranker kasutab kihlveomajade ja nende kasutatavate pangandusmeetodite hindamiseks rangeid meetodeid. Pangandusmeetodeid vaadates paneme need efektiivsuse ja ohutuse skaaladele. Vaatame hea meelega järgmist

 • Juurdepääsetavus - Mitmes riigis on meetod saadaval? Mitu valuutat aktsepteeritakse? Kui lihtne on meetodile juurde pääseda ja seda kasutada (enamasti võrgus)?
 • Turvalisus - Millisel tasemel turvalisust pakutakse kasutajate privaatsele teabele ja rahale? Kas SSL-sertifikaat on olemas?
 • Populaarsus kihlvemissaitide hulgas – parimatel pangameetoditel on suurepärased omadused, mis meelitavad ligi paljusid parimaid kihlvessaite. Pangandusmeetod, mida aktsepteeritakse vaid mõnel kihlveosaitidel, on punane lipp.
 • Ohutus - Kas kasutajad saavad pangameetodit kasutada anonüümselt? Kui lihtne on tehinguid jälgida?
 • Toetus - Kui kiire ja abivalmis on pangameetodi klienditugi?
Kuidas me pangameetodeid hindame
Netelleri populaarsus spordikihlvedude valdkonnas

Netelleri populaarsus spordikihlvedude valdkonnas

Neteller on üks populaarsemaid makseviise spordiennustuse valdkonnas. See on nüüdseks tegutsenud peaaegu kaks aastakümmet, mis tähendab, et enamik kihlveosaite on sellega koos kasvanud. Samuti on see aja jooksul oma teenuseid täiustanud. See on mugav, usaldusväärne, taskukohane ja saadaval enamikus maailma osades. Neteller märgib linnukesega kõik ruudud, millesse esports punter sooviks linnukest saada.

Netelleri populaarsus spordikihlvedude valdkonnas
Netelleri konto avamise protsess

Netelleri konto avamise protsess

Netelleri konto avatakse Netelleri veebisaidil mõne lihtsa sammuga. See on tasuta.

 1. Saidil klõpsake "Liitu kohe"
 2. Sisestage vajalikud andmed – e-post, nimi, riik, valuuta ja parool. Seejärel klõpsake nuppu Registreeru. Seejärel saate turvalise ID
 3. Viige registreerimisprotsess lõpule, avades teile saadetud kinnitusmeili ja sisestades lingis toodud lehele turvalise ID
 4. Sinu Netelleri konto on nüüd kasutamiseks valmis
Netelleri konto avamise protsess